Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4101) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Van egy Pace bolcsom foloslegesen, ha valakinek kell, szivesen odaadom.

(#4102) KossuthLajos válasza snakebait (#4100) üzenetére


KossuthLajos
csendes tag

Hülye kérdés következik. Hogyan telepítem az órára? Ja, és a telefonra is?

(#4103) snakebait válasza KossuthLajos (#4102) üzenetére


snakebait
senior tag

Az AmazMod telefonra a Play árúházból, az órára az Amazmod service-1904 apk. - t pedig innen [link]
Az órát számítógéppel összeköt és az Apk Installer nevű programmal, ami PC-re van, az órara fel kell telepíteni a service fájlt. Ugyan úgy mintha Watchface - t (számlapot) telepítenél.

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#4104) KossuthLajos válasza snakebait (#4103) üzenetére


KossuthLajos
csendes tag

Egyenlőre köszönöm szépen. Szerintem fogok még ezügyben visítani. ☺️

(#4105) drapy válasza neonx01 (#4077) üzenetére


drapy
újonc

Hali! Nekem magától megjavult, miután tökig feltöltöttem és kb. 3 napig kikapcsolva pihent.

(#4106) kakukkmarci


kakukkmarci
senior tag

Időről- időre előfordul, hogy nem tudja leszinkronizálni a legutóbbi tevékenységet. Van, hogy az újraindítás segít, de a végén már az sem. Ilyenkor a .gpx kimentése után jön a FR. A legutóbbi után nem jönnek meg az értesítések az órára, pedig engedélyezve van. Mi lehet a baja?

noob... rooter... geek

(#4107) kakukkmarci válasza kakukkmarci (#4106) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Megvan! DND be volt kapcsolva... :D
Off, és már jó is.

noob... rooter... geek

(#4108) F e Z o válasza F e Z o (#4095) üzenetére


F e Z o
veterán

Ez az álláspont jelenleg...
09/03 bevizsgálás 09/06 Ügyfél tájékoztatás: Nem tudjuk javítani. Vételárat visszafizetjük. Számla másolatot és bankszámla számot kérünk

Írtam az előző tulajnak, hogy nincs-e meg esetleg a számlja, vagy nem-e emlékszik, honnan vette az órát, de még nem válaszolt. Szerintetek mi van akkor, ha nincs meg a számlája a terméknek, akkor ugrott az óra ára is?

H2O über alles!

(#4109) kakukkmarci válasza F e Z o (#4108) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Au, ez keserédes... Hátha jelentkezik az eladó...

noob... rooter... geek

(#4110) kkdesign


kkdesign
senior tag

sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a linken látható watchface-ből van esetleg olyan változat, amelyben a kcal helyett a pulzus van odatéve? vagy valami apróbb mókolással megoldható esetleg? :)

(#4111) gidano válasza kkdesign (#4110) üzenetére


gidano
tag

Olyanom nincs, ám ITT és ITT válogathatsz temérdek magyar nyelvű számlap közül.

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#4112) F e Z o válasza F e Z o (#4108) üzenetére


F e Z o
veterán

A számla nem lett meg, így buktam az óra árát. :( Az órát visszaküldetem, nehogy még a végén ott elmókljanak vele valamit. Emagon rendeltem másikat 30k-ért, amit megkaptam, de a garilevél még csak kis sincs töltve mit vettem. Szerencsére ennek a számlája megvan. Tanulópénz 39 évesen, garanciapapír, számla együttjár...

H2O über alles!

(#4113) tsilver


tsilver
aktív tag

Elég sokáig sikerült megúsznom a stratos-on, de véletlenül rossz gombot nyomtam meg és frissítette magát az óra a 2.3.8 ról. a 2.3.9re. Az új fw-es másfél nap alatt lemerül ha csak áll egy helyben a régivel ment 3 napot + gps, stb.
Jól gondolom, hogy vissza lehetne tölteni vhogy a régi fw-t.? (már nem garis)
Ezek tulajdonképpen lehetne oda vissza installálni?
Hol találok régi fw- verziót és jó leírást/videot hogyan kellene csinálni?

[ Szerkesztve ]

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#4114) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok. Xiaomi Amazfit Bip utódjának kinéztem a Verge lite-ot.
Arra lennék kíváncsi, hogy a zenelejátszó kezelés iPhone-on működik-e? Milyen zene alkalmazásokkal kompatibilis az óra? (Apple Music, Play music, Youtube music ??) Kezelhető vele a zene léptetés, hangerőszabályozás? Köszönöm a válaszokat!

