Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) maxiking


maxiking
újonc

Hello!
Nem tudom, hogy csak nálam fordul elő, vagy másnál is, de a telefon sokszor magától újraindul, és már kezd idegesítő lenni amikor már negyedszer kapcsol be egymás után 3 percen belül. Van erre valamilyen megoldás?
Ezenkívül, nem tudok a névjegyzékbe új kapcsolatot felvenni, valamint a pc suit-tal sem kommunikál a telefon.
Remélem, orvosolva lesz ezek a problémák.

(#2) Apoth


Apoth
csendes tag

Halihó!
Örülök, hogy fel tudtátok használni a magyarításomat, kitartás, és jó munkát :)

(#3) atedg


atedg
tag

csak egy ellenteszt
3 napja eddig egyszer sem indult újra , persze full wipe kellett neki (sőt nálam SDext wipe is)
A névjegyzékbe is simán felvettem újat bár pcsuite-ot nem használok de exchange-el, és google-lel szépen szinkronizál
a magyarítás nagyon bejött, és eddig nem találtam ordító hibát
bekapcsoláskor az android.keyboard néha egy wait-et vár de lehet hogy csak a sok elinduló kacat miatt de aztán semmi probléma
köszönjük

(#4) Lamerapo válasza maxiking (#1) üzenetére


Lamerapo
újonc

Szeva !

Velem is ez történt nem javítható a dolog alaplap cserével oldották meg...

bye

(#5) gonye


gonye
csendes tag

Szia,
Na én is fölraktam. De úgy érzem valami nem stimmel 100%-ban. Alapvetően hibák nincsenek, nem akarja bezárni az alkalmazásokat önszántából. Bootolás után kicsit lomhán működik a home oldal. Azt hol tudom megnézni, hogy használja-e a swap fájlt? Szerintem nem. Adtam neki 32M swap-ot, van ext2 is 256Mb, app2sd sem használja úgy látom a check után. És jó pár alkalmazást nem tudok letölteni a Marketről, amik korábban mentek. pl Opera, meg a Clock widget-ek. :(

[ Szerkesztve ]

(#6) impalaman válasza gonye (#5) üzenetére


impalaman
aktív tag

A swap állapotát úgy tudod legegyszerűbben leellenőrizni, hogy valamilyen terminálemulátorba (pl.: Android Terminal Emulator) beírod a "free" parancsot. Ekkor kilistázza a ram és a swap adatait. A Marketről pedig annyit tudok mondani, hogy én éppen ma töltöttem le vele az Opera Mini-t, szóval lehetséges, hogy egyedi a probléma.[

(#7) gonye válasza impalaman (#6) üzenetére


gonye
csendes tag

Szia impalaman,
Igen a free parancs nem jutott eszembe, köszönöm! És használja! :C Szuper!
A Marketet, még próbálom majd este, később már egy Clock applikációt le tudtam tölteni, de az Opera nem hagyta magát. Köszönöm! :R

(#8) gonye válasza gonye (#7) üzenetére


gonye
csendes tag

Tegnap este már minden rendben ment. A letöltés is sikeres volt, a telepítés is. És most az 1600x1200-as képet torzítás- és vágás mentesen be tudtam tenni háttérképnek.
:C :C
Köszi! :DD

(#9) gonye válasza gonye (#7) üzenetére


gonye
csendes tag

Egyébként elégséges a 32Mb swapterület?
Néha megnézem nálam valóban nem használ többet 19-24Mb-nál.

(#10) impalaman válasza gonye (#9) üzenetére


impalaman
aktív tag

Szerintem elég, én is ennyit használok és tele még nem volt írva soha. Legalábbis amikor néztem akkor nem. :)

(#11) maxiking1 válasza Lamerapo (#4) üzenetére


maxiking1
csendes tag

Köszönöm, hogy válaszoltál!

Az biztos, hogy az alaplap a hibás?
Ha igen, akkor a T-mobil-ban kicserélik garanciában? (ingyen, vagy mennyiért?)

(#12) Eclips21


Eclips21
őstag

nagyon jó a romod sokkal stabilabb mint eddig bármi amit próbáltam

am nem próbálkozol meg az OC-s rom gyártásával?:D engem érdekelne a dolog:D

(#13) impalaman válasza Eclips21 (#12) üzenetére


impalaman
aktív tag

Készülőben van az SP1 a romhoz, lesz OC-s és OC nélküli változat belőle. Lehetséges, hogy már holnap. :)

(#14) Eclips21 válasza impalaman (#13) üzenetére


Eclips21
őstag

király:D

(#15) LJani86


LJani86
újonc

Ez a rom nekem szinte tökéletes. Egyetlen gondom vele, hogy beszélgetés után az esetek 90%-ában újraindul. Ezt más nem tapasztalta? Nincs rá valami megoldás? Elég bosszantó, mert ezt leszámítva tökéletes lenne.

(#16) grotib


grotib
tag

Sziasztok! Feltoltam a romot és jó! Egyetlen problémám van, nem működik a rezgés se a hívásjelzésnél, se a játékoknál. Bekapcsolásnál még megrezdül, utána semmi. Help!

(#17) grotib


grotib
tag

Még annyit, hogy én a swapot 0-ra állítottam, lehet változtatni a romcsere után is? Köszi!
:C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.