Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

grafika 8-10 évvel ezelőtti szint de attól még lehet élvezetes. :K

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Tiszta Sydney 2000. Ott elhasználtam egy pár billentyűzetet... :DDD Amúgy mik ezek a Dragon Ball-os boost effektek. :D

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Torino 2006-ot toltam rongyá, ez is majd előkerül.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4) rottenbull


rottenbull
senior tag

Hany K-s a kozvetites?

(#5) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#6) b. válasza hombre[EU] (#5) üzenetére


b.
félisten

Egy játékon se csesztem el annyi joyt mint ezen. Állandóan tönkrementek a mikrokapcsolók. :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#7) wjbhbdux válasza hombre[EU] (#5) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nekem a téli olimpiáról ez jut eszembe [link] :C

/s

(#8) GreatL


GreatL
őstag

Ez a játék a London 2012 továbbgondolása. Az pont úgy volt jó ahogy megírták, ez már idétlenül arcade ránézésre is. Tettek bele egy Virtua Tennis 4-et meg összekaparták a régebbi sport- meg versenyjátékaikat. Vártam ezt a játékot de semmiben nem fog előrelépni a két játszható (London, Vancouver) "rendes" olimpiához képest.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#9) gamerslite7


gamerslite7
újonc

Ez mi ? :D :D Xbox One Kinect-en jobb a grafika :D :Y

(#10) l.skywalker válasza gamerslite7 (#9) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ezért kár volt regisztrálni...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11) GreatL


GreatL
őstag

Szerencsére ott van hogy work in progress... reméljük a jövőre megjelenő PC-s normális lesz legalább.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.