(#4115) DonMedve


DonMedve
addikt

Sziasztok! Valaki tudna egy Pace óránál ROM újratelepítésben? Tegnap rakosgattam fel számlapokat, azt teljesen meghülyült az óra. Megy a számlapon minden, de ha menübe akarok lépni, nem csinál semmit, vagy nagyon lassan, sokadszorra. FRt próbáltam de az sem segít. Meg már nem is szinkronizál az appal. Pénteken vagy szombaton lenne jó. Köszönöm.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#4116) KossuthLajos válasza KossuthLajos (#4104) üzenetére


KossuthLajos
csendes tag

Szia!
Szóval, az AmazMod fent van a telefonon. Az Apk Installer 4.7 pedig a PC-n. Zsinórral összekötve a PC a bekapcsolt órával, és ismeretlen hibát ír az Apk Installer. Mi lehet a baj?

(#4117) Lilianka


Lilianka
friss újonc

Sziasztok
Tegnap érkezett meg pace okosórám. A gondom az l, hogy egyszerűen nem akar csatlakozni stravahoz.. Ezt írja ki, és nem jövök rá, hogy mit állítsak át:
Your activities will not contain heart rate data
It looks like you still need to allow Strava to process your heart rate data. Please do this in the Data Permissions section in Strava's settings before you upload your next activity.
A data permission alatt a health data ki van pipalva, de marad ez a szöveg.. Valakinek valami ötlete? :)
Bipem volt, de elveszett :( Bip után egyelőre nem szeretem a pace-t. MiFit alkalmazással nem fog működni a pace, ne is reménykedjek, ugye?

(#4118) ruti


ruti
Közösségépítő

Verge Lite tulajoktól szeretném kérdezni:
1.) most lett kibontva az óra, automatikusan próbálja frissíteni a fw-t, de sosem fut le, ez másnál is előfordul?
jelenlegi fw: V0.5.2.01 - elérhető V1.3.2
MiFit alkalmazásból nem tiltható, hogy automatikusan elinduljon a frissítés,
viszont alkalmazásból direkt frissítést indítva sem fut le
2.) AliPay appot ki lehet szedni valahogy a telefon scrollozós "főmenüjéből"
köszi előre is, üdv.

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#4119) kanyi51


kanyi51
senior tag

Él még ez a topic???

(#4120) kekigyu válasza kanyi51 (#4119) üzenetére


kekigyu
aktív tag

Kérdésekre mar nem nagyon erkezik válasz:DDD

(#4121) kanyi51 válasza kekigyu (#4120) üzenetére


kanyi51
senior tag

Szóval akkor behalt :( Mert én ma kapom meg az órát, és lehet kellene segítség, bár 4 napja csak a topicot olvasom sorban.

(#4122) F e Z o válasza kanyi51 (#4121) üzenetére


F e Z o
veterán

Milyen segítség kellene, amire itt nem találsz választ 4000+ hozzászólásban...

H2O über alles!

(#4123) kanyi51 válasza F e Z o (#4122) üzenetére


kanyi51
senior tag

Még magam sem tudom, 1.3.8 -al kaptam most frissült 2.8 valamire nem tudom milyen lesz, lehet kár volt engedni a frissítést, azzal az 1.3.8 valamivel egész jónak tűnt.

(#4124) kanyi51


kanyi51
senior tag

Ez a tetves Amazfit app nem hajlandó az óráról átvenni a "Heart Rate, és Weight" adatait, ALépés és az alvás adat megjelenik rendesen. Már mindent probáltam ( app le, app fel, régebbi is- de azzal el se indult a telepités után- Óra ujra indit, FR, -is ki-be kapcs, ) mit lehet még csinálni?

(#4125) ruti válasza kanyi51 (#4124) üzenetére


ruti
Közösségépítő

nekem ugyanez, és nem találok megoldást hónapok óta :(((

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#4126) kanyi51 válasza ruti (#4125) üzenetére


kanyi51
senior tag

Ha sikerülne szóljál lécci

(#4127) turbulencia8 válasza kanyi51 (#4124) üzenetére


turbulencia8
őstag

A telefonos appal van a baj, abbol kellene az 2.72-es szoftvert hasznalnod, amit meg Gidano forditott. (Az o honlapjan megtalalod az apk-t).

(#4128) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Sziasztok.

