Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Jajmár..
Azért egy próbát megér, régóta várom ezt a játékot:D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2) Eagle16


Eagle16
addikt

A Terminátort senkinek nem ajánlanám, még a sávszélességet sem éri meg rápazarolni...
Összecsapott, hanyag munka, egy délelőtt alatt végig lehet vinni az egészet.Pedig reménykedtem a Wanted és a Wolverine után, hátha ez is jó lesz...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#3) Nimrod válasza Eagle16 (#2) üzenetére


Nimrod
addikt

Tényleg ott tartunk, hogy egyre rövidebbek a mai játékok. :(

(#4) mephi666 válasza Eagle16 (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát jah: régi kedvencem a system shock2, sokadik végigjátszásra is 20+ óra volt... a bioshock már csak szűk 10... de mondjuk a diablo (ami egy sima hack n slash) is, ha tényleg "játszik" vele az ember, (nem csak összeszed pár szintet normalon a hit rating miatt, aztán megy azonnal nightmare/hell fokozatra és végigirtja pár óra alatt) simán 10-15óra játék... de rengeteg régi példát fel lehetne hozni... csomó több nap tiszta(!) játékidőt igényelt... 3-4óra az egy vicc... asszem a half life - blue shi(f)t volt hasonlóan rövid... egyébként most a fallout3 is elég rövidkére sikeredett... :( tényleg az újabb játékok egyre rövidebbek :( (mármint a single-orientált játékok... időrabló "második életet igénylő" wow-ot és társait ne emlegessük)

nekem 2009: eddig a csalódások éve :( wolverine film=suxx, játék elmegy szódával... terminátor előreláthatólag szintén suxx... a halálos iram sem volt nagy szám... nekem a mirror's edge se jött be meg még csomó mindenben csalódtam :( transformers2 majdcsak jó lesz... meg a becstelen brigantyk...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) pmheros válasza Nimrod (#3) üzenetére


pmheros
senior tag

egyre kevesebbet kapunk, egyre több pénzért

nem vagyok tökéletes

(#6) eVan


eVan
tag

Arra nem gondolnak az urak,hogy esetleg mivel egyre több helyen van Internet,próbálnak arra koncentrálni? Pláne mert ott az igazi ellenfél,játékélmény? :(((

Minél több embert ismerek meg,annál jobban szeretem a kutyákat.:)

(#7) Gergello válasza eVan (#6) üzenetére


Gergello
addikt

Salvationban még mp sincs ha jól tudom. Ott mire koncentráltak?

(#8) bishoplogan válasza Gergello (#7) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Két személyes osztott képernyős coopra ? xD

(#9) mephi666 válasza Gergello (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, majd rácsatlakozol a skynetre és a saját géped fog kicsinálni az álmodban... szerintem erre gondolt a kolléga :DD

...egyébként szerintem a gyanútlan vásárlók gyors lehúzására koncentrálhattak :S

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) Gergello válasza mephi666 (#9) üzenetére


Gergello
addikt

Kész legyen a film megjelenéséig és lehessen vele kaszálni :O

(#11) frame>24


frame>24
addikt

Aszondja a csajszi:
"lets talk about online --->multájplájer<---- (fonetikusan) modes for a sec..."
:Y Ez milyen ákkcentus ez? Talán ír??? Azok tudnak furcsán dumálni, de ilyet sose hallottam, and I sure have heard a lot of english talk!

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#12) storm81 válasza frame>24 (#11) üzenetére


storm81
csendes tag

Bionic commando teszt, itt dícsérik nagyon.

May the Force be with you...

(#13) Xaels


Xaels
félisten

Sztem a Bionic Commando nagyon jó lett, igazán van benne kihívás és szerintem nagyon szép is. Mindenképp megéri a pénzét. IGN szerint 8.2 emlékeim szerint.

A Terminátorról inkább nem mondanék semmit. Remélem a film nem ilyen színvonalú...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Egyre igénytelenebb a pc-s játékpiac.. Alig jönnek már jó játékok :(((
MAFIA 2 FTW!! ;]

(#15) Gyusz


Gyusz
őstag

Úgy néz ki mindkét játék hozni fogja azt, amit vártam. A Bionic Commando néhány óra szórakozást, a Terminator meg pont annyira tűnik jónak, hogy ki se kelljen próbálnom.

(#16) infectedmann


infectedmann
őstag

Egy valami szól a Terminator játék mellett: a feeling. Mint rajongó azért átjött valamennyire a dolog, de amúgy nagyon rövid és összetákolt munka, látszik, hogy záros határidejük volt rá :( Kár érte. Sokkal többet vártam, főleg játékidő terén.

(#17) remington2 válasza mephi666 (#4) üzenetére


remington2
senior tag

A Bioshockot hogy nyomtad végig 10 óra alatt? :Y

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#18) nrgia


nrgia
őstag

Csalódás-csalódás hátán....

