Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Prof01


Prof01
veterán

Pc-n még nem próbáltam, szóval itt az idő! Már tölti is lefele a box! :))

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#2) Kasya


Kasya
nagyúr

Ekkora szám lenne? Annyira a kepembe nyomtak annak idejen minden reklamban (meg adblock mellett is), hogy "csak azert se" probaltam ki...

(#3) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Kíváncsi leszek az ottani matchmakingre meg játékosbázisra.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#4) xenom0rph


xenom0rph
őstag

A meglévő accountot lehet itt is használni? Nem szívesen játszanék egy szűz új regisztrációval..

halahala

(#5) Raysen623 válasza Prof01 (#1) üzenetére


Raysen623
addikt

(#2) Kasya-nak is:

Sajnos a hír ezen sora, miszerint "nagy szám a PC-s játékosok körében" már nem igazán helytálló, legalábbis messze nem annyira mint pár éve volt! Kipróbálni ki lehet, de hamar rá fogtok jönni mekkora okádék lett....komolyabb mértékű PC-s létszámcsökkenés várható áprilisban mikor megjön a tankos rész a War Thunder-be is! :DDD A többi a jövő zenéje....

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#6) Heller2 válasza Raysen623 (#5) üzenetére


Heller2
aktív tag

Szerintem még elég népszerű, a béta óta tolom, igaz volt kis kihagyás, mert belekattantam ha kilőttek. De mostanában megint feltolom az arcom játszani. Szokott hiányozni a hangulata pár nap után. Persze itt is csak prémium mal érdemes, egyébként csak lassú menet a fejlődés. Akkor az xbox-osokkal talakozhatok ugyanazon szerveren? Az Jó lesz akkor

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#7) vendingo


vendingo
veterán

Xboxon is megy majd a siema, moin moin...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#8) xenom0rph válasza Raysen623 (#5) üzenetére


xenom0rph
őstag

Majd nézz már rá a war thunder videóira amiben kis low tier tankok (elc amx) kv1s-eket borítanak fel. Valóbanvvalósághű lesz.. :U

halahala

(#9) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

paytowin

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#10) Raysen623 válasza xenom0rph (#8) üzenetére


Raysen623
addikt

Milyen igazad van: bezzeg amikor lepattanok az arty nemlétező armorjáról, vagy átmegy a lövedék a scout testén az is valósághű ugye? Az észlelés adta hülyeségre és annak idióta, manipulatív megoldásaira már bele sem megyek...Szóval inkább el se kezd ha kérhetem! Mint írtam a jövő zenéje lesz a többi. Egy biztos: most majd lesz konkurencia és elválik mi lesz :C

Amúgy nem szívesen teszem amit teszek: rengeteg munkám van a WOT-ban is! Nem 1 tizes és 9-es tankomat kell otthagynom! Nem szívesen teszem, de a játék nem abba az irányba megy amitől jobb lenne, a sikerélményről pedig ne is beszéljünk...

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#11) Stauffenberg válasza VictorHUN (#9) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Gondolom játszottál már vele és ismered a rendszert.

A WOT a ritka kivételek egyike ahol a győzelemnek semmi köze ahhoz, hogy fizetsz-e vagy sem.

(#12) ledgeri válasza Kasya (#2) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Sajna szét van reklámozva... de ez a jó kivételek közé tartozik... (meg is lepődtem, hogy olyan helyeken látom, ahova én nem tenném a minősége miatt, mert jobbat érdemel...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#13) Pikkolo^^ válasza Raysen623 (#10) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Én hamarabb meguntam, mert annak idején a KV1 irreálisan erős volt és a német vonalon esélyem sem volt ellene.

(#14) Dealer95 válasza Pikkolo^^ (#13) üzenetére


Dealer95
őstag

Ha a gyenge pontokat lövöd, mindent ki lehet lőni :)
Nekem már ST-I van, meg Caernarvon.
Aranyat sose vettem. :D Szóval sok órám van már benne.