Lassan már két éve van meg a pace órám. Régen simán kibírta az 5 napot heti egy gps-es edzéssel is, most meg van amikor 3 naponta töltenem kell edzés nélkül is. Értesítés sok érkezik rá, de ez régen is így volt. Lehet az órán aksit cserélni? Ha lehet akkor érdemes-e?
11.11-es akcióba kinéztem egy stratos 3-at, de az így is 200 dollár. :)

(#4129) INGJOKE válasza INGJOKE (#4128) üzenetére


INGJOKE
veterán

Köszi tárgytalan 174.99.-ért megrendeltem a stratos 3-at. :D

(#4130) kanyi51 válasza turbulencia8 (#4127) üzenetére


kanyi51
senior tag

Köszönöm

(#4131) kanyi51 válasza INGJOKE (#4129) üzenetére


kanyi51
senior tag

Stratos 3 és a Stratos 2 között mi a különbség? Szemre egyformának néz ki

(#4132) INGJOKE válasza kanyi51 (#4131) üzenetére


INGJOKE
veterán

(#4133) konzi


konzi
aktív tag

Udv.
Letezik magyaritas az ora/pace/ menuhoz ?

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#4134) konzi válasza turbulencia8 (#4101) üzenetére


konzi
aktív tag

Szia. Esetleg megvan meg a pace bolcsod ??
Koszonom.

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#4135) konzi válasza gidano (#4111) üzenetére


konzi
aktív tag

Toltottem volna par ora kepet es a magyarositott telefonos appot de a link ami a drivera vitt nem tartalmaz semmit. Nallam van a hiba ?
Koszi a segitseget.

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#4136) kakukkmarci


kakukkmarci
senior tag

Sziasztok!
Két xiaomi eszközt használok(használnék) párhuzamosan. A Pace és a Body Scale.
Sajnos régóta bosszantó hülyesége, hogy ha az egyiket szinkronizálom, utána ránéznék a másikra, az nincs aktiválva. Azaz az egyik "kiüti" a másikat. Régebben egy előző verzióban még máshogy nevesítődött a tünet, de gyakorlatilag ugyanaz volt.
Angol nyelven nem igazán tudom, hogy tudnék rákeresni, nem is tudom pontosan megnevezni a bajomat...
Tud valaki megoldást?

noob... rooter... geek

(#4137) kanyi51 válasza kakukkmarci (#4136) üzenetére


kanyi51
senior tag

Megoldást nemigen, de azt vettem észre hogy csak 1 valamit lehet csatlakoztatni, nekem is kiütik egymást a Pace és a MiBand2,

(#4138) kanyi51 válasza konzi (#4135) üzenetére


kanyi51
senior tag

Óra számlapok : https://sawfb.fabiobarbon.click/search/Imported

(#4139) konzi válasza kanyi51 (#4138) üzenetére


konzi
aktív tag

Köszönöm. A mobil app magyarítás ára van esetleg valami megoldás ?

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#4140) kakukkmarci válasza kanyi51 (#4137) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Hát ja. Köszi!

noob... rooter... geek

(#4141) kkdesign


kkdesign
senior tag

Sziasztok!
Lett egy droidos tabletem, azt szeretnem kerdezni, hogy az amazfit app kezeli azt, hogy 2 cuccal van osszekotve az ora? Lehet ket rendszerhez kotni barmi negativum nelkul? Ugyanazon account lenne 😊

(#4142) kanyi51 válasza kkdesign (#4141) üzenetére


kanyi51
senior tag

Szia, szerintem lehet 2 külön álló eszközön , de egy eszközön 2 különálló óra nem működik ez biztos, próbáltam Tudod, a puding próbája........

(#4143) Inarus válasza kkdesign (#4141) üzenetére


Inarus
addikt

Nem. Ha egy eszközön bejelentkezel az Amazfit alaklamzásba, akkor a másik eszközről kilépteti a fiókodat.

[ Szerkesztve ]

(#4144) turbulencia8 válasza konzi (#4134) üzenetére


turbulencia8
őstag

Szia! Ma megtalaltam, meg nem dobtam ki.

(#4145) kanyi51


kanyi51
senior tag

Ha valaki erre járna !! Helló. Lenne egy kisebb gondom. Pace most lett magyaritva a szokásos módon. Rendben lenne minden működik , magyarul csakhogy ... megjelent egy frissítés az üzeneteknél legfelül, és kitörölni onnan nem lehet. Csak egy gomb van amivel indítom a frissítést. Viszont amikor megjelenik a frissítő csík, az elején hibaüzenettel leáll, csak simán ERROR és egy háromszög ikon benne felkiáltójellel. És itt ki is fagy. Világítás rajta, és semmit se lehet csinálni, csak a kikapcsoló gomb fél perces nyomására lép ki. Ha újra indítom ,legalább 5 perc amíg újra installálja magát szörtyög sokat, és újra ott van alul az értesítéseknél az a mocskos installációs utasítás. Hogy lehetne eltüntetni? A mostani op a 2.6.6. és a frissités lenne a 2.6.7.0 de ugye azt mondják hogy custom romot nem frissítünk OTA-n. akkor mit lehet tenni, angolul nem tudok, segítsetek ha van valakihez 5lete.
Előre is kösz aki erre jár.

