Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #52588800


#52588800
törölt tag

Nagyotmondóverseny :))

(#2) Jeanne d'Arc válasza #52588800 (#1) üzenetére

Nem szokott rossz lenni.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#3) #52588800 válasza Jeanne d'Arc (#2) üzenetére


#52588800
törölt tag

Már vagy 2 éve nem láttam. Akkor is bemutattak valamit, amit vagy lebutítottak, vagy csak évekre rá adtak ki. Elolvasom az összefoglalót, és ennyi. Számomra teljesen elveszett a régi fénye.

(#4) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Meglepődnék, ha a Sony nem tarolna idén is :) De szurkolok a Nintendonak is a Switchem miatt :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Mivel se az MS,se a Sony nem mutat új gépet engem csak a Cyberpunk és Last of Us 2 érdekel. De azok nagyon

Life, Uh, Finds A Way

(#6) Kvelstadt válasza hombre[EU] (#5) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A splinter cell miatt hosszú idő óta most újra kiváncsi vagyok az ubi-ra.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7) hombre[EU] válasza Kvelstadt (#6) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Gondolod jön egy újabb ChaosTheory minōségū game? Nem tudom,hogy a Ubisoft 2018-ban tudod-e olyan extra plusszt ( a többiekhez képest) elōhúzni,mint anno. Egy kiváló story és/vagy egy revolutionary AI-val biztosan kitūnne a tömegbōl,de én egyiket sem várom. Remélem kellemesen csalódok

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#8) Kvelstadt válasza hombre[EU] (#7) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Inkább csak remélem. Mondjuk nekem a black list is tetszett, de egyet értek abban hogy a Chaos volt a széria csúcsa. És igen remélem az ubi majd jól meglep és tol egy olyan splinter játékot ami legalább ezen játék erejéig miginogtatja a nem jó véleményem az ubiról.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#9) tailor74


tailor74
őstag

Na majd az összefoglalót elolvasom itt...☺

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#10) lofagi válasza #52588800 (#1) üzenetére


lofagi
addikt

+1!

Szerintem is ez megy már egy ideje, 1-2 kiadót leszámítva, mind arra törekszik,hogy eladják az amúgy unalmas programjaikat.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#11) tescodr


tescodr
tag

Én a Microsoftra leszek kíváncsi, állítólag bejelentik a halo remaster collectiont Pc-re várós.

(#12) oriic válasza tailor74 (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ahogy minden évben, úgy most is lesz élő hírezés, plusz összefoglaló cikk is. :)

Live-Die-Respawn

(#13) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Sony-nak már így is elég nagy a felhozatala, ha még 1-2 új címet bejelentenek, akkor ismét tarolnak. Tavaly is ők vitték az egész show-t a hátukon. EA-től egyedül az új Battlefield-re leszek kíváncsi, korszak + látvány.

(#14) hombre[EU] válasza CsonkaImo (#13) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nincs más dolguk csak bejátszani egy 8-10 perces gameplayt a Last of Us-ból és kirakni a decemberi dátumot.

Life, Uh, Finds A Way

(#15) oriic válasza hombre[EU] (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pár órája jött a hír, hogy lesz The Last of Us II gameplay az E3-on. :)

Live-Die-Respawn

(#16) Def26 válasza hombre[EU] (#14) üzenetére


Def26
félisten

+1

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17) lofagi


lofagi
addikt

Ubisoft - For Honor feltámadása! Vagy legalábbis nagyon remélem,hogy az amúgy megint növekvő tábort még újabb emberekkel fogják elcsalogatni.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#18) idegen lény


idegen lény
őstag

Akkor 10-én kiderül, hogy bennük van-e még az X-faktor. Akarnak-e még valamit ezzel a géppel vagy a sorsára hagyják, eladják a Sonynak, stb.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#19) b. válasza oriic (#15) üzenetére


b.
félisten

Nagyon várom akkor :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#20) myckey


myckey
veterán

Faszaság...😎

Van jo pár cím, ami érdekes lehet pc fronton.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21) hombre[EU] válasza oriic (#15) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Örömhír 😀

Life, Uh, Finds A Way

(#22) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Frissítettük a hírt, a Devolver Digital is saját show-t kap (ami miatt már most elnézést kérnek. :D ) - Június 11. 05:00

Live-Die-Respawn

(#23) negyven2 válasza oriic (#22) üzenetére


negyven2
veterán

Nem is értem, hogy miért :D

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#24) oriic válasza negyven2 (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaja emlékszem. Remélem idén is valami belezős, trancsírozós témával jönnek. :DDD

Live-Die-Respawn

(#25) kwzatz válasza hombre[EU] (#14) üzenetére


kwzatz
őstag

Ez mind kevés lesz, ha lesz Cyberpunk 2077 trailer (pláne, ha gameplay). :D
Amúgy szerintem erős show lesz idén.

[ Szerkesztve ]

(#26) Fred23 válasza Kvelstadt (#8) üzenetére


Fred23
nagyúr

Én is az új Splinter Cell-t várom nagyon, és kíváncsi vagyok, milyen motort kap majd Ubiéktól! Van esély rá, hogy most nem Unreal Engine lesz a választásuk, mivel most van vagy 3 motor náluk házon belül.