[ Szerkesztve ]

(#15) Raysen623 válasza Stauffenberg (#11) üzenetére


Raysen623
addikt

"A WOT a ritka kivételek egyike ahol a győzelemnek semmi köze ahhoz, hogy fizetsz-e vagy sem."

Aha persze.... :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#16) Dealer95 válasza Raysen623 (#15) üzenetére


Dealer95
őstag

Pedig így van : )

(#17) Pikkolo^^ válasza Dealer95 (#16) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ha zombi vagy és nincsen életed akkor nem kell fizetni, ellenkező esetben kell.

KV meglátott, lőtt annyi. Tényleg jó helyre kell célozni, csak éppen neki.

(#18) Dealer95 válasza Pikkolo^^ (#17) üzenetére


Dealer95
őstag

Mikor játszottál vele utoljára?
Egyébként Pz4-el is ki lehet lőni a KV1-et...

Egyébként meg, ha nagyon béna vagy/gyenge a tanod, akkor ezüstért vehetsz arany lőszert...(aka ingyen)

[ Szerkesztve ]

(#19) kekegsm válasza Raysen623 (#15) üzenetére


kekegsm
őstag

Ne akard meghazudtolni az igazságot. A győzelemhez nem kell arany. A fejlődéshez jó ha van, gyorsít rajta.

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#20) Raysen623 válasza kekegsm (#19) üzenetére


Raysen623
addikt

Aki perkál mint a kisangyal és minden tankját telenyomja gold lőszerrel (credit card noob ugye) azzal szemben hátrányba vagy! Erre még rájön egy ocsmány match making rendszer és rögtön szopóág. Mivel gondolom te is eleget játszóttál már ezért nem megyek bele a napi statisztikába győzelmi ráta terén...nos ha szerinted ezért neked megéri fizetni akkor jó játékot!

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#21) Dealer95 válasza Raysen623 (#20) üzenetére


Dealer95
őstag

Ha nem fizetsz akkor is tele tudod nyomni a tankokat golddal, csak meg kell csinálni a küldiket és kapsz több százezer ezüstöt.
Én is így megyek mindig. Van pár db gold lőszer is, ha nagyobb tank jönne stb.

(#22) Bingisz válasza Heller2 (#6) üzenetére


Bingisz
addikt

Az Xboxosok külön szerón fogják majd tolni. Engem inkább az fog érdekelni, hogy ezzel sikerül-e áttörést elérniük az USA-ban.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#23) Pikkolo^^ válasza Dealer95 (#18) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Utoljára fél éve, előtte kihagytam egy évet, de nem történt érdemi változás ennyi idő alatt.

A match making tényleg vicces.

(#24) Raysen623 válasza Dealer95 (#21) üzenetére


Raysen623
addikt

Most komolyan engem szeretnél felvilágosítani erről? Ekkora ökör nem vagyok, hogy ha kell ha nem goldot vegyek a tankokba! De én nem is erről beszéltem....pedig elvileg ugyanarról a játékról beszélünk, de mintha egy alternatív szerón játszanál....a jelenlegi havi küldiket ne is mond, mert egyszerűen nevetségesek! Megint...ennyit eszem ágában sincs vele játszani, ráadásul nem is éri meg szerintem. A korábbi napik jók voltak, de talán pont ezért ki is lettek véve a játékból.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#25) Dealer95 válasza Raysen623 (#24) üzenetére


Dealer95
őstag

Ha nem játszol vele folyamatosan persze hogy nem fogsz fejlődni. :)
Nem úgy lett kitalálva, de semmi teljesíthetetlen nincs benne.
Alacsonyabb szinten pedig nem olyan drága ezüstért a gold ammo, (nem mondtam hogy csak azzal legyen tele, de pl. én 3-4 lövedéket mindig berakok, ha úgy alakulna, nem kötelező ellőni)

Azokat a küldiket azért vették ki, mert túl könnyűek voltak :)

Én nem védeni akarom a játékot, persze a MM egy rakás... sokszor, de együtt lehet vele élni. Én nem a statra megyek, hanem hogy egyszer egy szép napon legyen T10-es tankom és ne az legyen, hogy a 4-essel berak a 6-oshoz :)

Na abbahagytam az offolást.

