Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Jujj, ilyen elcs*szett tablazatot se lattam meg :D Az egy dolog, hogy a procin es a videokartyan kivul mindent duplikalnak az oszlopok, igy valojaban semmi szukseg ket oszlopra, de hogy nVidia ala csak intel procit, AMD procihoz meg csak AMD GPU-t sugall :D

(ezek komoly bajban lesznek, ha kijonnek az intel dedikalt GPU-i :D)

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#2) ribizly válasza Cathulhu (#1) üzenetére


ribizly
veterán

Meg már megint kimaradt a lényeg: resolution@refresh rate.
Persze mit is várunk a világ egyik (ha nem a) legnagyobb software gyártó cégétől... ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) Alogonomus


Alogonomus
őstag

RX 590 és 4 GB VRAM. Körülnéztek egyáltalán a boltokban? Legalább olyan konfigurációt írjanak, ami reális.

Ráadásul mikor volt egyenrangú az RX 590 és a GTX 970? Csak random bedobáltak modelleket és számokat a táblázatba.

(#5) ribizly válasza #98320896 (#3) üzenetére


ribizly
veterán

Kb. Vagy mondjuk nagyobb területet tart bent egyszerre, kevesebbet fog tölteni mondjuk amikor egyik régióból átmégy a másikba. Vagy amikor közelítesz a felszínhez, akkor egyből memóriából dobja be a magasabb szintű textúrákat a VGA-nak, nem a disk-ről olvassa fel.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) Micsurin válasza Alogonomus (#4) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Azon én is meredtem egy kicsit. az RX kb körbe röhögi. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Az ajánlott meg az ideális gép között elég nagy szakadék van. Szerintem 2060-70 környéke már elviszi ultrán fullhd-ban.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Olcsóbban kijövök, ha veszek egy repülőgépet. :)

A játéknak soha nincs vége.

(#11) Chapel


Chapel
addikt

Én azt hittem ez lesz:
Alap beállítás -> Paks
Maximum -> Paks+Paks 2

Az utóbbival sokat nem tévedtem :D

Tegyük hozzá soha nem láttunk még ilyen látványt szimben...de azt is tegyük hozzá ,hogy 50Mbps-es nettel elmegy maxon?
Mert ugye streamelni fogja a dolgok nagy részét menet közben...nem éppen elhanyagolható tényező. :F

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#12) Micsurin válasza Chapel (#11) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szerintem ahol lesz RTX2080 ott lesz 100-as net is min. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#14) Micsurin válasza #32839680 (#13) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Legtöbb kistelepülésen lenne nagyobb csomag csak irreálisan drágán ezt a legtöbb vidéki évfolyam társamnál / koleszossal már tapasztaltuk beszéltük. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#15) Juhaszatti válasza Micsurin (#14) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Attól függ hogy mit jelent a nagyobb. Nálunk pl a 150Mbit a max, bármennyit is fizetnék érte. Pedig Győr része a település ahol élek. Rengeteg helyen hasonlóan vannak ezzel.

(#17) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Mea culpa. :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#18) nanocry


nanocry
tag

Eger, 500-as nettel szavam nem lehet, és van olyan utca, ahol ha jól rémlik van 1gigabites Digi is. Ui: több, mint 500, mert volt már, hogy 600 közelin is ment. Szerződésben 500 van, de szerintem 50-100 megával több jöhet át.

[ Szerkesztve ]

(#19) Dr. Akula válasza GodGamer5 (#8) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Az lehet. De ideális esetben már nem csak egy fullhd-s képre kíváncsi az ember.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.