Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Úgy néz ki nagyon elgurult nekik a gyógyszer.
Ehhez a játékhoz ilyen gépigény? Úgy néz ki az optimalizálásról halvány gőzük sincs, hogy létezik.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#2) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Miért van az, hogy már szinte meg sem lepődöm, hogy a 680 a 290X-el van párban?
Az meg már más dolog, hogy az ilyen gépigény mellé, hogy néz ki...

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#4) laceszgamer válasza nonsen5e (#2) üzenetére


laceszgamer
addikt

NV biztos bőkezű volt. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#5) oriic válasza laceszgamer (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ok, örülök hogy nem csak én akadtam ki rajta. :DDD

Live-Die-Respawn

(#6) Polllen válasza laceszgamer (#1) üzenetére


Polllen
nagyúr

Fel kell pörgetni a hw eladásokat :P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7) laceszgamer válasza Polllen (#6) üzenetére


laceszgamer
addikt

Egy GTA V-el elhiszem, hogy titokban van ilyenre is esély, de ezzel? :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#8) Ryder62


Ryder62
őstag

Gusztustalan ez a "játék".

(#9) idegen lény válasza laceszgamer (#7) üzenetére


idegen lény
őstag

Ne becsüld alá a pszichopaták tömegeit. Ez a játék a terrorista alapkiképzés része.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#10) idegen lény


idegen lény
őstag

Destructive Creations = Destruktív alkotások, és hogy szemernyi kétség se maradjon a céljaikat illetően, egy bombafelhő a logójuk. Az emberiség legpusztítóbb találmányát választották jelképüknek. Biztos, hogy az illuminátusok támogatják őket.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#11) Wasp91 válasza idegen lény (#10) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Meg a gyíkemberek........ ;]

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#12) Sinesol válasza Ryder62 (#8) üzenetére


Sinesol
veterán

Mivel jobb az, ha az X+1-edik sablonjatekban mented meg a világot? :D
Én örülök, hogy végre van valami változatosság, amugysem volt még ilyen téma eddig, kíváncsi vagyok rá.
Hátha kisül belőle valami jó, az elmult 1-2 év egy jó nagy kalap sz@r volt játékok terén, lassan már nemjatszok semmivel. :(

[ Szerkesztve ]

(#13) b. válasza Sinesol (#12) üzenetére


b.
félisten

És gondolod hogy pont ez a szemét lesz az, amiben megtalálod a megváltást?Bármilyen furcsán hangzik, úgy gondolom hogy egy játékban kell lennie erkölcsi tartásnak irányíts bármit. és ez nem álszent dolog. ráadásul cenzúra nélkül lehet megnézni youtubon, Ez kell ám a tömeggyilkos egyetemistáknak amcsiban , meg a norvég megszállott pszichopatáknak.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#14) oriic válasza Wasp91 (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De mas idegen lenyek szerencsere nem :DDD

Live-Die-Respawn

(#15) Akos96 válasza Sinesol (#12) üzenetére


Akos96
senior tag

"Mivel jobb az, ha az X+1-edik sablonjatekban mented meg a világot?"

Nem sokkal, ezért nagyszerű, hogy az univerzumban nem csak kreativitást nélkülöző, csak az indokolatlan, öncélú erőszak miatt hírhedté vált játékok és gyártósoron készülő sablonjátékok vannak.

"amugysem volt még ilyen téma eddig, kíváncsi vagyok rá."

Hullamegerőszakolós* sem. Kickstarterre fel.

(#13) b.: "Ez kell ám a tömeggyilkos egyetemistáknak amcsiban , meg a norvég megszállott pszichopatáknak."

Ezek a dolgok azelőtt is megtörténtek, hogy létezett volna a játék. Nyilván. Nem emiatt rossz ez.

*: A helyes írásellenőrző nem szólt érte, de létezik ilyen szó?

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#16) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Nem tudom eldönteni, hogy ez nevetséges vagy inkább szánalmas-e.
Egy újabb iskolapélda arra, hogy hogyan nem szabad PC játékot készíteni. :W

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#17) b. válasza Akos96 (#15) üzenetére


b.
félisten

szerinted , .szerintem meg igen.ezelőtt ,mikor én gyerek voltam nem történtek ilyenek, pedig akkor sem voltak jobban működő társadalmak.

A Játék maga- ha nem nézem az erőszakot benne-,meg egy hulladék, ilyen grafikához max IGP-t tudnék felhozni ajánlott gépigénynek, nem hogy dedikált kártyát.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#18) Akos96 válasza b. (#17) üzenetére


Akos96
senior tag

És melyik játékok generálják az ámokfutásokat? Mondjuk a Doom első része csinálja?

