Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Fuss neki ennek a hirnek ujra, ori... :D

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

"ArsTechnica – Hagyjuk ki, és keressünk inkább kutassunk fel egy Star Fox 64 példányt"

Ez ám az értékelés! :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) oriic válasza FoxiestFox (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Oh, reggel volt még. :D Elírásokat javítottam. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4) ldave


ldave
félisten

Elég megosztó lett, az irányítást mindenki szerint szokni kell, de ez várható volt. Ami fura, hogy maguk a pályák megítélése is az unalmastól a nagyon jóig terjed. Na majd jövő hónapban megveszem, aztán meglátom, hogy nekem hogy jön majd be.

A Slime draws near! Command?

(#5) Zigur válasza ldave (#4) üzenetére


Zigur
senior tag

Nézegettem 1-2 streamet hogy milyen a játékmenet, a boss fightok határozottan idegesítőnek néztek ki, amúgy szépnek néz ki.

(#6) Aron1988


Aron1988
tag

Végigpörgettem egy teljes végigjátszást, szerintem teljesen OK. a játék. Baromi változatosak a mapok, kicsit mindenhol mást kell csinálnod, és full más terepen. Szerintem teljesen rendben van a 4-14 éves korosztálynak, nintendon elszüttyögni vele. 20szor változatosabbnak néz ki, mint pl. a Division :')

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.