(#4146) gidano válasza kanyi51 (#4145) üzenetére


gidano
tag

A MIUI fórumon válaszoltam...

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#4147) gidano


gidano
tag

AmazeSunTimes - HU

Amazfit okosórákra telepíthető widget.
Időjárás adatok a Huamitól, földrajzi koordináták, magassági adat, Napkelte, Napnyugta időpontja, Hold fázis


SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#4148) kanyi51 válasza gidano (#4146) üzenetére


kanyi51
senior tag

Köszönöm szépen

(#4149) kanyi51


kanyi51
senior tag

Sziasztok! Ha valaki meg tudná mondani , hogy hogyan tudja a hívásnál a hívó fényképet megjeleníteni, mert PL: a Vibernél megjelenik ha hívnak, de a normál telefonnál nem. Ügytudóm hogy elvileg ezt tudni képe . Jaa. Pace az óra.

(#4150) Inarus válasza kanyi51 (#4149) üzenetére


Inarus
addikt

Megtennéd kérlek, hogy a Pace saját topicjában kérdezel? Még a Pace 2 topicja is közelebb áll ehhez, mint ez.

(#4151) kanyi51 válasza Inarus (#4150) üzenetére


kanyi51
senior tag

Miért? Ez minek a topicja? Amazfit Pace nem? És akkor már ha ennyire sikerül kioktatnod, mi lenne ha segitenél esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#4152) gidano válasza Inarus (#4150) üzenetére


gidano
tag

Ezt a megjegyzésedet vajon miért nem értem? A linkelt topic augusztus óta áll, ennek neve "Íme az Amazfit Watch, az első Xiaomi okosóra".
Miért küldöd máshová azt, aki jó helyen jár?

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#4153) turbulencia8 válasza kanyi51 (#4149) üzenetére


turbulencia8
őstag

Wow, tenyleg van benne ilyen opcio? Nekem csak nevet ir ki (pace2).

(#4154) kanyi51 válasza turbulencia8 (#4153) üzenetére


kanyi51
senior tag

Nekem sima, pace és sajna nekem is csak nevet ír ha normál hívnak, DE viber hívásnál illetve üzenetnél megjelenik a hívó képe, és itt vége. Nem tudok tovább jutni,

(#4155) Inarus válasza kanyi51 (#4151) üzenetére


Inarus
addikt

Mea culpa, valószínűleg benéztem a topicot. Bocsánat.

(#4156) sandlerf válasza ruti (#4118) üzenetére


sandlerf
tag

Most vettem egy Verge Lite órát, és nem tudom hogyan tudnám frissíteni a firmware t. Más témát akarok beállítani de előtte frissítést kér.

(#4157) ruti válasza sandlerf (#4156) üzenetére


ruti
Közösségépítő

nem akarlak elkeseriteni, de a gyerek telefonjahoz kapcsolodva sehogy nem birtam frissitesre birni az orat. karacsonykor viszont kapott egy uj telot, es siman befrissult vele az ora. tehat egy masik telon frissits be, tudom nyugos, de legalabb megoldas...

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#4158) SKyle


SKyle
tag

Sziasztok!
Nincs valakinek egy felesleges szíj az órához? Színben fekete lenne a legjobb, de ha minden kötél szakad, akkor bármilyen is jó lenne...
Vagy esetleg egy belföldi linket is megköszönnék, hogy ne kelljen az aliról rendelni...
További szép napot mindenkinek!

They're my friends. I make them. (J. F. Sebastian)

(#4159) sandlerf válasza ruti (#4157) üzenetére


sandlerf
tag

Köszi az infót de közben sikerült.Annyi volt a megoldás, hogy nem az mi fit appot telepítettem, ha nem az Amazfit appot. Amazfit alól egyből jött a frissítés :)

(#4160) rocsaba válasza SKyle (#4158) üzenetére


rocsaba
csendes tag

Talán itt: [link]

[ Szerkesztve ]

(#4161) SKyle válasza rocsaba (#4160) üzenetére


SKyle
tag

@rocsaba: Köszi szépen!

They're my friends. I make them. (J. F. Sebastian)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.