[ Szerkesztve ]

(#26) Stauffenberg válasza Raysen623 (#20) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ha gold nélkül nem tudod átlőni az ellenséget az nem a játék hibája. Nekem megy, pedig nem vagyok no-life, csak utánanézek a tankok gyengepontjainak, meg vannak fasza videók (magyar nyelven is ha nem megy az angol) amikből jó taktikák leshetők el. Sőt, térj be a WOT topikba, ott is tucatjával vannak akiknek megy.

Még mindig ott van az accountomon 6000 gold, de már egy éve nem költöttem belőle, pedig 2-3 naponta játszom rendszeresen. (Lőszerre sosem költöttem csak prémium előfizura a gyorsabb fejlődéshez).

Még csak azt sem mondanám, hogy különösebben nehéz lenne gold nélkül. Lassabb a fejlődés, de csak 50%-kal. 100 csata helyett 150 csata után van meg az új tank... Jajj... Jajj... Ez aztán a pay-to-win.

Arról nem beszélve, hogy a pénzért vett gold nem hatékony, elég kevesen vannak (0,00001%) akik normál csatában ezt durrogtatják mert iszonyat drága, aki meg kreditért lövi a gold lőszert az nagyon ráfizet.

Hangsúlyozom: A győzelemhez nem kell fizetni! A győzelemhez tudni kell játszani és így van ez rendjén. A sok hülye aki zsigerből utasítja el a tanulást meg a kihívásokat, az mindig keres kifogást, hogy miért nem megy a játék, csak magát nem okolja.

(#27) Dealer95 válasza Stauffenberg (#26) üzenetére


Dealer95
őstag

+1

Ui.: nekem az egyetlen bajom, hogy a garázshelyek csak aranyért vehetőek. Na abból jól jönne még vagy 5 :D
Bár a legutóbbi küldetéssel megnyertem a T-15+garázshelyet, így már pont elférnek a kedvenceim,
de pl. még ha irreálisan drágán is, de örülnék, ha ezüstért is vehető lenne +garázshely.

(#28) Raysen623 válasza Stauffenberg (#26) üzenetére


Raysen623
addikt

Továbbra is szépen elbeszélünk egymás mellett. Ehhez külön gratula!

Kb 70%-os a hit ratio-m. Tudod sokáig hallgatnám még az ész osztást, ráadásul külön misét érne az amit itt rendeztek. Nekem tökmindegy mit irogattok e téren: ha győztes, ha vesztes csatám van általában top tank vagyok. Eléggé érthető voltam ezügyben végre valahára? Mindezt prém nélkül és gold lőszer nélkül.
Amíg még klán tag voltam CW-re is úgy mentem hogy nem használtam gold lőszert (pedig volt nálam - 10-es tankba kell :D), persze ez semmiben nem akadályozott engem: 2-3 kill per csata ilyenkor is, kb 4k dámázs. Meséljek még?
Az én problémáim messze nem ez a játékkal kapcsolatban. Korábban leírtam mi lenne az, de látom el sem olvastátok. Az általam leírt vélemény pedig nem légből kapott, sok játékostársam véleménye is benne van.

Én mindenesetre örülök a konkurenciának, mert ebből még jó dolog is kisülhet. Témát lezártam. Mindenki elmondta a véleményét legyen ennyi elegendő. :R

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#29) Stauffenberg válasza Dealer95 (#27) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Évente több alkalommal is vannak ajándék tier 2-3 szintű prémium tankok, azt is el lehet adni és akkor +1 garázshely ingyen.

De minden hónapban legalább egyszer lehet fél áron (150 gold) venni garázshelyet.