(#9) idegen lény: ilyeneket még, légyszi. :D

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#19) idegen lény


idegen lény
őstag

[link] [link] [link] Ahogy kinéznek, már az legalább három év szigorított.

(#14) orichalcos válasza Wasp91 (#11) üzenetére :C

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#20) b. válasza Akos96 (#18) üzenetére


b.
félisten

Most komolyan arról akarsz meggyőzni engem, közel a 40 hez ,hogy ezek a játékok erkölcsileg helyesek és nem vezetnek a mai játékostársadalom és egyáltalán a fiatal generáció rohamos szellemi leépüléséhez. Bocs inkább ne. Köszi.

DOOM hoz: úgy látom nem vagy tisztában a a játékokkal.. Szólj hogy ha doom első részében ki nyírtál egy idegent vagy embert aki nem tört az életedre vagy nem fogott fegyvert, ez mellett pedig szenzációs grafikája volt a maga idejében.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#21) hszilard666


hszilard666
veterán

Az kemény. Nvidiáék bizti perkáltak rendesen! :D Számomra nagyon várós a játék, első napos vétel lesz! :K Cannibal corpse ot fogok hallgatni amíg hentelek! ;] ;] ;]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#22) Akos96 válasza b. (#20) üzenetére


Akos96
senior tag

Félreértelmezted mindkét hozzászólásom, ami rossz arány, mert kettő hozzászólásom volt.
Az első bekezdéshez: én nem próbáltalak meggyőzni erről, egy szóval sem állítottam, hogy ezek a játékok "erkölcsileg" helyesek... akármit is takarjon jelen esetben az. A szóban forgó játékról (ami a Hatred) már többször is leírtam, miért tartom egy rakás trutymónak. Nem az erkölcsi helyessége miatt, amiről mellesleg minden második játéknál lehetne vitatkozni.

A második bekezdéshez: csak ezért említettem meg, és a gyorsreagálású osztagot megelőzve leszögezném, hogy megemlítettem, nem állást foglaltam. Te azt állítottad, hogy az ilyenek miatt emberek esetleg tömeggyilkolós hangulatba kerülhetnek, én pedig meg akartam tudakolni, hogy a te véleményed szerint mégis melyek azok a termékek, amelyek ezt kiválthatják.

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#23) hszilard666 válasza Akos96 (#15) üzenetére


hszilard666
veterán

"Hullamegerőszakolós* sem. Kickstarterre fel."
Nem is rossz ötlet! "Corpse raping simulator 2015" :DDD

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#24) idegen lény válasza Akos96 (#22) üzenetére


idegen lény
őstag

[link] Miért jó gyűlölni? Nem veszitek észre, hogy ez egy neonáci játék? Ez Simon Phoenix kedvenc játéka.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#25) Sinesol


Sinesol
veterán

Hát szerintem komoly gond van azzal, aki a játékokat okolja bármiért is. Ennyi erővel az öszes fps playert tartóztassuk le népirtásért ;]
De ha már belemegyünk a buta elméletekbe..Amikor a küldetések során felrobban a fél város ott csakis a terroristák halnak meg? Vagy amikor halomra ölöd az enemy valami homályosan megindokolt küldetés során, az is rendben van? ;] Butaság szerintem egy játéban túl sokat látni.
Ahhoz meg semmi köze, ha valaki pszichopata. 100 éve is teli volt velük a padlás, maximum nem voltak benne a hírekben, beteg emberek mindig lesznek sajnos, azok az emberek kb így születnek. :(

Amúgy meg a legtöbb játékban van valami küldetés amit birkamódra leokéz mindenki és aztán leöl mindenkit...hmmm csak én látok itt némi problémát? ;]
Ja hogy ez a küldetés..de ez nem ugyanaz mint a : "Csak parancsot teljesítettem..."

[ Szerkesztve ]

(#26) Akos96 válasza idegen lény (#24) üzenetére


Akos96
senior tag

Ó igen, a kedvencem, a náci kártya. :D
A cím nem igazán tudja, mit jelent a genocide szó. Vagy én néztem rossz gameplayt.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#27) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Ez még mindig csak egy játék. Egy szórakoztatása kitalált termék, amit nem kötelezö megvenni senkinek. Én bele fogok nézni, pedig alapvetően pacifista vagyok. Ezek csak pixelek, hogy most zombik, katonák, civilek a megnevezés, mindegy.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#28) idegen lény válasza Sinesol (#25) üzenetére


idegen lény
őstag

[link] Azért nem kell átesni a paci túloldalára, még ha ez meglepő kijelentésnek is tűnhet tőlem. Pedig nem. Az irónia néha segít megvilágítani a lényeget, de nem öncélú részemről.

