Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zedz


Zedz
addikt

Instabuy. :K

(#2) #78687232


#78687232
törölt tag

Crash / Spyro szintű remake, zseniális!

(#3) kohai


kohai
tag

'98-ban sem kellett

(#4) XuChi


XuChi
addikt

Ez tetszik. Jó lesz ez. Bohókás csapkodós ugribugri.

(#5) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Ennek mi a storyja amúgy?
Mert oké hogy a crash-nek se nagyon van és mégis jó a játék. Viszont itt érdekelne hogy miért támadt ő fel és hogy miért ritkitja úgymond a sajátjait.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#6) storm3


storm3
senior tag

Jöhetne még Dino Crysis,Parasite Eve,Vigilante 8(!!!) remake is,és szaladnék a boltba ps4-ért.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#7) Kvelstadt válasza storm3 (#6) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Parasite eve 2. részét nemrég sikerült beszereznem elég normális áron.
A vigilant 8 meg kb az első játék volt amit szerettrm ps1en viszont az nekem marad szép emlék. Nem hoszem hogy ugyanúgy ellennék vele, még szebb grafikával sem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#8) hombre[EU] válasza Kvelstadt (#5) üzenetére


hombre[EU]
veterán

google-medievil plot-tessék

Life, Uh, Finds A Way

(#9) Katorga12


Katorga12
csendes tag

Sir Daniel Fortesque az egyik kedvenc ps karakterem.
A Sony-nak meg minden elismerésem a játékfelhozatal miatt.Nagyon
durva ahogy nyomják PS4-et.

(#10) saelin válasza storm3 (#6) üzenetére


saelin
veterán

Áh, ne is mond. Főleg az Eve ütne nagyot mai grafikával.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#11) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Igényes remake-nem ígérkezik. Remélhetőleg jól fog fogyni, így esetleg kapunk egy felújítást a 2. részből is, vagy talán folytatást. Részemről első napos vétel a látottak alapján.

(#12) bozont válasza storm3 (#6) üzenetére


bozont
veterán

Én már egy Oni remake-re vágyakozom nagyon régóta.

(#13) XuChi válasza bozont (#12) üzenetére


XuChi
addikt

Ott a pont és igen, igen, én is :R :D Mennyit de mennyit toltam, és az OST-jét sz@rrá hallgattam :DDD

(#14) maximilian4


maximilian4
addikt

Ez csak ps-re jön? Mielőtt valaki kiátkozna hogy "nézd az xboxos k*cs*göt" :D , én switcre várnám és nagyon örülnék neki, mert ps1-en imádtam. Én a crash bandicoot-ból kiindulva remélem.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#15) hombre[EU] válasza maximilian4 (#14) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nézd a switches k*cs*g*t :D biztosra veszem,hogy csak timed exclusive ahogyan a crash volt. A spyro is lesz minden platformon

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#16) Wesder válasza hombre[EU] (#15) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem ez Only PS. A Spyro màr egyből jött PS/XO a Crash meg nekem azért volt bizakodó, mert Classicra is készültek Crash jàtékok mert ugye màr az Activision-é a jogok. A MediEvil most kinél van?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Tetszik :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#18) oriic válasza maximilian4 (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Medievil mindig is Sony cucc volt, kizárt hogy jönne más platformra ez.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#19) CsonkaImo válasza Wesder (#16) üzenetére


CsonkaImo
addikt

A Sony-nál még mindig.

(#20) maximilian4 válasza oriic (#18) üzenetére


maximilian4
addikt

Igen azt tudom, azért én bizakodó vagyok. Persze túlélem ha nem jön, nem ps címekért vettem a switchet, de egy játék miatt meg nem fogok ps-t venni. :D

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#21) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Jó cucc, bár az Unreal engine-es fan remaket meg sem közelíti.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#22) CsonkaImo válasza GodGamer5 (#21) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Persze, egy pálya-részletet egyszerű agyondíszíteni.

(#23) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Ezazezaz, jöjjön csak, jöjjön ;]

De azért remélem nem kell ezé playstation egyet vennem a boltból, hogy aztán 14 napos visszafizetéssel visszaküldjem. :((

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24) Wesder válasza Jinxb1rd (#23) üzenetére


Wesder
félisten

PS only lesz, de egy helyett akkor inkàbb négyet vegyél.:P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25) storm3 válasza Kvelstadt (#7) üzenetére


storm3
senior tag

Emulátorral megnéztem,a story mód még mindig tetszik,de a grafikától vérzik a szemem. Pedig a második része,a Second Offense is baromi jó volt.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#26) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez kell! Bár minden újra kiadás ennyire igényes lenne....egy szavam se lenne..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27) Final Doom válasza maximilian4 (#20) üzenetére


Final Doom
csendes tag

A Spyro és Crash-el ellentétben a MediEvil-t saját, belső stúdió csinálta, így szinte kizárt a másik platformon történő megjelenés. :)

(#28) Final Doom válasza Sirandrish (#26) üzenetére


Final Doom
csendes tag

Szerintem a remake-ek többségével nincs gond, a Halo, Resident Evil, Shadow of the Colossus, Metal Gear Solid is nagyon jó volt, (még a Crash is, bár azt az irányítása-nehézsége miatt nem szívlelem) a Spyro, Resident Evil 2, és a MediEvil szintén pazarnak ígérkezik. :) A HD remasterek meg.. hát, olcsóbbak, hamarabb elkészülnek. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.