Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Megint erős hónapunk lesz. :)

(#2) bulikavagyok válasza Stauffenberg (#1) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Korrekt. :K

Gyors voltál Oriic! :C

[ Szerkesztve ]

(#3) rottenbull


rottenbull
senior tag

Weapons, shields, engines, love :D

(#4) rdt89


rdt89
addikt

Project Cars? :Y
Pont Februárba terveztem a megvételét ez remek hír. :C

[ Szerkesztve ]

(#5) wolruf


wolruf
őstag

Asszem veszek Goldot ismét :) A Monkey Island 2 és a Cars már önmagában bejövős :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#6) Corpuscle válasza rdt89 (#4) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nagyon kíváncsi vagyok milyen a Forzához képest. Egyetlen „gond” hogy sokan azt mondják controllerrel nem az igazi.

(#7) Rage47


Rage47
veterán

Decemberben gondolkodtam a Rogue One mozi után a Star Wars - The Force Unleashed megvételén, erre most ingyenes lesz \o/

[ Szerkesztve ]

(#8) wolruf válasza Rage47 (#7) üzenetére


wolruf
őstag

A Forsz Ánlísd jóféle játszás volt, nagyon SW-hangulatú :) Ellenben jópár SW nevű vacakkal :-/ :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9) rdt89 válasza Corpuscle (#6) üzenetére


rdt89
addikt

Ez engem is érdekel, bár biztos, hogy sokkal több gondot fog okozni a vezetés benne. :DDD

(#10) szupermacs válasza Rage47 (#7) üzenetére


szupermacs
veterán

Én arra leszek kíváncsi, hogy a DLC-k akciósak lesznek-e. Mert akkor biztos megveszem, pedig PC-re már megvan dobozosan és digitálisan is, de amióta van boxom, nem nagyon veszem rá magam, hogy leüljek elé. :D

(#11) Rage47 válasza szupermacs (#10) üzenetére


Rage47
veterán

Bika PC mellett én sem xboxoznék.

(#12) szupermacs válasza Rage47 (#11) üzenetére


szupermacs
veterán

Én a kényelem miatt igen. Annyira jó lefeküdni az ágyra és csak nyomkodni azt a pár gombot a kezemben, mint mindig indítgatni a játékokat a PC-ről. Főleg akkor bosszúság, ha az egyik (inkább nagyon sok) játéknál nincs controller irányítási lehetőség.

(#13) Csapoati válasza szupermacs (#12) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Steam Big Picture-rel amúgy kb ugyanezt lehet elérni kontival.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) Stauffenberg válasza Csapoati (#13) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Attól függ.

Ha a PC más helységben van, mint a TV, akkor kicsit komplikáltabb összelőni a dolgokat. De nekem például hiába van a nappaliban a PC-m, macerás elvezetni a kábelt. Légvonalban 4 méter a TV-től, de nem húznám keresztül a helységen, padlószegély mentén elvezetve kb 10 méter HDMI kellene, ami ráadásul nem viseli jól ha csavargatom és megtöröm, hogy benyomorgassam a sarkokba.

Másik megoldás a stream helyi hálón. De ehhez is kell vevő egység a TV-hez, meg egy normális kontroller sem olcsó. Az egyik ismerősöm is ráköltött közel kb 40 ezret erre a mókára, ráadásul nem is jött be neki minőségileg sem. Visszaküldte a cuccokat és 55 ezerért vett egy használt Xbox One-t.

Persze a körülmények szerencsés együttállása esetén tök jól kiváltható PC-vel egy konzol.

(#15) szupermacs válasza Csapoati (#13) üzenetére


szupermacs
veterán

HDMI-vel van rákötve a gépre a tévém, de sok játék van amit a boxom visz, viszont a gépem már nem. Ezért át is szoktam a konzolra, pedig több száz PC játékom van. Majd egyszer nosztalgia miatt előveszem újra.
Nagyon sok régi játék van, amik meg egyébként nem támogatják a controllert. De fps miatt akkor is jobban élvezem a 360-am. (Hozzáteszem, hogy SWTFU1-2 rettentő jól fut a gépemen, de AC3 és LibHD már nem, de ezek persze Uplay címek, de sok Origin és Steam játékom is van, amik rosszul futnak már [BF3, BFBC2, stb.).

(#14) Stauffenberg: Az utolsó mondat nagyon igaz.

[ Szerkesztve ]

(#16) rottenbull válasza Stauffenberg (#14) üzenetére


rottenbull
senior tag

Szolj az ismerosodnek, hogy van Steam Link 55 euroert. Persze csak akkor, ha azt akarod, hogy elsirja magat.

(#17) Stauffenberg válasza rottenbull (#16) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Pont azt küldte vissza. :) 54.99 € + 20 € körüli szállítási díj. Vicces, mert vissza ennek a töredékéért küldte.

(#18) Csapoati válasza Stauffenberg (#14) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem nem kell mondani, van X1-em is. :) Csak hogy aki a kanapé/fotel fíling miatt vesz/venne konzolt, annak segítség lehet a Big Picture is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#19) Stauffenberg válasza Csapoati (#18) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A PC játékos élelmes fajta. Ha megteheti, hogy ne vegyen konzolt emiatt, úgysem fog. :)

Az előző lakásban meg tudtam oldani, hogy a TV-re kivigyem a PC képét, de meg kell jegyezni, ez még mindig nem az a kényelem, amit a konzol tud. De lehet vele élni.

A másik meg, hogy én szeretek FPS játékokkal multizni. Na azt PC-ről kilőve a képet tutira nem fogok kontrollerrel a kanapén tespedve játszani. De konzolon más történet, ott egyenlőek az esélyek. :)

BTW nálam a játékidő 50-50%-ban oszlik meg a konzol és PC között. Nekem mindkettő kényelmes. Nem vagyok az a mindenáron kanapén tespedni akarós fajta.

[ Szerkesztve ]

(#20) b.


b.
félisten

P.Cars eléggé ütős, Monkey island is. nagyon jó hónap ismét :)
(Egyébként One játékok Steamen 45 € , 360 játékok 35€ )

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.