Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

A kék tetszik.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Általában az emberek beleszoktak kicsit izzadni a székbe, főleg nyáron.
1-2 év múlva hogy fog kinézni az alcantara? :F
Egyébként jól néznek ki.

[ Szerkesztve ]

06-3o/9759I39

(#3) ughhh


ughhh
senior tag

Lemaradtam, melyik volk gusztustalan?

#2Találtgyerek
Nagyon szépen és egyszerűen lehet tisztítani és átfesteni bőr kárpitokat.

[ Szerkesztve ]

(#4) Találtgyerek válasza ughhh (#3) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nekem volt, van alcantara kormányom. Egy idő után már nem annyira szép és megkopik, akkor már hiába tisztítom. Nem reszelem rajt a kezem, de magától a fogástól, nyomástól is kopik az anyag.

06-3o/9759I39

(#5) ughhh válasza Találtgyerek (#4) üzenetére


ughhh
senior tag

Bőrfestékkel patika állapotba tudod hozni. Persze nem ecsettel, hanem festékszóróval, megfelelő előkészítés után.

[ Szerkesztve ]

(#6) ughhh válasza Találtgyerek (#4) üzenetére


ughhh
senior tag

Az autókereskedők bmw z1 részére keress rá, ott az ülésekkel csodát műveltek.

(#7) Synthwave válasza GoodSpeed (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nekem is, de ennyiért már inkább egy kék/fehér Embody-t gubáznék valahonnan.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#8) Rick4


Rick4
félisten

szép, de egy töredékébe kerülő noblechairs sok évet tud, ha kuka lenne, veszek újat, és még mindig csak a felénél járok ennek az árnak.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#9) -Skylake- válasza Synthwave (#7) üzenetére


-Skylake-
addikt

Hát igen, a kettő közti különbség összesen csak annyi, hogy az embody az egy szék, ez meg egy szar.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#10) fecke78


fecke78
senior tag

Azèrt egy korrekt bőrfestès nem 2forint...

(#11) Találtgyerek válasza ughhh (#6) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Rendben. Köszi!

06-3o/9759I39

(#12) Synthwave válasza -Skylake- (#9) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért a Razer Kossuth pogácsa volta költői túlzás, de az kétségtelen, hogy az Embody jóval komolyabb cucc.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13) -Skylake- válasza Synthwave (#12) üzenetére


-Skylake-
addikt

Mint termék lehet, hogy nem teljesen vállalhatatlan, de abban az árban ahol versenyezni próbál (próbál, mert itt verseny az nem lesz, aki azért akar széket mert ülni akar annak ez a cucc sosem fog eszébe jutni) , ott az már nem elég, hogy menő a termékoldal.
1500 USD az a felső polc minden olyan gyártónál, aki valóban olyan széket gyárt amit arra terveztek, hogy ülni lehessen rajta , szemben ezzel, amit arra, hogy jól nézzen ki a livestreamben. Ez a termék, ennyi pénzért, mint "szék" szerintem nem értelmezhető. Aki ezt választja szemben mondjuk az Embody-val , vagy egy Steelcase Karman/Gesture/Think-el (hogy ne csak a miller legyen fényezve), az jobban teszi ha élete végéig inkább áll.

Ez pedig nem márkautálat, meg sirás, az , hogy ezt a razer stream diszletet nem lehet a fent emlitett székek mellé odarakni ergonómiai szempontból, az egy objektiv tény.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#14) Synthwave válasza -Skylake- (#13) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Amit nem is tagadtam, sőt, a cikk végén finoman utaltam is rá. Ettől függetlenül a Razer sem ganaj, csak 600 eurós árcédulával lényegesen jobban mutatna.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#15) Neovenator


Neovenator
senior tag

Scorpion és Sub Zero? :)

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.