Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) martonx


martonx
veterán

Ez nagyon gyenge hónap lesz :(

Én kérek elnézést!

(#2) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Az utolsó 2 link nem jó.

(#3) CsabaZz válasza martonx (#1) üzenetére


CsabaZz
tag

Egy ideje már csak a vicc kategóriás játékok kerülnek be. Persze ajándék lónak ne nézzük a fogát, de inkább ne adjanak semmit.

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#4) Tibi86


Tibi86
aktív tag

26-án lejár az éves live-om, de ezek szerint ráérek még legalább egy hónapot a hosszabbítással. :)

(#5) krokk válasza Tibi86 (#4) üzenetére


krokk
senior tag

én is így vagyok vele :) ezekért felesleges sietni vele... :)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#6) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah hát ez egy kövér semmi..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) ribizly


ribizly
veterán

Gyengus. Mondjuk most a megjelenések is hasonló karakterisztikát mutatnak ebben a hónapban...

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#8) martonx válasza CsabaZz (#3) üzenetére


martonx
veterán

Nem tudom, nekem eddig mindig volt azért 1-2 játék a 4 közül, amivel el tudtunk itthon szórakozni. Persze a gold tagság megvételéig soha egyetlen játékot se vettem, így nulláról nem nehéz a gold kínálatban 1-2 jobbat még ha régi is találni.
Ez az első hónap, amikor totál nulla a felhozatal :(

Én kérek elnézést!

(#9) assalkah válasza martonx (#8) üzenetére


assalkah
tag

Első benyomásra az I'm Alive jónak tűnik, de lehet csak nem ismerem és ezért tetszik. :DD A többi game egyébként tényleg nagyon gyengusz :))

XOne GT: aSSalka PSN: assalka

(#10) oriic válasza assalkah (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem az eddig kimaradt, mire meg akartam venni, eladtam X360-at. :D Most pótolom. :C

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.