Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anjani182


anjani182
őstag

Jobb is, hogy nem adták ki ;]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#2) TwentyS1X válasza anjani182 (#1) üzenetére


TwentyS1X
csendes tag

apuuuu, hogy mondhatsz ilyet, hisz péeshármat használsz ? ;]

Nekem pedig tetszik, tök jó ujjlenyomatmágnes.

[ Szerkesztve ]

:(

(#3) zsirostészta válasza TwentyS1X (#2) üzenetére


zsirostészta
csendes tag

eszt sokszor csinája a sony . :K :K nem egyszer forudul elö

(#4) anjani182 válasza TwentyS1X (#2) üzenetére


anjani182
őstag

Nekem az elegánsabb, de egyszerű Nokiák jönnek be, pl 6300-ám van már jó ideje. Nem a tudása a lényeg, hanem hogy ízléses és letisztult legyen.

Forever and ever, let's make this last forever.

(#5) Kickass


Kickass
őstag

jó úton jár a SE, minden ami kicsit is új és szokatlan félredobnak :C

(#6) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem az én ízlésemnek megfelelő telefon, de véleményem szerint életképes lett volna a piacon.

(#7) pilóta


pilóta
nagyúr

Az mennyire gáz már, amikor valaki nem az égre néz, hogy van-e felhő, hanem előveszi a mobilját :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8) RandomGosu válasza pilóta (#7) üzenetére


RandomGosu
senior tag

szerinted melyik a gyorsabb, egyszerübb?? amikor felnézel az égre, vagy amikor előveszed a telefont?

(#9) Ricardo válasza RandomGosu (#8) üzenetére


Ricardo
félisten

Attól is függ éppen hol vagy :D

(#10) spedyboy


spedyboy
senior tag

ügyesvolt a SE h. nem adta ki...
1 el kevesebb sikertelen modell:)

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#11) (An)Dante válasza pilóta (#7) üzenetére


(An)Dante
őstag

Nem hiszem, hogy új fogalom lenne számodra az időjárás-előrejelzés. Lehet hogy furcsa szokás, de én például reggelente szeretem tudni, hogy miben célszerű aznap beöltözni. Nem létszükséglet, de ha ezt rögtön a telefon kijelzőjén is lehet látni az azért egy kis plusz.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#12) <NewL>


<NewL>
addikt

Még ezeknek a képeknek se kellett volna a napvilág ;]
Olyan mint egy centrifuga :DDD

There's an app for that

(#13) legiaap


legiaap
nagyúr

Azt hiszem a formatervezők ezzel sem nyertek volna díjat... :)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#14) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Sok bunk... SE fikázó, ez tök jól néz ki, az a kijelző legalább 2.4 collos, a fényes külső az tényleg hiba, nem tudom mikor ismerik fel hogy a matt felületek jobban néznek ki egy tapicskolás után mint a tükörfényes

Cseberből vederbe

(#15) joey04 válasza LEFTHORSE1 (#14) üzenetére


joey04
titán

az a kijelző legalább 2.4 collos
inkább maximum 2.4 de azt sem hiszem mert helyette van ugye a W980 ami szintén nem kapta meg a W910 kijelzőjét.Akkor elvileg benne volt a módosítottban meg nem? ez nagy hülyeség lenne, bár a SE-ról beszélünk szóval lehet igazad van...
az hogy jól néz ki egyéni dolog, több embernek nem tetszik ez látható.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) Máté94


Máté94
addikt

Kár,hogy nem lesz ilyen telefon pedig még tetszett is volna:D
:DD :O

(#17) bendzso


bendzso
senior tag

Nem tudom mi a problémátok a külsővel, szerintem állati jól néz ki.

(#18) sirály69


sirály69
őstag

Nekem is bejön!
Legalább kitűnt volna a többi készülék közzül...

Szerver Hosting Debrecenben

(#19) Egzee


Egzee
őstag

Hát ti hülyék vagytok! ez gyönyörű és 100x szebb mint a jelenlegi csúcs walkman... az is kinyitható... okádék... ez viszont művészi, és nem is toom mé gondolták meg megukat!

(#20) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Nekem is tetszik. Nagyon ízlés dolga ez is. De én látok benne fantáziát.

(#21) joey04


joey04
titán

A w980 sokkal szebb ennél.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) Ricardo válasza FoxiestFox (#20) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem értem a W980 miért nem kapta meg a 2,4-es kijelzőt.

(#23) AMD Power


AMD Power
titán

Biztos megvolt rá az okuk.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#24) pilóta válasza RandomGosu (#8) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát hacsak nincs lebénulva a nakad, mindenképpen az ég :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#25) BossBoss


BossBoss
őstag

Bután néznek ki.... :F

(#26) Ricardo válasza BossBoss (#25) üzenetére


Ricardo
félisten

Mik néznek ki bután?

(#27) Neck válasza pilóta (#7) üzenetére


Neck
veterán

És ha valaki épületben van, mondjuk egy alagsorban, és meg akarja tudni felhozza-e az esernyőt? Ez is olyan dolog mint a fényképezőgép, ritkán használod de néha jól jöhet. Ennyi erővel minden funkció hülyeség a telefonokban, úgyis csak telefonálásra használod.

Más: Habár nem kifejezetten szép telefon, de azért jó lett volna ha kiadják legalább volt benne egy kis innováció...

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#28) pilóta válasza Neck (#27) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ennyi erővel minden funkció hülyeség a telefonokban, úgyis csak telefonálásra használod
Szívemből szóltál :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#29) joey04 válasza Neck (#27) üzenetére


joey04
titán

úgyis csak telefonálásra használod.
én erre használom a legkevesebbet már(volt olyan hónap amikor 700ft alatt volt a számla, legalábbis a hanghívások része.)
ezért is mondom hogy rossz beidegződés telefonként kezelni ezeket a szerkezeteket, ezek már rég nem azok, szerencsére.akinek az kell vegyen moto F3 stb típust

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) Egzee válasza joey04 (#29) üzenetére


Egzee
őstag

Ennyi... :) Te meg az én szívemből szóltál! :D 99%-ig zenére 1%-ig telefonálásra használom... Némelyek MP3-at hordozgatnak, nekem a telefonomban van! :)

(#31) orbano


orbano
félisten

há' ezé' szerintem annyira nem kár :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#32) orbano válasza pilóta (#7) üzenetére


orbano
félisten

szerintem egy picivel előrébb mondja meg az időben, hogy milyen idő várható. egyébként az én telefonom is alkalmas erre: ha vízcseppeket látok rajta, tudom, hogy esik... fel se kell néznem az égre :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#33) bobace


bobace
őstag

Azt hiszem nem lesz álmatlan éjszakám miatta... Időjárás jelentésnek külön kijelző... Amúgy sem nézem meg elvből sem, nemhogy azt nézzem állandóan.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#35) Hullamos


Hullamos
tag

Ha valakit netalantan erdekel egy ilyen ritkasag szoljon,mert van nekem egy ilyen elado :R

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#36) k850 válasza Hullamos (#35) üzenetére


k850
addikt

:Y
Hullámos nagyon rossz módszerrel hirdeted a telódat. Mielőtt hozzászóltál volna két évig senki sem írt ide, gondolhatod, hogy mennyire keresett topik. Most, hogy én is hozzászólok, talán egy félnapig megint elől lesz, aztán eltűnik a süllyesztőbe.
A hirdetési fórumban talán többre mész! ;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#37) Hullamos válasza k850 (#36) üzenetére


Hullamos
tag

Ott is fenn van :D .De koszi a jotanacsot :R

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.