Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szezso15


szezso15
addikt

A fekete és a halvány arany nekem 10/10! :) Csak már lesz HTC 12 is, mire lesz pénzem egy ilyenre. :D

*Hajrá Loki!* i15+

(#2) Hunt3r22 válasza szezso15 (#1) üzenetére


Hunt3r22
őstag

:DDD :DDD

Sajnos esélyes a magas kezdőár.

Xr

(#3) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Így olvastam elsőre: "UltraPixel kamera szintén elhangzott az eddigi rémhírekben" :DDD

Z Fold 4

(#4) Snooker147


Snooker147
tag

Na igen, majd meglátjuk. LG G5-ről is sokat hallottunk megjelenés előtt,aztán sem külsőleg,sem pár belső dologban nem olyan lett.

(#5) Beri78


Beri78
őstag

ha ilyen lesz tényleg, akkor csakis a fekete ;]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#6) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Eg fehéret vagy szürkét már csapnék is a zsebembe :)

Finn the human

(#7) Lionking01


Lionking01
tag

Már alig várom, hogy lássam, végül is mi lett igaz a pletykákból. Biztosan nem fogunk benne csalódni.

(#8) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Én ezüstöt kérnék szépen!

Ahogy átveszem, egy flekszel harántvágom róla a gagyi műanyagot az elérőj, és heggesztek rája acélt. Csakhogy megmaradjon a HTCérzés.

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#9) Szakiii válasza A 2. Vesztes (#8) üzenetére


Szakiii
addikt

Acél sose volt rajta :) de hajrá

(#10) A 2. Vesztes válasza Szakiii (#9) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Nolátod, ez az innováció!

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#11) _ap_


_ap_
csendes tag

csak sikerült mindent kiölni a márkából, amiért szerette az ember... ez elölről egy fehér iphone meg egy fekete iphone

http://brianmaze.hu

(#12) dejvid8 válasza _ap_ (#11) üzenetére


dejvid8
őstag

Az M9-en meg tavaly nem sokat változtattak, akkor meg az volt a baj. Soha semmi nem jó az embereknek... Ezzel a telefonnal van esélyük kilábalni a helyzetükből, mert "más", és belsőleg is ígéretes.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#13) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Feketében nem rossz.

(#14) h4h01


h4h01
senior tag

Így elsőre nekem a fekete előlapos, sötétszürke hátlapos variáns tetszik, de azért megnézném fekete-fehér verzióban is..

(#15) Tyer


Tyer
őstag

Én a fehéret kérném, kösziiii

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#16) willope


willope
tag

Na, nem csúnya ez a Hátécétíz.Izgatottan várom, hogy sikerül-e megállítaniuk a szabadesést ezzel a telefonnal. Mert ha nem, jövöre már nem biztos, hogy lesz újabb. Legalábbis, ha az utolsó pénzúgyi jelentést vesszük alapul.
Pedig csak egy dolog kéne(na jó, kettö), száljanak be az árversenybe és túlélik. Meg csináljanak agresszív marketinget.
A magas ár és a pökhendiség csak az Applénál müködik.

NOKIA 101(bárcsak lenne Note 2-m) -->LUMIA 720(bárcsak lenne Note 3-am) --> Galaxy Note 4 (Vajon milyen lesz a Note 8)

(#17) Luck Dragon

Nekem tetszik,csak a home gomb nem.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) Elementh


Elementh
aktív tag

Minden színben oké, jöhet :)

(#19) jacis


jacis
nagyúr

Kicsit olyan érzést kelt a design mint ha valami baltával faragták volna. Nem valami igényes munka az a hátsó vastag lecsapás.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#20) cashzoli


cashzoli
aktív tag

A boomsound-ot nagyon hiányolnám, de talán mások is. Én nagyon szerettem használni, mert csak ledobom valahova és az egész szobát megtölti a hang. Youtube-on is a "teszterek" a mai napig ahhoz viszonyítják az új kütyüket.

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#21) SmikOne


SmikOne
tag

Nagyon baba :) Egy HTC felirat még elférne az ujjlenyomat olvasó felett azért...

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#22) seria válasza dejvid8 (#12) üzenetére


seria
tag

Így van, én se értem a fanyalgókat.

(#23) bakosszabolc válasza seria (#22) üzenetére


bakosszabolc
tag

Mindig is lesznek...tökéletes terméket nem lehet gyártani :) amúgy fekete lesz ha a kamerát nem cseszik el :D várom.

Simply Clever.:D > NOKIA E75, E52 / NOKIA Lumia800 / HTC One M7 / HTC 10 / Huawei P20Pro

(#24) judas13 válasza cashzoli (#20) üzenetére


judas13
addikt

BoomSound elhagyása mint írtam már számomra megbocsáthatatlan BŰN!
Az már csak apróság,h én nem tudom elviselni a Samu home gombját ez van - erre meg becsapják ide is:(

Nem tudom meddig húzza így amúgy a HTC...ez a vergődés már mindenkinek kellemetlen..