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#19) mephi666 válasza remington2 (#17) üzenetére


mephi666
nagyúr

anno system shock2-n edződtem... :) az azért jóval összetettebb volt, mint a bioshock... írtam már valamelyik postba, hogy lényegében a bioshock=nagyon leegyszerűsített, de grafikailag upgrade-elt system shock2... nem akarom leírni a bioshockot, mert az elmúlt évek egyik legnagyobb kedvence lett nálam...

de lényegében: bioshockban adott a karakter, nem nagyon lehet rajta semmit sem változtatni a kezdéskor... ss2-ben 3 karaktertípus közül választhatsz... (asszem navy/marine/psi?) lényegében évekig a hajón szolgálsz és a karakter "előéletét" döntheted el... pl hogy milyen tréningeket vegyen részt, ezek bónuszokat adnak képességekre/tulajdonságokra... a képességek/tulajdonságok is rpg-sebben vannak szétosztva... megszokott strength/agility/endurance/stb... képességek: hack/research/modify/stb... pszi képességek meg egy külön oszlopban vannak... (ezek lényegében "ugyanazok", mint a plazmidok) amíg a ss2-ben elég szabadon fejleszthetted a karaktert, a bioshock-ban elég univerzális lett a végére... a tulajdonságokat is "kicsit" módosították... úgymond eltűntek és max hp/damred/stb-módosítások lettek helyette... inventory sem szerepelt úgy, mint az "elődben"... a kutatás is kicsit másképp működött... ss2-ben nagyon tetszett: az űrhajón majdnem minden szinten voltak vegyi laborok/raktárak... mindenhol volt log, hogy milyen kémiai elemeket lehet megtalálni... aztán bizonyos ellenfelekből mintát vehettél és a megadott elemekkel "kikutathattad" a gyengéit, stb... :) nem csak ilyen "fotózós" elven ment... a fegyvermódosítások meg ilyen-olyan "upgrade-csomagokban" voltak jelen és megfelelő modify skillel tudtad adott fegyverekre rátenni... :) és ez csak pár példa... az meg egyértelmű, hogy képtelenség volt összehozni (cheat nélkül) olyan karaktert, hogy értsen pszi-hez, hackeléshez, kutatáshoz meg mellé a fegyveres skilljei meg tulajdonságai is fel legyenek fejlesztve... :) rengeteg lehetőség volt a játékban és az újrajátszási esély is nagyon megvolt benne... itt bizonyos feladatokért kaptál cyber modulokat, bioshockban meg az adam volt az "xp-t szimbolizáló eszköz" :) na, kicsit bő lére engedtem, de elég aprólékosan haladtam a bioshockban is és így is elég gyorsan vége lett :( sajnáltam nagyon... összegzésként a bioshock hangulatban/grafikában 10/10 nálam... a 2féle befejezés is nagyon jó dolog... viszont az ront a szépségén, hogy elég egyszerű lett a rendszere és nem sok plusz lehetőség van benne... az újrajátszhatósági faktort alaposan lerontotta, hogy nem lehet sokféle karaktert csinálni, hanem univerzális lesz szinte mind :( meg a rövidsége sem tetszett...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) LackoMester


LackoMester
addikt

ha minden igaz kkor ma meglesz,remélem nem egy Wanted szintü game lesz... :)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21) LackoMester válasza remington2 (#17) üzenetére


LackoMester
addikt

szerintem sehogy :DD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#22) mephi666 válasza LackoMester (#21) üzenetére


mephi666
nagyúr

2vel előbb leírtam, hogy hogyan... :) először, amikor végigvittem, kb 3 délutánból áldoztam 3-4órákat rá... 2. végigjátszáskor meg kb 4-4 óra elég volt... (kíváncsi voltam a "jó" befejezésre is) mentem/öltem/csináltam a feladatokat/öltem a bigdaddyket/osztottam a pontokat, stb... minden sarkot átkutattam folyamatosan, de elég lineáris volt... elsőre se voltak olyan bonyolultak a feladatok, másodjára meg még egyszerűbb lett...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23) LackoMester válasza mephi666 (#22) üzenetére


LackoMester
addikt

másodszorra már minden könnyebb...úgy ,meglehet a 10 óra :C

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#24) bishoplogan válasza LackoMester (#20) üzenetére


bishoplogan
senior tag

A Wanted a szaksajtótól sokkal jobb értékeléseket kapott. Míga Salvation 5 alatt van, szinte mindenhol... gametrailers 4.7/10 -et adott neki, nem tom pontosan mennyit, de 5 alattit adott. g4tv 2/5.

[ Szerkesztve ]

(#25) remington2 válasza mephi666 (#19) üzenetére


remington2
senior tag

Inkább a hosszára gondoltam, 10 óra elég kevés időnek tűnik, a játék meg sok pályából áll . . . A fejlesztgetős rpg elemekbe szerintem éppen elég mélyen mentek bele, ennél több nem kellett. Mint a STALKER-ben, bár itt azért picivel komolyabb rendszer van.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.