Ezzel nekem semmi bajom. Utálom azt a sz*rrágó mentalitást, hogy legyen minden ingyen, mert amiért fizetni kell az csak rablás lehet.

Nézz fel Google Playbe a Spotify alkalmazáshoz. Mindenki azért háborog mert reklámok vannak az online ingyen hallgatható zenék között, de havi 1300 forint már rablás sok sok millió zene korlátlan letöltéséért és reklámmentességért mert bezzeg ingyen is letölthetik...

(#30) Stauffenberg válasza Raysen623 (#28) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Mi köze az MM-nek meg a többi felsorolt dolognak ahhoz, hogy ki fizet és ki nem?

[ Szerkesztve ]

(#31) vhw válasza Pikkolo^^ (#17) üzenetére


vhw
addikt

Nope... nem kell egy vasat se.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#32) Urshini


Urshini
tag

Idáig biztosan várták az xbox playerek, de a kiábrándulás csak most fog kezdődni náluk is. A sok ghost ammo/ ghost tank/ 200m van az ellenfél előttem közeledik a pusztában, majd 150 méternél eltünik és amikor kilő hátulról akkor látum újra dolgokkal/ 500mm-es spaced armor-al a könnyű tankokon... Persze még lehetne sorolni...

PayToWin!

"ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

(#33) stryker.hu


stryker.hu
csendes tag

Jobb lenne ha a skill alapú MM, elég sokat kell dobna rajta mert a huzamba 5-10 vesztes körtől az emberek besokalnak.
Bár már nem mernek siemka-ni a meccsek előtt, mert a játékosok elküldik őket melegebb éghajlatra, egyszerűen együgyűek.
Alapvetően az EU-s és a ruszki játékos mentalitás teljesen különbözik, a ruszkik általában szarnak a veszteségre max. isznak még egy kis kupicát rá, hátha jobban fognak célozni.
Az Eu-s emberek meg dühíti, mert hajtja a teljesítménykényszer, a vereség az a kudarccal ér fel. a +-2 tierrel nincs semmi baj, mert kisebb tankkal is meg lehet fogni egy top tiert, persze a legkisebb tankként nem neki kellene az első sorban rohamozni, mert ha kilövik akkor neki lesz a legnagyobb szája h milyen szar meg meghal...
Amúgy meg a prem accal is simán kikaphatsz egy lejtmenet kört úgy mint f2p-ben. Ezzen nem kellene hisztizni.
Amúgy tegnap néztem vissza jó pár hónap kihagyás után. (akkor hagytam abba mikor tier10-be 30-ból 20-25 TD lett.) Poénból visszavettem az artyt (T92) is de sajnos az nem az én világom, de jó poén a noobokat egy lövéssel kiszedni.
Sajnos a nagy arty nerf béna játékosai a TD-re tértek át...

(#34) Stauffenberg válasza Urshini (#32) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Na még egy...

Magyarázd már el, hogy ezeket a bugokat hogyan tünteti el az, hogy fizetsz a játékért! Tényleg szeretném hallani a teóriát.

(#35) stryker.hu


stryker.hu
csendes tag

Sajnos ilyan időket élük,- minden ember várja a sült galambot (nem néz utána csak lődözi az amcsi torony frontpáncélját, meg se fordul a fejében, hogy a hasát vagy a kupolát)
megoldás: youtube tele van videokkal, casterekkel sokat lehet belőle tanulni, használj modokat, ragd fel 1 hónapra a weak pontokat mutató modot, utána már tudni fogod, (de ne a tiltottakat). - jah hogy ezt felesleges időtöltésnek tartod, így jártál fogadd el, hogy kilőnek és alulmaradsz - ha már csinálsz valamit akkor azt odaadással
Még szép hogy a gold ammo is lepattanhat, ha 70 foknál kisebb szögbe lövöd az ellenfél (a lövedék és a az páncél bezárt szöge vedd figyelemebe a szórásodat is)
http://wotreplays.com/ itt tanulhasz a jobbaktól is...