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#25) cashzoli válasza judas13 (#24) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Tényleg teljesen meg vagyok elégedve azzal, ahogy az M8 a maga korában kinézett (most is ezt használom). Az HTC 10-ben eltűntettem volna az M8 aljáról a HTC csíkot (jó egy centi), kicsit összébb nyomtam volna, hogy a hangszórók alul-felül közelebb kerüljenek a kijelzőhöz (feltéve, ha kivitelezhető), és rányomni az ujjlenyomat-olvasót a hátlapra.
Nekem ez, a fém borítást meghagyva lenne az álom. Így nekem is a Samsungra hajaz.

[ Szerkesztve ]

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#26) fairi válasza dejvid8 (#12) üzenetére


fairi
addikt

Az M9 kapott egy nagyon erős negatív reklámot. Túlmelegszik és sütőlapnak jó csak, ez folyt mindenhonnan szakportálok és bulvárportálok is átvették dolgot.
Így csak a fanatikusak vették meg, vagy véletlenül mert tetszik.Szolgáltatók se nyomatták nagyon...

HTC 10 elölről meg egy samsung, így talán megveszik a halandók mint fémhátlapos S7 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27) Dave1984


Dave1984
őstag

Valahogy csak megmarad a sztereó hangszóró.Oltári nagy hiba lenne a HTC tol ha elhagyna.Csak a boomsound miatt vettem HTC t és nem bántam meg.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#28) _ap_ válasza dejvid8 (#12) üzenetére


_ap_
csendes tag

kivenni a boomsoundot, hozzáigazodni az apple és a samsunk dizájnjához két olyan változtatás, ami rombolja a márka egyediségét. persze ízlések és pofonok, de most inkább beruháznék egy szép, egyedi - még ha kevés változtatást is felmutató m9-re - mint egy ocsmány kiherélt m10-re.
a hangszóró nálam kardinális kérdés, a kinézet pedig azért számít, mert nem egy évre veszek telefont, hanem 3-4-re. már majdnem kinn volt az m8 amikor megvettem az m7-et, az m9-nél meg kivártam, hátha a 10-es nagyobb lépés lesz... hát az lett, csak épp nekem nem szimpatikus irányba.. még szerencse, hogy simán kibírok még egy évet, hátha a 11 :)
az meg hogy 20mpx-ről vissza egy 12-es up-re, hááát.. az ujjlenyomatolvasón kívül mi is az előrelépés az m9-hez képest?

http://brianmaze.hu

(#29) Hunt3r22 válasza Dave1984 (#27) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Attól még alulra beletehetik, okozhat még meglepetést ezzel. Ebben az évben tervezem lecserélni i5-t, komolyan elgondolkoztam Htc-n. Kíváncsi leszek milyen lesz. :K :B

Xr

(#30) CloakedWayne válasza _ap_ (#28) üzenetére


CloakedWayne
tag

En is huztam a szamat az elso leak-ek utan, hogy akkor megint nem lesz valtas M7-rol, de kb. heti egyszer hasznalom a hangszorokat, szoval en valoszinuleg meg fogom venni valamikor az ev masodik feleben. Azt meg nem hiszem, hogy eszrevehetoen halkabban(az M7 sem tul hangos) vagy nagyobb torzitassal fog szolni, csak nem lesz az a megszokott szimmetrikus arcbalokos YT-elmeny... Viszont en meg az ujjlenyomatolvasot szivesen hasznalnam, mert nem szeretem a kodozgatast. A dizajn meg bejon, Type-C, kijelzomeret, chamfer stb. legyen tenyleg egy 6P-szintu kamera oszt jovan. :)

(#31) cashzoli válasza CloakedWayne (#30) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Csak érted, az ujjlenyomat-olvasó simán mehetne a hátlapra is, úgy pedig nem kéne lemondani a stereo hangszórókról. Szerintem ez pont egy megkülönböztető tulajdonság, egy vásárlási apropó volt régen, ezért is nagy hiba kihagyniuk - ha kihagyják.

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#32) judas13 válasza cashzoli (#25) üzenetére


judas13
addikt

Pontosan!
Mennyire fasza lett volna ha így alakították volna ki a telót.
De ez nálam mondom felejtős...és az ár most csak egy dolog.

Dave1984

Nálam is a hangszóró a döntő. (családban van M7)

_ap_

Egyetértek!

hsoma14

Nem tudom, én nem tudnék visszalépni egy stereo cuccról egy ilyenre...ízlések és pofonok:)

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#33) gorek


gorek
csendes tag

https://hi-tech.mail.ru/news/htc-m-10-renders/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.