Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Ennek a mondatnak szerintem fuss neki még1xer:
"EA adott ki minden létező platformra, kivéve PC-re nem."

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2) Hunter2


Hunter2
addikt

Miért kell mindenhol ezt a TPS nézetet erőltetni.FPS-nek sem lett volna utolsó sztem.

(#3) Bogre


Bogre
tag

Nem tünik valami jól játszhatónak, és kissé unalmasnak és monotonnak tünik... azért kipróbálom majd... :F

Ne felejtsetek el pirospontozni! WII , PS3 Fan

(#4) PH-User


PH-User
addikt

Röviden és tömören: pfff... :U

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#5) Ari18


Ari18
őstag

24sec elég volt a videóból számomra ;]

(#6) Bogre válasza PH-User (#4) üzenetére


Bogre
tag

Mintha már lett volna valami nagyon hasonlitó FPS játék a múltban nem? 5-6 éve? Csak nekem rémlik valami? :F

Ne felejtsetek el pirospontozni! WII , PS3 Fan

(#7) Tom5


Tom5
addikt

Kiskoromban egy csomó figurám és harci járművem volt. Nagyon rávolt feszülve a témára. Ezek a videók nemjönnek be. A filmet még nem láttam de trailer alapján én azthittem a Crysis-ból készül film...

(#8) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

A videókat nézve már nem érzem úgy, hogy játszani kéne vele...elég volt a videókat megnézni és már nem is akarsz vele játszani:D

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#9) P00By


P00By
nagyúr

Nem baj, legalább passzol a filmhez...

(#10) Bogre


Bogre
tag

Megvan! Azt hiszem egy C&C FPS-re emlékeztet TPS-ben. :)

Ne felejtsetek el pirospontozni! WII , PS3 Fan

(#11) -kdM-


-kdM-
senior tag

szerintem a temabol eleve valami komolytalan dolgot lehet csak kihozni ami termeszetesen a celkozonsegnek megfelelo (mondjuk ha 16+os lesz akkor a celkozonseg ki is esik)...amugy meg filmbol jatek se szokott jol sikerulni

(#12) csaabz


csaabz
őstag

Cobraaaaaaaas!!!!

:D :D :D :C

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#13) Sennalacy


Sennalacy
aktív tag

C64-en pedig nagy sikere volt anno... :D

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#14) Nunder válasza Bogre (#10) üzenetére


Nunder
őstag

Te a C&C Renegade-re gondolsz, de szerintem az nagyon nem hasonlít erre. Nem igazán tetszett az se, de ez egyenesen szánalom kategória számomra. :((

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#15) darkarthur


darkarthur
senior tag

Komolyan gondolják ezt 2009-ben? :Y :C

Samsung S23 Ultra 5G

(#16) infectedmann


infectedmann
őstag

Nekem általában nem nagyok az igényeim játék téren, de ez hulladék.
Több tucat, sokak által ócsárolt játékot vittem végig élvezettel, de ez nem néz többnek egy gyenge és gyorsan összedobott pénzcsinálónál.

[ Szerkesztve ]

(#17) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Az ilyen játék kiadásával nyugodtan késhetnek! :DDD

Szörnyen monotonnak, játszhatatlannak és unalmasnak néz ki. :(

(#18) D1Rect


D1Rect
félisten

Nekem nagyon bejön.

a gt video

[ Szerkesztve ]

(#19) aram01


aram01
nagyúr

én előbb megnézem a filmet aztán tesztelem a gémet is

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#20) Nunder válasza aram01 (#19) üzenetére


Nunder
őstag

A film nem ígérkezik rossznak, bár még csak a hivatalos trailert láttam. Erre én is kíváncsi vagyok, mert régen nagyon szerettem.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#21) kaik_holi válasza Bogre (#6) üzenetére


kaik_holi
tag

Mintha nekem is hasonlítana valamelyikre de meg nem mondom melyikre... :F
Várjuk a megfejtést.. :K

....mAximum mInimal....

(#22) Dmezsder


Dmezsder
csendes tag

Azért kíváncsi lettem volna egy PC-s gépigényre, de így hogy meg se jelenik, hiba van a mátrixban... :D

Epic....

(#23) N3ST1C


N3ST1C
tag

Várható volt hogy nem lesz valami húú de nagy durranás, csak egy felkapott dolog volt most ez amit kiakartak aknázni a film után.

[ Szerkesztve ]

(#24) bishoplogan válasza Nunder (#20) üzenetére


bishoplogan
senior tag

A film sokkal jobb, mérföldkövekkel, legalábbis az imdb 6 pont körüli értéke egy ILYEN filmhez nagyon jó...

(#25) Temesvari válasza PH-User (#4) üzenetére


Temesvari
tag

'Röviden és tömören: pfff... :U' nem nem...

Röviden és tömören: szar... :U

[ Szerkesztve ]

"Imperfection is digital perfection."

(#26) twollah


twollah
nagyúr

Talan a kis kolkok zabalni fogjak.

(#27) Bogre válasza Nunder (#14) üzenetére


Bogre
tag

Igen! Az volt az! Istenem mekkora tré volt! :(((

[ Szerkesztve ]

Ne felejtsetek el pirospontozni! WII , PS3 Fan

(#28) XuChi


XuChi
addikt

Ez borzalmasan fest, unalmas, a hangok meg hát. Egy ovodás kisgyerek szebb és értelmesebb hangokat tud kipréselni magából.

Ezt kár volt elkezdeni programozni. Maximum psp-re lenne elviselhető de ott is gyengének számít.

(#29) wolruf


wolruf
őstag

Hááát ez egy X-Men Origins Wolverine: The force (of the Rise of the Cobra) unleashed. Manapság minden program ugyanaz kezd lenni konzol-oldalon. Egyszerűen más textúrákat használnak. Még az effektek is büfére ugyanolyan hatásúak. Jajj :(

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#30) nrgia


nrgia
őstag

Mindenesetre érdekes lesz... :))

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#31) LackoMester


LackoMester
addikt

mekkora gagyi játék...egyébként a film elég jó lett,nekem tetszett... :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#32) Nunder válasza bishoplogan (#24) üzenetére


Nunder
őstag

Namost. Egy akciófilm alatt a 6.2 azért annyira nem jó. Nézzük csak meg a másik hasonló újra-feldolgozásokat: Transformers 7.4, Watchmen 7.9 Dark Knight 8.9 sbt. Szóval jó jó, de nekem a 6.0 a határ, az alatt csak kivételes esetben nézek filmet. Ilyenek a horrorok ugye, mert azok szinte sose mennek 6 fölél.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#33) VD


VD
őstag

A film egy katasztrófa! Hangulat nuku :( , az akciójelenetek fele ultra nevetséges és szarrá van lasítva. A lényegét vesztette el az egész. És könyörgöm, a Kobra Parancsnok is ultra gagyi lett az átlátszó maszkjával. Snake Eye viszont qrva jól lett megcsinálva!

A játék viszont ultra cool! Hangulata van! :DD
Mintha megint a szönyegen nyomnánk a figurákkal a harcot a cobra ellen! (baszki de öreg vagyok :O ) Igazi vérbeli shoot 'em up. (Egyeseknek ez az unalmas lődözös kategória) Rengeteg karakter a régi rajzfilmből, mindegyik külön fegyverrel és speckókkal. Csomó rejtett cucc (pl.: videók a régi rajzfilmekből)
Tipikus egy hétvége alatt kitolható akció játék!
Nekem nagyon bejött!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.