(#36) Urshini válasza Stauffenberg (#34) üzenetére


Urshini
tag

Annyira erőltetetten akarod megmagyarázni az igazadat, hogy még az sem tünt föl, hogy a két különálló bekezdést (ami másról szól) egy üres sorral választottam el pont azért, nehogy valaki összemossa a két dolgot véletlenül. De így már nyilván nem véletlen...

Hol irtam én, hogy az általam említett anomáliákat az megoldja, hogy ha fizetsz? Mutasd meg pls. Az általam emlitettek többsége persze nem is anomália/bug, hanem a kedves oroszok igy irták meg direkt, mert nekik természetes ha átlátszó egy tank, vagy ha 500+ mm spaced armor van egy könnyű tankon.

A kérésed, hogy magyarázzam el ennek fényében nem fontos, de válaszolok. A prémium azért túl nagy előny, mert +50% tp és ezüst jár érte. Ennek a hatása az, hogy azonos csataszám mellett a legénység és skillek által egy sokkal jobban használható jármüved van + veszteség termelése nélkül tudsz prem és elit fogyóeszközöket venni.
Példaképpen +50% ezüst mellett még akkor sem veszteséges a csata ha körönként ellősz 5db prem lőszert és elhasználod az automata tüzoltódat. És aki kicsit jobban átlátja a dolgokat az tudja, hogy igen is nagy előnyt adnak ezek a dolgok. A +50% tp-t már ki sem fejtem mert egyszerű, mint az 1x1.

(#35) stryker.hu
"csak lődözi az amcsi torony frontpáncélját" Ezt tankja válogatja, valamelyiknek a hasa keményebb, mint a torony.
Youtube-on én csak olyan videócskákat láttam amiben 1. kisiskolások trollkodják szét mások játékát, 2. kemper stat huszárokat ami pont az a játékstílus amit nem kellene átvenni. Igaz ez utóbbinál a 30-ból 20 TD sok esetben kikényszeriti.
"Még szép hogy a gold ammo is lepattanhat, ha 70 foknál kisebb szögbe lövöd" ha a játék történelmileg hű lenne, mint ahogyan elhangzott a NGC műsorban akkor a HEAT bőven átvinné a 45°-os döntött 200-as páncél is sok tanknál. Az amerikai harckocsik átütése 60°-os dőlésszögre van megadva. A játékban szereplő átütés korrekt csak a hozá társított dőlésszög nem. Valószínűleg az oroszok még nem láttak soha jugoszláv live lőtesztet, akkor nem Iván a tankrádiós zsebkönyvét használnák...

[ Szerkesztve ]

"ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

(#37) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Én is letöltöttem XBOX-ra, attól függetlenül, hogy a PC-s minden alkalommal pár nap után kiveri nálam a biztosítékot.

Ez a világ legnagyobb méretű fizetős véletlenszámgenerátora.

Mindez fűszerezve az orosz mentalitással megáldott fejlesztőgárdával, persze konkurencia nélkül.

Én is toltam sokáig (Béta kezdetétől fogva) és hagytam is abba sokszor. Leginkább a randomidétlenségek, a balansz tökéletes hiánya, az idétlen MM, és a fejlesztők arroganciája az ami mindig elriasztott.

Arról nem is szólva, hogy bizonyos szint felett kínszenvedés az élet ha nincs prémium, valamint a prémium megléte érdekes dolgokat tud prezentálni...

Sok sikert neki, ki fogom azért próbálni, de nagyon jó lenne már, ha jönne valami komolyabb konkurencia, ami helyrerakja a wargéminges arcokat ...

Life is shor...

