Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Abszolút pozitív csalódás ez az előzetes.
Simán hozza a mostani animációs cuccok szintjét, a téma meg mégtovább emeli (számomra).
Persze lehet minden vicces jelenetet eldurrantottak a trailerbe, és az egészet majd fapofával ülöm végig, de egyelőre várós :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) hogabesz válasza Sirandrish (#1) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Olyan sok vicces jelenet azért nem volt benne (bár a hógolyós résznél hangosan felröhögtem az irodában), ennek ellenére én is nagyon várom.

(#3) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Szerintem jó lesz és a magyar szinkron is tetszetős. Kíváncsi voltam Jack Black-re Bowser kapcsán, de igazából semmi extra.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#4) Sirandrish válasza hogabesz (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Toados rész is vicces volt szerintem...és ezzel már van is benne annyi vicces rész mint a komplett szuperkutyás akármicsodában :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) atisr


atisr
csendes tag

Eddig okés, nem volt egy illumination-os altesti poén sem a trailer-ben, még van remény :D

[ Szerkesztve ]

(#6) Sirandrish válasza atisr (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Luigi még lehet néger, vagy Peach leszbikus ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Sliderxy válasza Sirandrish (#6) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Épp elég ami bele van erőltetve a mai rajzfilmekbe, animációs filmekbe. :(

(#8) Sirandrish válasza Sliderxy (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

A fent említett szuperkutyás moziban is van egy leszbikus gazdi.
Engem mondjuk totál nem érdekel (és nem is zavar) semmilyen téren, de akkor sem értem hogy minek kell ennyire belenyomni most MINDENBE. Eddig is elvoltunk ezek nélkül a láthatatlannak épp nem vezethező utalások nélkül is, és ezután is el lennénk szerintem.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Sliderxy válasza Sirandrish (#8) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Igen, láttam. A lightyearben meg addig mennek, hogy nyomnak egy csókot is, aztán meg a gyerek megkérdezi, hogy az most akkor bácsi volt? No komment... :(((

[ Szerkesztve ]

(#10) Sirandrish válasza Sliderxy (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt még nem láttam, de hallottam hírét :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) Sliderxy válasza Sirandrish (#10) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Arra a filmre is igaz, hogy a kérdéses jelenet totál semmit nem ad hozzá a történethez, ezért látszik, hogy csak a mai kornak kényszeresen megfelelni akarás miatt került bele.
Komolyan...egy űrhajósról szól a mese. Megy a csete-paté, van benne cuki robotmacska, meg mindenféle ami felkelti egy gyerek figyelmét, erre bumm egyszer csak egy ilyen jelenet.
És akkor a legszomorúbb az, hogy ha le mered írni erről a véleményed, képesek megkeresni egyesek pü-ben. Szánalmas.

(#12) Sirandrish válasza Sliderxy (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem nincs véleményem a dologról, én csak értetlenül állok az egész jelenség előtt.
Bár szerintem nem vagyok ezzel egyedül. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) Sliderxy válasza Sirandrish (#12) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Mindenkinek van véleménye, ne legyünk álszentek. Ez is egyfajta megfelelési kényszer a társadalmunk felé. ;)

(#14) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Hát ez szuper...Szerintem Mariohoz Chri Pratt hangja nem illik.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#15) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Miért? Most mondd azt, hogy nem hasonlít. :DD

A hangja már más kérdés. ;]

Elég sok támadás éri egyébként Pratt-et.
Chris Meledandri a film társproducere szerint pedig Chris hangmunkája "fenomenális"!
Mi mást is mondhatna. :U

[ Szerkesztve ]

(#16) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Nekem adja nagyon a trailer. Moziban azért nem fogom megnézni de itthon biztos.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#17) Sirandrish válasza Sliderxy (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mint mondottam engem nem zavar. Nekem se több, se kevesebb. Én csak nem értem hogy egyik pillanatról a másikra, miért kell ennyire erősen nyomni bele a nép arcába...ennyi.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Jöhet, várjuk az asszonnyal :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#19) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Óriási kihagyott ziccer, hogy nem Charles Martinet lett a szinkronhang. Nem is értem, hogyan lehetséges ez... :( Pedig a film jónak tűnik amúgy.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#20) 30z.Samu válasza GodGamer5 (#19) üzenetére


30z.Samu
félisten

Már lehetett tudni, hogy nem Ő lesz és én is nagyon sajnálom. Amúgy a brazil szinkron nagyon hasonlít a hangjához. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#21) atisr válasza Sirandrish (#6) üzenetére


atisr
csendes tag

Bízom abban, hogy a Nintendo ilyen szempontból is tradicionális cég, és nem engedne a saját karakterein indokolatlan változtatást még akkor sem ha már lassan elvárás.
Luigit láttuk a trailer-ben és szerencsére ő is meggyőző ;)

[ Szerkesztve ]

(#22) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

Egész meggyőző ez a trailer számomra. :K
Anno volt belőle valami régi mozifilm is, akár egy olyan is jöhetne a témában a mai filmiparos munkákkal.

(#23) Sliderxy válasza HELLAFLUSH (#22) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Azt a filmet inkább törölném a memóriámból. ;]

(#24) HELLAFLUSH válasza Sliderxy (#23) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Azért írtam, hogy a mai filmiparos munkával. :DDD

(#25) Иван válasza Sliderxy (#11) üzenetére


Иван
őstag

Mér, az hozzátenne a történethez ha hetero lenne?

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#26) Luck Dragon

Eddig látottakból nekem tetszik . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#27) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Chris Prat hangja nem illik hozzá, de majd a magyar szinkron megmutatja milyen "csodákra" képes. ;] :C
És lesz olyan aki beül majd arra! LOL

(#28) hogabesz válasza BoneDragon (#27) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Van magyar előzetes, nem lett annyira jó, valóban. De a 9 éves fiammal nyilván nem fogok feliratos mesét nézni, “LOL” ide vagy oda…

(#29) Sliderxy válasza Иван (#25) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Nyilván nem, de nem is ezen volt a hangsúly, ennek azért át kellett volna menni.

(#30) Иван válasza Sliderxy (#29) üzenetére


Иван
őstag

Szerintem itt neked nem ment át a lényeg. :U

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.