(#26) Akos96 válasza idegen lény (#24) üzenetére Én csak a zsidó kártyát ismerem.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#29) egyedülülő válasza Sinesol (#25) üzenetére


egyedülülő
őstag

Ez a reális hozzáállás.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#30) idegen lény válasza egyedülülő (#27) üzenetére


idegen lény
őstag

Igen, pontosan ezt fogják mondani a jövő katonáinak is. Hogy azok csak pixelek.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#31) Akos96 válasza egyedülülő (#27) üzenetére


Akos96
senior tag

"Ezek csak pixelek, hogy most zombik, katonák, civilek a megnevezés, mindegy."

Ezentúl filmet is így fogok nézni. :D

(#32) wjbhbdux: erre épül a készítők reklámstratégiája. Mennyi kattintást generál már egy ilyen hír, kár lenne kihagyni.

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#32) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Muszaj egy ilyen hulladek utolso indie game minden koromvagasarol hirt adni csak azert mert volt egy balhe honapokkal ezelott?

/s

(#33) idegen lény válasza wjbhbdux (#32) üzenetére


idegen lény
őstag

Ugye az "indie"-t nem negatív minőségjelzőként használtad?

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#34) hszilard666 válasza wjbhbdux (#32) üzenetére


hszilard666
veterán

Balhé? No. Csak egy felfújt xarság volt. Nagyon manstream volt írni arról hogy ez mekkora hiba és hogy ez nem játék stb... Pont volt a külföldi sajtóban példa arra hogy aki kutyázta a hatredet az most egy olyan cikket írt hogy mekkora fun kitépni a másik szívét a mortal kombat X ben. Képmutatás az egész.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#35) wjbhbdux válasza idegen lény (#33) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem, csak ennyi erovel ki lehetne tenni napi 15 steamen megjeleno indie game gepigenyet is.

/s

(#36) dilipok válasza wjbhbdux (#32) üzenetére


dilipok
veterán

miert baj, ha van hir rola? :F

Megneztem a gameplay trailert, nem ertem a felhaborodast. Meg a cod jatekokban is volt olyan resz, amiben le kellett daralni a nepet egy repteren. Sot tovabb megyek, Postal. Na annak aztan volt ertelme... Vagy egy carmageddon. Ott is artatlanokat gazoltal halalra, plusz pontokert. Aki meg itt a moralitasrol papol... haat, nem is ertem miert kellene megmondani, hogy mivel jatszanak az emberek. Vagy nezzunk csak meg egy manhunt jatekot :U Ha nem lesz ra kereslet, akkor ugysem terul meg a befektetes, es el is tunik a sullyesztoben. Akiben van hajlam ilyesmire, azt ugysem ez a jatek fogja atbilleneteni a holtponton. Tudjuk nagyon jol, hogy a kozvelemenyben mar egy CS is terroristakepzo. En ezt a hozzallast szemely szerint nevetsegesnek tartom.

meg kulonben is ;)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#37) idegen lény válasza dilipok (#36) üzenetére


idegen lény
őstag

Neked is ezt a cikket ajánlom: [link] A lagokban igazad van.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#38) b. válasza Akos96 (#22) üzenetére


b.
félisten

Te is félreértelmeztél valamit. Én nem azt mondom hogy CSAK ezek a játékok felelősek bármiért is. Mindenről a társadalom és a család tehet Azt mondom hogy ezek a játékok is hozzájárulnak ahhoz, hogy az emberek és a fiatalok leépüljenek szellemileg.Abban hogy azt leírtad , hogy ezt minden 2. játékra le lehetne írni, teljesen igazat mondtál, ezt én is így gondolom, ezért válogatom meg azt, hogy Én és a gyermekeim mivel játszanak.
Ezek a játékok csupán hozzátesznek sok ember megítéléséhez, amivel a társadalmat látják. a Serdülők különösen érzékenyek erre, hisz nekik sokszor a játékbeli és filmbeli lázadó gonoszok jelentik a " jót" a lázadásukkal. Nem csupán ezeket a játékokat okolom hanem a sok kis apró mozaik darabkát amit a társadalom,a kultúra, a család és minden hozzátesz.Amikor egy lelkileg sérült ember ilyen játékokkal játszik, biztos vagyok benne , hogy sokszor elképzeli, hogy ez a valóságban hogy menne.Az a gondom hogy ehhez semmi más nem kell, csupán egy fegyver, ami Amerikában egy könnyen megoldható "probléma"

