Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cvk


cvk
újonc

Szia!

Mindenképp várom!

(#2) Gloob


Gloob
addikt

Szia
Nagyon sajnálom hogy eladod és ezután már nem lesz módodban új és jó romot készíteni. Én személy szerint már hónapok óta a Te romodat használom és megelégedéssel. Nagyon várom ezt az új és utolsó ROM-ot, ami remélem olyan minőségű lesz, mint a többi volt. Nekem még van 1.5 évem amit a pulse-al kell eltöltenem, és egy olyan ROM-ot szeretnék rá ami ki is huzza ezt az időt. Itt szeretném megköszönni a magam és a többiek nevében is (gondolom nincs kifogás ellene) azt a munkát amit a Pulse tulajok érdekében végeztél, és sok sikert az új kiszemelt telefonhoz. Várjuk az új ROMot és természetesen a beszámolót is az új készülékedről.

Samsung Galaxy A52S

(#3) gonye


gonye
csendes tag

Szia, én is köszönöm, már régóta a 2.1r9-et használom, mindíg vissza kell térnem hozzá, mert ez a lrgjobb, legstabilabb, és hosszú távon sem lassul be. Milyen készülékre térsz át, ha megkérdezhetem?

(#4) impalaman válasza gonye (#3) üzenetére


impalaman
aktív tag

A tervek szerint ZTE Blade vagy LG GT540, de még bármi megeshet. Az is lehet, hogy valami nem Androidos telefon lesz, mivel mostanában azt vettem észre, hogy a telefont általában csak netezésre és telefonálásra használom, ezen funkciókat pedig nem csak az Android tudja, tehát született bennem egy ilyen elgondolás is, de igyekszem kitartani a platform mellett. :)

(#5) hefe77


hefe77
tag

Várjuk az új rom-ot!! :DD

A fórumtagokkal összedobhatnánk impalaman új telefonját, csak azért, hogy meg tudja tartani a pulse-t és még több rommal tudjon örvendeztetni lelkünket :DDD

(#6) sagesz93 válasza impalaman (#4) üzenetére


sagesz93
addikt

blade-t légyszi, kellenek a jó romok :)
Nem bánnád meg :))
ha kell valami infó, privátban tudok segíteni a blade-el kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#7) impalaman


impalaman
aktív tag

Már készül, holnap ki is adom szerintem. :)

@sagesz93: Lehet Blade lesz, de még nem vagyok benne teljesen biztos. Isten útjai kifürkészhetetlenek. :DDD

(#8) AndrewBlondS válasza impalaman (#7) üzenetére


AndrewBlondS
csendes tag

Kíváncsian várom én is!
Vajon gyorsabb és stabilabb lesz, mint a 2.2?

(#9) hefe77


hefe77
tag

Nem akarunk türelmetleneknek tűnni, de.............................

Naponta 10x nézegetem, mikor lesz fenn az új rom :)

(#10) impalaman válasza hefe77 (#9) üzenetére


impalaman
aktív tag

Sok dolgom van mostanában, de igyekszem minél hamarabb feltenni. Az elképzeléseimnek megfelelő verzió már van, csak annyi maradt hátra, hogy utoljára átnézzem és feltegyem. Egyszóval, hamarosan fent lesz. :)

szerk.: Ma max. estefelé, mert még jóideig nem leszek otthon. :D

[ Szerkesztve ]

(#11) cvk


cvk
újonc

Köszönjük!

Segítségként mirror.

(#12) Muki94


Muki94
aktív tag

Nagyon jó lett ez a rom!
Méltó befejezése a DMC romoknak.
GO launchert raktam fel mellé, egyszerűen nem akad és lassul be a telefon:)

De azért várjuk majd a Blade romokat is!:)

(#13) csiki91


csiki91
csendes tag

Csáó! Azt szeretném kérdezni csak, hogy ez az OC-zett kernel mennyire biztonságos ? :D mármint jó, oké, tudom hogy megy, de nem melegszik ,vagy nem rövidíti meg a proci élettartamát ? :S Mint pl az asztali gépeknél....

(#14) szente válasza csiki91 (#13) üzenetére


szente
addikt

hát nekem a 710mhz-es kernel volt fent,de nem volt teljesen stabil,nagy igénybevételnél újra indult a telefon.de ez teló függő,lehet,hogy a tied birná.ha nem egy 710mhz-es kernel,próbáld meg a 691mhz-eset.

