Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) greeneye166


greeneye166
aktív tag

Nem foglak lekockázni, csak a hasonlat kedvéért: Ott van ez a gép 4 hónap távolléte és ahogy látom ami a legjobban fájt neked ebben az a kiszolgáltatottság. Magyarán ha tótágast állsz akkor sem adják oda hamarabb önként és dalolva.
Anno viszont családokat irtottak ki és szakítottak el egymástól az illetékes dupla-s párt hívei. Az elszakítottak nem négy hónapra, hanem évekre vagy örökre kerültek távol egymástól. Még azt a biztosítékot sem kapták (mint te a gépednél), hogy élve visszakapják a szeretteiket. Nem akarom itt most ezt feszegetni tovább és kérnék mindekit ne menjük el ebbe az irányba. Amiért ezt leírtam az a tesód.
Biztos látta rajtad a tehetetlenséget és az emiatti dühödet, kínodat. Nyílván nem szószerinti kínról van szó, de ha egy számítógép elkobzása miatti kiszolgáltatottság ilyen "traumát" okoz, akkor elképzelhetetlen az amit azok az emberek anno éreztek. Öcséd látott téged a 4 hónap alatt és valószínűleg nem hülye. A te szar közérzetedet kéne felszoroznia a végtelennel és elétárulna, hogy valójában mit kíván más embereknek, akár az iwiw-en akár máshol. MÉG HA NEM IS GONDOLJA VÉGIG VAGY KOMOLYAN, DE EZT KÉNE BENNE TUDATOSÍTANI. Annak, hogy 15 évesen a nagykorúak beveszik maguk közé oka van szerintem. Az összes piszkos dolog átkenhető rá és nem valószinűtlen, hogy most is ez történt csak nem kaptatok róla infót. Fiatalkorúként könnyebben elviszi gondolják.
A gép elkobzása kutyafüle ahhoz képest amibe kerülhet a srác egy pillanat alatt. Rossz időben, rossz helyen megtörténhet hogy a tesód és a haverjai nem lesznek fölényben.
A srác a tűzzel játszik és ha végül csak megégeti magát, akkor még szerencsésnek mondható. Ez nem fér bele a kamaszkori hülyülésekbe. Inkább most kell fejébe verni szóval és fizikailag a dolgokat, mert ezt még túléli. Mindezzel arra próbáltam kilyukadni, hogy ennél a dolognál nincs idő sakkozni és taktikázni, mert nem biztos, hogy holnap vagy holnapután is viszontlátod az öcsédet.

[ Szerkesztve ]

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.