A másik amivel kiakasztott ez a játék, hogy a gameplay videó a maga erőszakosságával korhatár nélkül megtekinthető a videómegosztókon. Lehet , hogy csak pixelek, de amit sugallnak, és amilyen sérüléseket okozhatnak egy kisgyereknek, azok már nem a digitális világra tartoznak.

dilipok (36): Én is ezt a hozzáállást nevetségesnek tartom, amit képviselsz. nem kell egyetértenünk semmivel, véleménye van az embernek, amit itt kifejt. .
Pontosan az általad felsorolt játékokat ugyan ebbe a kategóriába sorolom.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#39) brady28


brady28
tag

290X vagy jobb????
Hagyjuk màr...

Rablótámadás! Kezeket fel! Jobb ha te mondod, a te hangod mélyebb!!! :)

(#40) dilipok válasza idegen lény (#37) üzenetére


dilipok
veterán

elolvastam... Az ott mutatott 3 arcnak nem hinnem, hogy a gta adta meg a lokest, hogy valami butasagot csinaljanak. Eleg csak ranezni az arcukra... Ertem en, hogy mosdatni akarja a GTA-t, de amit a cikk sugall nekem, csupan annyi, hogy a hatred is csak egy lesz a sorban, mar eleve vannak hasonlo jatekok, csak nem igy hivjak oket es nem csak ez az egy misszio van bennuk, h olj meg mindenkit.

b.: igy van, ez a velemenyem, ugyanugy elmodtam, ahogy te is a tiedet. Ennyi. Ezert is jo, hogy valaszthatunk, hogy mivel jatszunk es mivel nem. De csak azert megtiltani valamit, mert valakinek nem tetszik, butasagnak tartom. Nekem is van egy csomo dolog, amit nem szeretek, megsem akarom betiltatni (bar szerintem jobb lenne a vilag nelkuluk :DDD )

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#41) b. válasza dilipok (#40) üzenetére


b.
félisten

Igen ezzel egyetértek. itt jön a képbe a szülő, a tanár, a nevelés a ráfigyelés,

Én úgy gondolom, hogy egy egészséges lelkivilágú ember nem akar ezzel a játékkal játszani, mert ugye a grafika egy hulladék, semmi más vonzó nincs benne, csak az erőszak. Nem akarok ezzel megbántani senkit, de szerintem ez így van. Ha mondjuk valami korszakalkotó fizikát vagy grafikát vonultatna fel, csak az miatt még én is ránéznék.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#42) dilipok válasza b. (#41) üzenetére


dilipok
veterán

ott a pont :R

En egeszsegesnek tartom magam, de biztos ki fogom probalni, mar csak azert is, hogy megnezzem, mi az ami annyira felhaborit benne masokat. Valoszinuleg nem fog sokaig tartani nalam sem, ha csak annyit lehet csinalni, amivel most reklamozzak. Kicsit kettos am amugy amit irsz. Gondolok itt arra, ha physx-el esne le a feje, akkor elfogadhato lenne, hogy csak lefejezni lehet egy jatekban az embereket? Ne ertsd felre, nem kotekedni akarok (azt hiszem megallapodhatunk, hogy alapjaiban ugyanazt gondoljuk, lasd neveles, odafigyeles), de ezt erzem ki abbol, amit irtal.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#43) Akos96 válasza b. (#38) üzenetére


Akos96
senior tag

"ezt minden 2. játékra le lehetne írni, teljesen igazat mondtál"

Sajnos nem mondtam igazat, mert nem ezt mondtam rá minden második játékra, hanem azt, hogy a benne történő dolgokat morális oldalról lehetne boncolgatni, például azt, amikor egy katonás játékban instant elfogadod, hogy melyik oldal az ellenfél, és onnantól a játékidő 95%-át arra áldozod, hogy őket a jóság nevében irtsd. Ez azért megkérdőjelezhető.

