Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hát ez nem egy nagy dirrdurr..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) oriic válasza Sirandrish (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eredetileg egy Dishonored is jott volna.

Live-Die-Respawn

(#3) Sirandrish válasza oriic (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen, olvastam. De sajna a "megjelenésig" már nem jutott el..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Ez az xbox márciusi kínálatához képest semmi.

(#5) Z10N válasza oriic (#2) üzenetére


Z10N
veterán

Pedig az jobb lett volna (meg nem jatszottam).

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#6) #08052480 válasza Sirandrish (#1) üzenetére


#08052480
törölt tag

Szerintem viszont a ps4 kinalat nagyon kiraly, friss es minosegi - meg ha nem is triplaA.

(#7) blackydan


blackydan
senior tag

Hat nem igazan tudom milyen ez az oddworld, reszemrol egy Trine-nak jobban orultem volna, de majd tulteszem rajta magam ....remelem... :)

(#8) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

"A PS Plus rendszer szokásához híven az érkező programok csak addig játszhatóak, amíg él az előfizetés."

Akkor már nem érvényes az ami régebben volt hogy ha letöltöd addig játszhatsz amíg a gépeden van?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#9) ekko98 válasza $p@rr0w (#8) üzenetére


ekko98
tag

Amíg van PS+ előfizetésed addig bármikor letöltheted valamint játszhatsz is vele, ha lejár az előfizetésed akkor nem fogod tudni használni az ingyen játékokat, ez alá nem érvényes amit akciósan vettél meg (ha le van töltve akkor sem)

[ Szerkesztve ]

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#10) Gengi


Gengi
senior tag

Az ABE-t meg akartam venni :). Erreeeee... :D.. Alig vártam ,hogy hazaérjek és töltsem.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#11) #08052480 válasza $p@rr0w (#8) üzenetére


#08052480
törölt tag

Akkor már nem érvényes az ami régebben volt hogy ha letöltöd addig játszhatsz amíg a gépeden van?

Szerintem ilyesmi sohasem volt ervenyes :F

(#12) kovsol válasza blackydan (#7) üzenetére


kovsol
titán

Trine volt már, azt ne várd. :)

May the Force be with you!

(#13) blackydan válasza kovsol (#12) üzenetére


blackydan
senior tag

Neeeeeee :O Csudaba, hogy lekestem. Mondjuk nem regota vagyok ps plus elofizeto (oktober ota kb). Sebaj akkor varok majd valami masra :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.