Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Egy órát játszottam vele, szerintem nagyon eltalálták a hangulatát.
Remélem gyorsan kiadnak rá egy peccset mert igencsak döcög a grafika minden beállítás alatt.

(#2) gegory válasza Rodi 4.80 (#1) üzenetére


gegory
tag

Durva mert nálam X5460 és egy GTX580-al megy High-on és egy döccenés sincs benne. De bitang nehéz azt be kell vallanom. Uninstalláld a videókártya drivert és tiszta telepítéssel nyomd újra fel a legújabbat ez segíteni szokott nekem.

[ Szerkesztve ]

Gegory

(#3) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kíváncsi vagyok rá, majd kipróbálom ha lesz rá időm.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) Rodi 4.80 válasza gegory (#2) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Nem laggol, hanem olyan érdekesen megy a háttér ha forgatom a képet. Olyan, mint a Wildlands volt az első napokban.
Külföldi fórumokon is olvastam erről a problémáról. (i7 6700k + gtx 1070 van a gépben, kéne hogy bírja :) )

De köszi az ötletet, kipróbálok egy tiszta telepítést.

(#5) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Közben megtaláltam a megoldást: a Vsync-nél 1:2-re kell állítani az értéket.

(#6) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

"Designed by Adam Hetenyi"
:Y

(#8) Weareus válasza Seangaijin (#7) üzenetére


Weareus
addikt

Tényleg olyan mint a Dark Souls csak sci-fiben?

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#9) Weareus


Weareus
addikt

Spoiler alert!

Néztem róla videót. Hát elég érdekes, hogy egy hi-tech sci-fi világban ilyen buzogányszerű űrhajóalkatrészekkel kell ütlegelni repülő robotokat, akik lézerrel lőnek, meg ilyen kör alakú elektromos kisüléseket bocsájtanak ki magukból. Többen írták azt is, hogy elég nehéz és cumizós a játék.
Mindez egy ds-ben nekem még valamiért oké, meg ott van ugye kard és varázslat.
De itt. :F

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#10) MageRG válasza Weareus (#9) üzenetére


MageRG
addikt

Azért mert ezek nem katonák, hanem ipari munkások és rendfenntartók. A nagy robotok is főleg ilyen autonóm targoncák meg hasonlók.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#11) Weareus válasza MageRG (#10) üzenetére


Weareus
addikt

Köszönöm, így elfogadhatóbb, habár, mivel játék, talán annyira nem fontos a körítés, szóval lehet, hogy túlreagáltam.
Igazából Dark Souls-fan ph-s kolléga ajánlotta nekem, mert valami ahhoz hasonlót kerestem, csak sci-fi környezetben.
De gondolom, egy ilyen játék sava-borsát a harcrendszer, fejlődés, miegymás adja meg, szóval, lehet ki kellene próbálni. :U

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#12) Marvinyo válasza Weareus (#11) üzenetére


Marvinyo
aktív tag

Hali! Hangulatos játék, ha a DS-t szeretted, szerintem ez is tetszeni fog. Én most nyúzom, nekem nagyon tetszik. Az egyetlen hátránya DS-ekhez képest, hogy sokkal könnyebb eltévedni :-D

Van egy kicsi "backtrack" benne, azaz pl. az első pályarészen egy ajtót csak a játék végefele tudsz kinyitni, és nem arra megy tovább a játék (mint pl. a DS-ben párszor...), ami számomra idegesítő, meg ez talán nem akkora spoiler de nem egy hosszú játék. Én lassan haladok, így vagyok 28 óra után durván a játék 80%-ánál.

Amiben jelentősen különbözik, hogy itt a fő sztorit kicsivel jobban elédtárják mint a DS-ekben.

A "nehéz-cumizós"... hát. Nem feltétlenül mondanám. Az egyetlen igazi plusz nehézségek (a DS-ekhez képest) szerintem az adja, hogy az elejtett scrapjeid (ami a DS-ben a soul volt, a BB-ben a Blood Echo) visszaszerzésére 2 és fél perced van, különben eltűnik. De ha megölsz valakit útközben akkor kapsz azt hiszem 15 másodpercet még. Időlimit miatt nekem eddig egyszer volt olyan, hogy nem sikerült visszaszerezni, de akkor is inkább én pöcsöltem sokat az odavezető úton. Talán nem is a legrövidebben mentem.

Az egyénfüggő nehézség az, hogy itt vertikálisan is több szint van, ezáltal minimálisan könnyebb eltévedni, és kevésbé berohanható a pálya, "most hol is tartottam/merre jártam már?" jeligével.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.