(#38) Stauffenberg válasza Urshini (#36) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A gyorsabb fejlődés mióta okoz előnyt a csatatéren? Miben befolyásolja azt, hogy tudsz-e nyerni? A prémium cuccok sem hoznak a csatatéren akkora előnyt, hogy legyen értelme értük fizetni, el lehet durrantani körönként 2-3 darab kreditért vásárolt prémium lőszert, de többet nem nagyon, mert erősen elvesz a profitból. A prémium fogyóeszközök sem hoznak annyit, hogy normál csatában értelme legyen elhasználni őket (CW-n annál inkább, de az meg más műfaj és ott az eredményes klánok amúgy is a bevételből osztanak vissza a játékosaiknak goldot, nem a saját pénzeden kell azt sem finanszírozni)

Egy időben rendszeresen vásároltam ilyeneket, CW-re is mentem, volt folyamatosan prémium fiókom. Aztán bő egy éve semmit nem költöttem már a játékra, ha tehetném (sajnos nem lehet) akkor a bent lévő 6000 goldomat visszaváltanám euróra. És érdekes módon még mindig semmi hátrányt nem érzek, maximum csak azt, hogy a nagyobb tankokkal (tier 8 felett) nullszaldós köröket hozok legtöbbször, de a magasabb tierekben van a legtöbb nyomi lemming, így mostanában inkább tier 6-7-ben játszom, onnan meg csorog rendesen a kredit prem nélkül is.

Az automata tűzoltó nagy előny, de a manuális tűzoltót is lehet elég jól használni, plusz egy kis újabb kihívás, hogy milyen gyorsan nyomod meg a hozzá rendelt gombot.

És akkor arról nem beszéltünk, hogy aki béna, az prémium fiókkal is csak annyi profitot meg XP-t termel, mint egy jobb ingyenes játékos. A prémium csak akkor ér igazán valamit ha már tapasztalt, értékes játékos vagy.

15.000 kredit + 50% és 25.000 kredit + 50% között hatalmas különbség van. XP-re szintén ez vonatkozik.

És akkor visszalyukadunk oda, hogy ebben a játékban HA FIZET HA NEM, az fog érvényesülni és gyorsan fejlődni aki tud is vele játszani, hajlandó tanulni, odafigyelni és az agyát használni.

Arról nem beszélve, hogy nem tudom mióta kéne teljesen ingyenesnek lennie egy ekkora játéknak. Ez egy MMO, máshol az alapjátékot kell drágán megvenned, majd még 15 EUR / hó havidíjat KÖTELEZŐEN fizetned, különben be sem léphetsz. Itt ingyen van az alapjáték, 10 EUR egy havi prémium és ha nem fizeted, akkor is beléphetsz és a csatatéren pontosan ugyan olyan eredményességgel harcolhatsz, mint premium mellett.

(#39) vhw válasza DummyBoy (#37) üzenetére


vhw
addikt

Igen, lesz konkurencia nemsokára - történetesen orosz :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#40) stryker.hu válasza Urshini (#36) üzenetére


stryker.hu
csendes tag

A HEAT lövedékek sebességét elég rendesen csökkentették, pár tanknál már nem is érdemes áttölteni goldra, nem fogja átlőni a célját sem.
A példámat rosszul értelmezted. A pillanatnyi becsapódásra értettem a 70fokot ami alapból le fog pattani akár egy T1 tankról is.
Amúgy (226mm páncél 60 fokos dölésszöggel )226/cos60 = 452mm. + a lövedék 25%-s random együttható is. Ezt a páncélt még a obj 268 sem viszi át, ha nem a gyenge pontját lövöd.
Ha jól tudom az is3+ -nak volt egy kicsit bugos az oldalpáncélja, elnyelte a lövedéket. Hiába mondta be hogy átütötted de tovább nem ment. Ezt az ember megtanulja és oda nem lő.