[ Szerkesztve ]

(#27) Kvelstadt válasza Fred23 (#26) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Fox engine-t. :))

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#28) hombre[EU] válasza kwzatz (#25) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Egy dologra vagyok kiváncsi mégpedig a harcrendszerre. A játék többi része garantált minōség

Life, Uh, Finds A Way

(#29) saelin válasza hombre[EU] (#28) üzenetére


saelin
veterán

Cover shooter némi stealth mechanikával. Ha viszont 100% hogy FPS lesz, akkor... Nem tudom. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#30) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Én a From Software új játékára lennék nagyon kíváncsi, remélem lesz valami az e3-on belőle. Pár screenshot-nak is örülnék már. :)

(#31) hombre[EU] válasza saelin (#29) üzenetére


hombre[EU]
veterán

In a job opening description for a Combat Designer position they have described their ideal candidate as a person who will manage to deliver '' memorable combat encounters, that thrill and excite our players.''
Jelentsen is ez bármit. Remélem a dinamikus közelharcot és nem megy át teljesen pew pew stílusba

Life, Uh, Finds A Way

(#32) sp8787 válasza BOBAKILL (#30) üzenetére


sp8787
addikt

Jonnek a Ninjakok! Mondtam mar.

(#33) Scholes9 válasza BOBAKILL (#30) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Várom én is :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#34) aAron_


aAron_
őstag

CD Projekt Red?

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#35) oriic válasza aAron_ (#34) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kulon show-juk nem lesz.

Live-Die-Respawn

(#36) sp8787 válasza Scholes9 (#33) üzenetére


sp8787
addikt

Nem kell varni. Nioh 2 lesz csak nem a Team Ninja csinalja hanem a From.

(#37) Scholes9 válasza sp8787 (#36) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Van erről info? :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#38) sp8787 válasza Scholes9 (#37) üzenetére


sp8787
addikt

Van. Ott irtam az elobb.:)

Egyebkent a Shadows Die Twice-bol tokegyertelmeuen kovetkezik ,hogy Ninjakos game lesz.

Amugy a From is ujithatna vmit. Ha 2 lepest hatrebb lepunk es megprobalunk objektivek lenni akkor 9 ev alatt volt 2 kimondottan oriasi huzasuk a DS(Demon vagy Dark Souls kinek mi) meg a BB ettol eltekintve zero. Mondjuk ez pontosan 2-vel tobb mint a fejlesztok 99%-nak osszes ujitasa.

Ezektol eltekintve ha oszintek akarunk lenni akkor sajat magukat masolgattak. Peldaul a DS3 egy orbitalis tokertelmetlen katyvasz ilyen mindent bele zutyulas.

(#39) Kvelstadt válasza sp8787 (#36) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor majd a sok katana rajongó katanázhat nqgy választékban from játék alatt.
Ha tényleg valami szamurájos ninjás cucc lesz akkor remélem nem okyan mint a nioh.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#40) janeszgol válasza idegen lény (#18) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem hiszem, hogy belátható időn belül dobnák az Xboxot, a Sonynak meg pláne nem adják el.
Ha kihozzák a Fable 4-et, azt is elfelejtem, hogy volt valaha PS4. De nekem jó legyen ám! Nagyon szuper RPG-s Fable-ölt akarok, nagyon frankó történettel, csak single! Illetve emellé kérném a lelőtt Fable Legends játékot befejezve (multi). Illetve egy Black and White 3-at is.
No ennyi. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#41) idegen lény válasza janeszgol (#40) üzenetére


idegen lény
őstag

Ezek pont nem lesznek, helyette ez a világmegváltó tartalom lesz:

Forza Horizon 4 (játék)
Gears of War 5 (előzetes)
Halo 6 (kedvcsináló korai előzetes)
Ori (játék)
Crackdown 3 (már kapható)
Sea of Thieves (új tartalom)
Anthem (játékmenet)
Cyberpunk2077 (játékmenet)
Új avatárok (már elérhető)
Gamepass változások

A Fable-t így nagyon csúnya ám írni, ahogy írtad.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#42) janeszgol válasza idegen lény (#41) üzenetére


janeszgol
félisten

Ó. Ezekből egy se érdekel igazán, talán az Anthem és a Cyberpunk. Igen, elcseszerintettem. Nem is értem, miért úgy írtam a Fable-t. :)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#43) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó lenne élőbe nézni a Sony előadását, gondolkodtam is, hogy vennék ki szabit, de ismerem magam, nem tudnék felkelni 3-kor. :D És ébren se tudok maradni addig. Pedig a Death Stranding-et nagyon megnézném rögtön élőbe.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#44) oriic válasza .LnB (#43) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én már kivettem a szabit. :D

Live-Die-Respawn

(#45) hombre[EU] válasza .LnB (#43) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A Konami is kiváncsi milyen lesz az új MGS prequel 😁

Life, Uh, Finds A Way

(#46) .LnB válasza hombre[EU] (#45) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#47) myckey válasza idegen lény (#41) üzenetére


myckey
veterán

Jó ez a lista, nagyon is fekszik a tartalma és van amit kifejezetten várok !

Ez mellé van pár PC cím is, ami szintén nagyon várós..... :B

Na de azért a kolléga felsorolása se lenne utolsó dolog, remélem egyszer megéljük: Fable 4 + Black and White 3 :Y :C

Fasza E3 lesz, sztm !

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#48) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Halo 6 Infinity "teaser trailer": [link] ;]

"Hát ne telefonáljál már b*zdmeg!"

6x mondja, hogy haló. Halo 6 confirmed! :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49) melega válasza BOBAKILL (#30) üzenetére


melega
őstag

Én is erre vagyok kiváncsi Shadow die twice. A gamestar írt róla hogy egy titokzatos felhasznaló tudja miről fog szólni, de lehet hogy csak kamuhír nem akarok spoilerezni. Akit erdekel nezzen utana.

Azert kivancsi vagyok Lords of The Fallen 2 ről, vagy Surge 2 ről mutatnak e valamit.

(#50) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Limited Run - Június 11. 21:00

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.