(#15) atedg


atedg
tag

köszönjük a romot....
nálam a R9-nél a 691-es OC-kal is időnként újraindult ha nagyon belelendültem

(#16) barii86


barii86
tag

tlepítés után 42 mega van internal. ha felteszek egy nimbuzz-t, akkor pont azzal a 4 megával csökken, amekkora. akkor hol az app2sd?
köszi

(#17) cvk válasza barii86 (#16) üzenetére


cvk
újonc

Aktiváld a cachesdvel, ahogy mindegyik apps2sd-t használó romnál át kell rakni a belső tárolóról a dalvik-cachet a mikrosdre :)

(#18) impalaman válasza cvk (#17) üzenetére


impalaman
aktív tag

Nem kell mindenképpen áthelyezni, csak akkor, ha indokolt.

(#19) cvk válasza impalaman (#18) üzenetére


cvk
újonc

Igen, az a pár mega szabad belső tárhely számomra indokolja az áthelyezést, ami néhány nagyobb alkalmazás telepítése után marad, és nem fér fel több emiatt. ;)

(#20) wincmd32


wincmd32
tag

Hali
Jelenleg én is a DMC rom r10-es verzióját használom. adódott egy probléma:
néha néha 1-1 sms-t nem kapok meg a készülékre (eddig 2-ről tudok biztosan)
a kérdés az lenne, hogy más tapasztalt-e ilyet, valamint, hogy ez a omnak tudható be avagy hálózati probléma lehet (trémobil) ? egyéb másik romoknál nem tapasztaltam ezt a hibát, de nem jelenti azt hogy nem is jelentkezett...
szal érdekelne a véleményetek, esetleg megoldás a probléára eme rom megtartása mellett, mert amugy ez a rom jön be a legjobban! pedig nem egyet kiprobáltam már..
előre is köszi a helpet!

(#21) barii86 válasza cvk (#17) üzenetére


barii86
tag

hogyan?

(#22) VGR


VGR
tag

Nagyon jó a rom, eddig hibátlanul működik hetek óta. Abban tudnál segíteni, hogy Magyar nyelvet hogyan tudnék varázsolni a telóra? A nyelv beállításokban nincs Magyar opció.

http://droidground.blogspot.com/

(#23) EP


EP
újonc

Helo ,R10 verziónál, hogyan küldök zenét másik készülékre? T-m.vagyok, sms három napos kézbesités nálam is előfordult, Egyébként hibátlan. Az volt kezdetben kicsit furi, hogy félig magyar félig angol,

(#24) impalaman válasza EP (#23) üzenetére


impalaman
aktív tag

A zeneküldés meg az egész Bluetooth fájlátvitel eléggé furcsán működik az Android rendszerben. Próbáld meg a Bluetooth File Transfer nevű programmal, nekem, hogyha jól emlékszem akkor működött.

(#25) Denny


Denny
csendes tag

Kipróbáltam több wifi tether programot, de sajna egyik sem működik. Több esetben azt olvastam, hogy a kernelnek tartalmaznia kell az egy un. netfilter opciót.
Benne van ez az r10-ben, vagy máshol keressem a hibát?

(#26) szasza_xp


szasza_xp
senior tag

Hali, ez most alapból angol nyelvű, vagy valahogy át lehet rakni magyarra ? Mert én nem találom a beállításokban a magyar nyelvet.

Köszi

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#27) impalaman


impalaman
aktív tag

@Denny: Nincs a kernelében netfilter, de elvileg anélkül is mennie kellene a tethernek tudomásom szerint.

@szasza_xp: Igen, ez alapból angol nyelvű, magyar nyelv nincs benne. Viszont a MoreLocale nevű alkalmazással át tudod állítani a telefont magyar lokalizációra, így amelyik app tud magyarul, az magyarul fog "megszólalni". :)

(#28) Wikee


Wikee
újonc

Hellósztok!

Volna egy kis problémám a flasheléssel.Ezelött FLB ROM-om volt fent.
Megformáztam az SD-t:swap 64MB,ext 512MB .
nyomtam data/factory reset-et,Dalvik-cache-t.
Mikor flashelem ezt az r10-est ezt írja ki:

Writing BOOT:...
E: Error finishing BOOT:
E: Failure at line 142:
write_raw_image_ PACKAGE:boot.img
BOOT:

Installation aborted.

Az FLB-t engedi flashelni..Gondoltam valamit elront/elállít az FLB ezért újra feltelepítettem a hivatalos T-mobile-os 2.1-es update-et.Bebootoltattam utána megint formáz,wipe,flashelés és ugyanez..Van valakinek ötlete mit rontok el?
Köszi elörre is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.