Abban igazad lehet, hogy bizonyos játékok, filmek egy sérült embernek valóban "nem tesznek jót", ezzel nem vitatkozok. Az viszont más kérdés, hogy melyek ezek, melyekre mondjuk azt, hogy veszélyesek. Nehéz megállapítani, mint ahogy azt is, hogy egy instabil emberben mi mit indít el. Mondjuk nemrég láttam a Nightcrawler c. filmet. Eléggé nagyon jó annak ellenére, hogy egy pszichopata főhősről és az ő morbid hobbijáról szól. Hogy kiben milyen gondolatokat ébreszt, azt senki sem tudhatja. A "normális" nézőben remélhetőleg jókat, mert neki készül.
A Hatreddel sem az a baj, hogy a főhőse rossz dolgokat csinál. A probléma az, hogy a főhőse csak azért csinál csak (nagyon) rossz dolgokat, mert a játék csak ezzel tudja eladni magát, mint valami ócska darabolós horrorfilm. Ja, és úgy igénytelenkedik, hogy a felhasználók szavaztak rá greenlighton, ami azért a felhasználói bázisról is elmond valamit. Valamit.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#44) b. válasza dilipok (#42) üzenetére


b.
félisten

Arra gondoltam , hogyha valami korszakalkotót tenne le az asztalra, amit még nem láttam grafikában vagy fizikában akkor megnézném, de csupán technológiai oldalról,biztos nem játszanám végig meg ilyenek. Meg hát én öreg vagyok ahhoz , hogy megőrüljek. Bár a feleségem szerint semmi nem kizárt :D

Akos96:˙(#43) : igazából szőrszálhasogatás szintjére lemehetünk a szavak elemzésében, . Én is erre a részére gondoltam amúgy amit itt kifejtettél.ennek a játéknak valószínűleg még ez az állmoralitása sincs meg.
Saját véleményem, hogy 1 kezemen meg tudnám számolni azokat a játékokat, ( és ebben vannak indie címek is) amiket érdemesnek tartok arra 2014 ből, hogy végigjátsszam.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#45) XharX válasza Sinesol (#12) üzenetére


XharX
aktív tag

Terrorista ;]

Más: Kövezzetek meg, de én kifogom próbálni. Nem, nem fogok szellemileg leépülni, az életben sem akarom majd kipróbálni, ahogy a Manhunt vagy a Postal 2 után se támadt kedvem senkit se szadista módon kivégezni, de az Amerikai Pszichó elolvasása és megnézése se váltott ki belőlem semmi ilyesmit.

(#41) b. Nem bántasz meg senkit sem, mert ez a te véleményed, csak ne általánosít kérlek.
Én meg téged nem akarlak megbántani, de attól, mert neked van egy értékrended és kialakult képed az egészséges emberi lelkivilágról, aki ettől eltér még nem lesz egyből rossz, de ez mindenkinek szól. Attól, mert titeket nem érdekel, vagy épp mélységesen elutasítjátok(ne turkáljunk abban, hogy más fronton hogy áll az erkölcs), attól még kissé érdekes látatlanban egyértelműen leszögezni, hogy az lelkileg nem ép akit esetleg érdekel. Persze már most megmondom, hogy "műfajon" belül se lesz jó a játék, azért a Postal 2 esetében is a remek és erősen sztereotipikus és rasszista utalások voltak a játék sava-borsa.
Egy egészséges embernek meg ez nem lesz katalizátor semmihez se, ahogy ha valaki mentálisan instabil, egy részletekbe menő töri óra is elég lehet, hogy beinduljon a fantázia.

(#9) idegen lény :C :R

(#46) idegen lény válasza dilipok (#40) üzenetére


idegen lény
őstag

Társadalomra való veszélyesség miatt is be lehet tiltani játékokat. A kábítószerek is ezért vannak betiltva, bár az alkoholt is be lehetne ilyen alapon.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#47) b. válasza XharX (#45) üzenetére


b.
félisten

Igen abban igazad van hogy elvetettem a sulykot az általánosítással, Ebben nem volt igazam.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#48) dilipok válasza idegen lény (#46) üzenetére


dilipok
veterán

na meg a kv, cigi... Ez megint eleg erdekes hozzallas... Tiltsunk be mindent, foleg a szabad akaratot, mert az a legveszelyesebb :)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#49) aAron_


aAron_
őstag

Csendesen hozzászólva a témához: ezt a videót megnézve simán elképzelhetőnek tartom, hogy valakiből pont ez a játék hozza elő az állatot. Általában nagyon fontosnak tartom a szólásszabadságot, de ez már tényleg a társadalmilag elfogadott határokat feszegeti, pláne ha belegondolok hány 18 éven aluli fog majd vele játszani. :(((

What is your ikigai?

(#50) hszilard666 válasza aAron_ (#49) üzenetére


hszilard666
veterán

Ezt felnőtteknek szánták. Ha egy gyerek fog vele játszani az csak a szülő hibája. ME gegyáltalán ne kötelező vele játszani, ha valakinek nem jön be nem fogja megvenni! :)

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.