Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bpx


bpx
őstag

Hihetetlen, hogy a multi része megint ilyen esetlen lett, a GTA 4 után pedig reméltem, hogy sikerül valami értelmesebb rendszert összehozni, de nem.

(#2) kelly416 válasza bpx (#1) üzenetére


kelly416
veterán

Én nem tudom, Te mi alapján ítélsz (sajna a videó nekem nem nyílik meg valamiért, gondolom a véges háló korlátai), én több, mint egy évig játszottam vele (majdnem 1000 óra tiszta játékidő csak online), kipróbáltam a GTA 4 multiját is, és összehasonlíthatatlan. A GTA 4 csak arról szól, hogy öljétek egymást, rengeteg fegyver, harci eszköz szétdobálva... a GTA V meg annyi minden mást is tartalmaz, hogy egy év után is rá-rá pislogtam dolgokra, mik ki nincsenek dolgozva. Barlangok, tenger-fenék, UFO-k és egyéb marhaságok mindenfelé... Elképesztő, mennyi mindent lehet csinálni egy normális szerveren. És a co-op küldetésekről még nem is beszéltünk.

Szerk.:
Egyértelműsítettem. Korán van még a fejemben. :B

[ Szerkesztve ]

(#3) ribizly


ribizly
veterán

Tényleg hihetetlen mennyire összetett! :Y
Én amit sajnálok (de ez az egész játékkal gond, nem csak a multival), hogy a karakter mozgáskultúrája (futás, mászás, ugrás, bunyó, stb.) annyira esetlen és béna lett, hogy majdnem sírva fakadtam. Ha összehasonlítjuk ezt az (előre elnézést) Ubisoft-nak a gyártmányaival (Assassin's Creed, Watchdogs), akkor csak szemet szúr, hogy ezt azért lehetett volna még csiszolni. Persze értem és tudom, hogy ez nem arról szól, meg sokkal több a tartalom, meg sokkal komolyabb, meg ..., de remélem a GTA 6-ban (ha még élünk akkor) ezen a területen lép egyet előre.
Egyébként meg ez a Rockstar-ról a véleményem: :C :R :K

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.