Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

A lényeg, hogy a strong women előtérbe került!!!4!!4!4!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) SwaZy1337


SwaZy1337
tag

A bétával toltam, nekem bejött, majd kíváncsi leszek a magyar tesztekre, hogy megéri-e megvenni! :D

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#3) PR0JECTNR56 válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nagyon szimpatikus a játékmenete a BFV-nek alapvetően, de az SJW/gender/PC front hatása erre a játékra iszonyatosan nyomasztó.
Bár tekintve, hogy svédek a fejlesztők ez talán nem is túlzottan meglepő.

(#4) Gery9112 válasza PR0JECTNR56 (#3) üzenetére


Gery9112
őstag

Eddig is a svédek fejlesztették a játékot, ez inkább kiadó részéről jött szerintem. Látszik, hogy a trendet akarták követni és politikai eszközként használni egy videojátékot. Ebbe iszonyatosan beletört a bicskájuk és lehet maga a játékmenet nem rossz de borzasztóan érződik rajta a totális identitászavar. Se nem WW2, se nem alternatív WW2...olyan semmilyen.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#5) Plazmacucci válasza PR0JECTNR56 (#3) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én a Mass Effect Andromeda óta semmin sem lepődök már meg. Inkább ne is folytassuk :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) EczkE


EczkE
addikt

Jovo szerdaig meg ki kell birnom valahogy. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#7) gabor7th válasza Gery9112 (#4) üzenetére


gabor7th
addikt

Ma már akkor kapnak jó pontszámokat a játékoldalaktól, ha SJW propagandát nyomnak. Itt egy példa; a Kutaku az Assassin's Creed Odysseyvel kapcsolatban lényegében csak azt elemezte, hogy de jó, hogy meleg kapcsolatokat lehet csinálni a játékban; magáról a játékról ahogy hagyományosan írtak az ilyen oldalak régebben talán egy bekezdés maradt.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#8) kwzatz válasza gabor7th (#7) üzenetére


kwzatz
őstag

Ez a cikk...
Ráadásul az írójánál elég komoly gondok lehetnek, ez például egy "picit" meredek:
"The pirate who was looking for her lost ship and lost lover? Gay as hell. But when I came back with the proof that her ship was destroyed and her lover was dead, she was interested in joining my crew, but not joining me in bed. I knew she must be devastated, but what better time to cozy up to a warm body? What, is she in mourning or something?"
Mondjuk a Kotaku és a Polygon közismerten legalja hulladék, és úgy látom szépen süllyednek tovább.

BFV-höz:
"A legtöbben még készítik a beszámolóikat, de az már most látható, hogy a sorozat legújabb része ismét egy remek alkotás lett."
Azért a pezsgőbontással én megvárnám a user score-t is. :D

(#10) PR0JECTNR56 válasza Gery9112 (#4) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

"Eddig is a svédek fejlesztették a játékot" - Ez teljesen világos és eddig is ugyanezt csinálták, csak sohasem annyira mélyen benyalósan mint most. A kiadóknál pedig alap, hogy éves esetleges +0.000005% profitért az anyjukat is eladnák a Gestapónak, legyen bármi az éppen tendáló korszellem.

A mondandód végével egyetértek, második világháborúnak van hirdetve, de ezekkel a megoldásokkal csak a díszletei vannak meg ennek a környezetnek, a játék és a megjeleníteni kívánt időszak szellemi egysége teljesen meg lett rabolva.

Természesen kapni fog egy esélyt nálam a játék, de ez egy igen komoly hiányosság számomra.

[ Szerkesztve ]

(#11) gabor7th válasza kwzatz (#8) üzenetére


gabor7th
addikt

Én is kíváncsi vagyok milyen számokat hoz. Az is érdekes, hogy egy hiba miatt többen tudták aktiválni legalábbis ezt olvastam a forumon, talán azért hogy szebbek legyenek a számok.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#12) ProEvoFan válasza gabor7th (#7) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A magyar online gémer sajtóban vannak nagyon jó oldalak, benne k*jó tesztekkel.Számomra az etalon a gamer365.hu. Adok a véleményükre, nem gyengén.

[ Szerkesztve ]

(#13) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#12) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez kimaradt.
A gamepodon is szoktak jó tesztek/ismertetők lenni.hogy egy kicsit haza is beszéljek ;)

(#14) KiloMega válasza PR0JECTNR56 (#3) üzenetére


KiloMega
újonc

White man mint bannolt szó, szerintem kicsit gáz... De hajrá, kamuzzunk össze vissza, (mármint a svédek).

06204590867

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.