Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mustaros


Mustaros
aktív tag

"Legjobb verekedős játék:
Dead or Alive 6"

Jó vicc , az egy hulladék szilikon mell fizika szimulátor.. :DDD

(#2) markknight válasza Mustaros (#1) üzenetére


markknight
veterán

De úgy amblokk a super smash bros mint év játéka is egy vicc kategória a Resi 2-vel karöltve. A Gears 5 előbb lehetne év játéka mint ez a marios bohóckodás, de hát mivel Microsoft, ezért nem kap szart se a médiától. Kezd mondjuk ez a része undorító lenni számomra, pedig jelenleg ps-em van.

[ Szerkesztve ]

(#3) Wesder válasza markknight (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Azért amit ebben a generàcióban az MS összehozott az 3 Forza meg egy Gears5. A többi kb felejthető. Na jó meg a Cuphead.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Végignézve a listát eléggé látszik mennyire gyenge év lett a 2019. A Control mire kapott ennyi jelölést például?

(#5) mike1334


mike1334
veterán

Legjobb esport edző? Mit tud? "Gyorsabban klikkelj"?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#6) Mustaros válasza markknight (#2) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Nekem a resident 2 vel nincs bajom , szerintem jól sikerült.

(#7) Tian66


Tian66
senior tag

Hogy van az hogy az e-sport kategóriában meg sincs említve sose a StarCraft2 vagy az IEM.
Értem hogy stratégiai játék, de elég nagy a néző és játékos bázisa.

(#8) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nagyon meglepett az eSportoló kategória jelöltjeinek listája. Főleg, hogy azt sem tudom, hogy mik vagy kik ezek :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Kíváncsi leszek, jövőre a Cyberpunk 2077 mit fog tarolni....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Most én vagyok vak, vagy a Days Gone tényleg nem kapott egy jelölést sem?! :U
Amúgy elnézve ezt a listát valóban elég gyenge év volt ez.

(#11) l.skywalker válasza bulikavagyok (#10) üzenetére


l.skywalker
félisten

A másik díjátadón a WoW Classic lett az év játéka. 2019-ben egy 15 éves játék újrakiadása - ez mindent elmond az évről :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12) bulikavagyok válasza l.skywalker (#11) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Jó-jó, azért elvoltunk idén is. És jövőre bőségesen "kárpótolva leszünk" ezért. :D
Már előre félek, h mennyit fogok játszani. Idén azért elég rendesen sikerült leszoknom a gamerkedésről.

[ Szerkesztve ]

(#13) wjbhbdux válasza markknight (#2) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Smash amerikában nagyon népszerű. Kicsit olyan jelenség mint a Pokémon, ami nálunk inkább a rajzfilmről ismert, holott a játékon alapszik az egész. Itt nem volt gameboy minden iskolás gyerek kezében amikor odaát a jólétben igen. Smash-el itthon nem sokan játszottak, N64 meg a gamecube nem volt tömegkonzol mint ma a PS.

Ha van egy délutánod rá akkor van egy nagyon részletes dokumentumfilm az amerikai smash közösség múltjáról [link]

Tian66: Sajnos az SC2-t még a Blizzard is a háttérbe helyezte az Overwatchal szemben, már a Blizzcon első napján lezavarták a WCS top8 meccseit, aztán a con összefoglalóban meg se említették..

[ Szerkesztve ]

/s

(#14) markknight válasza wjbhbdux (#13) üzenetére


markknight
veterán

Megnézem, hátha meghozza a kedvem. thx!

(#15) VágniValó


VágniValó
addikt

Ez milyen jelöltlista???

Ízlések és pofonok, DE ne mondja már nekem senki fia, hogy a legjobb zene kategóriában nincs helye a Division 2-nek???? Jézusom, én mindig fél óra után az összes játék közben (DOOM-nál is) magamtól lépek beállításokba és húzom le 40% körülire a zenét, de a Division 2 közben a végtagjaim zsibbadni kezdtek és libabőrös lettem olyan a soundtrackje. Csak egy 2 perces példa a több, mint 2 órás ost-ből: [link]

Legjobb indie-független.....nincs My friend Pedro? 15 eurós game a megjelenése napja óta és voltak AAA címek, amik negyed ennyi örömöt nem okoztak az embreknek. Bár nagy marketinget tény, hogy nem csaptak neki, itt PH-n se volt róla egy huncut cikk sem és megmerem kockáztatni, hogy topikja sincs :U

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#16) mike1334 válasza VágniValó (#15) üzenetére


mike1334
veterán

Melyik listát nézed? :D

Legjobb, most debütáló indie játék:
(2019-ben jelenik meg a csapatok első játéka)
ZA/UM - Disco Elysium
Nomada Studio - GrisDead
Toast Entertainment - My Friend Pedro
Mobius Digital - Outer Wilds
Mega Crit - Slay the Spire
House House - Untitled Goose Game

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#17) VágniValó válasza mike1334 (#16) üzenetére


VágniValó
addikt

Ezek szerint leragadtam a fuggetlenel :R

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#18) #04430080


#04430080
törölt tag

Legtöbb bug és legnagyobb csalódás kategóriák hol vannak? :D

(#19) wjbhbdux válasza #04430080 (#18) üzenetére


wjbhbdux
veterán

4chan díjkiosztó is szokott lenni minden évben (The Vidya Gaem Awards).

/s

(#20) #04430080 válasza wjbhbdux (#19) üzenetére


#04430080
törölt tag

Már jobb a lista :C

(#21) oriic válasza wjbhbdux (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Tian66: Sajnos az SC2-t még a Blizzard is a háttérbe helyezte az Overwatchal szemben, már a Blizzcon első napján lezavarták a WCS top8 meccseit, aztán a con összefoglalóban meg se említették.."

Aztán később képesek voltak olyat nyilatkozni, hogy szívesen csinálnának StarCraft folytatást, ha a rajongók éreztetik a Blizzarddal, hogy lenne igény a játékra. :DDD

Live-Die-Respawn

(#22) Xaels


Xaels
félisten

1 héttel a DS után jelent meg a SWJFO és 1 db. jelölést nem kapott pedig megérdemelné szerintem. A Days Gone sincs sehol pedig Golden Joystick győztes...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23) -FLY-> válasza Xaels (#22) üzenetére


-FLY->
őstag

DG az egyik legjobb játék idén és sehol, vicc.

oriic
SC játékoknak van egy olyan jellegzetes derékszögű tanulási görbéjük, ami szó szerint meredek :DDD. Olyan játékok kellenek manapság, amikkel könnyű kezdeni, jó példák erre a mostani divatos játékok. Szerintem nem csinálnak több SC-ot, tömegigény hiányában.

(#24) #75376384 válasza VágniValó (#15) üzenetére


#75376384
törölt tag

ezt en se teljesen ertettem. sok mindenert lehet szidni a jatekot, de a zeneje az egyik legjobb, amit jatekhoz valaha csinaltak szvsz.

nalam ez a kedvenc. plusz van egy par, ami fel se kerult a hivatalos albumra.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.