HEAT Shells

In update 8.6 for World of Tanks HEAT shells were changed. Before this update HEAT shells would not ricochet or “bounce” off but now they do so at 80°. HEAT shells now also loose 5% of their penetration value for every 10cm travelled after hitting the first layer of armor. This means that spaced armor/tracks on tanks will greatly hinder HEAT rounds. Overall HEAT shells remain a very viable round against non-space armor sections of tanks but hitting any type of spaced armor will usually result in the round being absorbed and negated.

páncél meg stb

[ Szerkesztve ]

(#41) Urshini válasza stryker.hu (#40) üzenetére


Urshini
tag

Elmondom újra. Az újabb amerikai tankok átütése (m103...) 60°-os döntött páncélra van megadva. A WoT a mondjuk eredeti átütési értékeket 90°-os átütésre alkalmazza ami igen csak nem történelemhű. Ha van a 240mm vastag páncélod azt megdöntöd 60°-ban akkor azt át tudja lőni. Sok tankról láttam éles jugoszláv tesztet, ahol az adatlapot hozták az amerikai tankok és 60° esetén átlőték a megadott vastagságot, 500m távolság fölött kezdödött az átütés csökkenése. Sajnos a valós járműadatokra elég nehéz rátalálni mióta a kedves WG elkezdte a játékával torzitani a dolgokat...

[ Szerkesztve ]

"ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

(#42) KisDre


KisDre
senior tag

Kéretik a hír címét kijavítani:

"Immár Xbox360-on is döbörög AZ (z)ACÉL!" :DDD

KisDre.artstation.com

(#43) stryker.hu válasza Urshini (#41) üzenetére


stryker.hu
csendes tag

Akkor olvasd már el még egyszer mert nem érted..
Amúgy meg ki beszél itt az való életről, eddig se arról beszéltem, a wot nem tankszimulátor, jópár tank nem is létezett...
Ketten magyarázunk neked és nem fogod fel, nézz körül a saját portádon ...

(#44) Stauffenberg válasza Urshini (#41) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

1.) A WoT egy arcade játék, köze sincs a szimulátorokhoz. Ha láttad már a korai WoT reklámokat, akkor ott konkrétan azzal nyomult a WG, hogy ha szimulátort akarsz, akkor ne itt keresgélj.

2.) Az előző hozzászólásomra még mindig nem reagáltál. Eddig még senki sem tudta megmagyarázni, hogy mitől van a fizető játékosoknak érzékelhető előnye a csatatéren.

(#45) stryker.hu


stryker.hu
csendes tag

(#46) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Na, tegnap leszedtem. Egy borzalom ez a játék, nem is értem, miért a pc-s népszerűség. Nem hittem el, hogy a "valósághűség" itt arról szól, hogy tankokkal kell lopakodni, bokrokban és házakban bújkálni és úgy kiszedni a többi settenkedőt. Atyaég, de komolyan! Még szerencse, hogy a Battlefieldben bőven van lehetőségem tankozni :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#47) vhw válasza Rigormortiis (#46) üzenetére


vhw
addikt

Jó az a battlefield... :)) :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#48) Stauffenberg válasza Rigormortiis (#46) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Első számú félreértés:

Ennek a játéknak semmi köze a valósághűséghez. Nem szimulátor, soha nem volt szimulátorként reklámozva. Sőt! Még csak történelmileg hiteles játékként sem volt soha előadva.

Amúgy meg nem tudom mi a bajod a lopakodással. Már maga a tény, hogy lopakodni kell közelebb áll a valósághűséghez, mint bármilyen Battlefield! :D Szerinted a valódi hadviselés egy western film, ahol felállnak a tankok egymással szemben és azt játsszák, hogy ki tudja előbb átütni a másikat? Hidd el, van épp elég játékos aki így taktikázik, aztán ha oldalról kilövi egy láthatatlan ellenség a bokor mögül a látótávolság határáról, akkor meg megy az anyázás, hogy "kemper kötsög". :)

(#49) Rigormortiis válasza Stauffenberg (#48) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ami azt illeti, a Battlefield-féle megközelítés a tankok csatatéren betöltött szerepében áll közelebb a valósághoz, hiszen fő feladata, a gyalogos egységek megerősítése, támogatása, illetve a területvédelem.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#50) vhw válasza Rigormortiis (#49) üzenetére


vhw
addikt

A tank-tank elleni küzdelem pedig teljesen fikció?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.