Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Súlytalan, sínen futó autók... rugózás semmi... fizika? Az meg mi? A hideg ráz... :(

(#2) LackoMester


LackoMester
addikt

Ez a játékból van :F ez igy elég gyengécske :U
szerintem ettöl a NFS Shift is jobb.... :K ezt akatják a GT ellen :U
hmmm....kevés,mint sünben a dajer :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#3) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

Gyerekek...játszottatok egyáltalán a Forza2-vel? Ott is ugyanilyen külső nézetből látni a game-t, viszont a kis opel corsa v6, egy kicsit gyorsabban belemenve a kanyarba úgy kidobja magát az útról mint a ....úh, ha csak a videókból akartok erről a game-ről véleményt alkotni akkor rossz helyen jártok...a GT is kb ezt a fizikát és törésmodellt hozza, uh... :U ;)

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#4) alien_ válasza sosperecek18 (#3) üzenetére


alien_
őstag

Nem baj, magyarázzák csak meg maguknak, miért nem baj, hogy kimarad az életükből a Forza 3 ;]
Ilyenekbe belekötni, hogy hogyan repül az autó... :DDD :U

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#5) heihachi válasza FoxiestFox (#1) üzenetére


heihachi
addikt

Jesszusom, te mit néztél?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6) heihachi válasza LackoMester (#2) üzenetére


heihachi
addikt

Csak szólok, hogy a Forza2 a GT5P-ot alázta (nem szerintem, hanem több tesztelő oldal szerint is, pl. insidesimracing, vagy nézz meg egy Gamespot critic/userscoret).
Amúgy mi gyengécske?

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#7) kokobe válasza FoxiestFox (#1) üzenetére


kokobe
senior tag

Te játszottál már a gammel méghogy nincs benne fizika mindent kiszedve olyan a kocsik viselkedése amit még sehol se láttam, annyira érezni a kocsik viselkedését az utón, ha hátsó kerekes tolja ki a seggét sokkal nehezebb utón tartani. Minden megvan benne ami kell kivéve törés modell ami nem let jó de a többi az mindent visz a gt5p-nek meg lófasz fizikája van a forzához képest amig még nem próbáltad ne szidd mert nálam ez a game minden autós játékot üt... Isteni lett ... Meg sinen futó autók hol élsz te:D....Max ha minden segitség be van kapcsolva de ha ki van kapcsolva minden és nehezek az ellenfelek barátom esélytelen vagy főleg egy hátsó kerekes porscheval...

[ Szerkesztve ]

<---AMD___ATi--->

(#8) kokobe válasza LackoMester (#2) üzenetére


kokobe
senior tag

Shift jobb arcade lófasz amibe az összes kocsi csúszik:D egy vizes pályán a driftről ne is beszéljünbk amióta a forza 3 demó kint van elő se vettem a shiftet ne röhögtess...

<---AMD___ATi--->

(#9) alien_


alien_
őstag

(#10) FoxiestFox válasza kokobe (#7) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem próbáltam. Azt állítottam, hogy a videón alapján ez szvsz. egy fos. Most megnéztem megint, hogy én vagyok-e ennyire béna...? Nem változott a véleményem. Lehet hogy jó játék, de a videóból nem ez jön le nekem.
Majd kipróbálom, ha konzol közelébe jutok.
Komoly fogalmazási nehézségeid vannak, úgy látom.

(#11) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Hát nem is tudom azthittem ennél jóval szebb lesz ez a játék de a videók alapján a shift mindenképp szebben néz ki, belülről mindenképp. Itt egy értékelés róla és elég csúnyácska a grafika. A kocsik kidolgzottsága részletes ez látszik de ez nem jelenti azt hogy szép is a grafika. A játék nemtudom milyen, de nem tűnik rossznak.

[ Szerkesztve ]

(#12) heihachi válasza BalaNce87 (#11) üzenetére


heihachi
addikt

Hiába HD a videó, a játék az életben egy nagyobbacska LCD-n nem pont így néz ki :) Nyugodtan mondhatjuk, hogy a jelenlegi egyik (de nem a) legszebb Xbox 360 játék.
Amúgy Shift vs Forza3 témában itt van pár kép: [link] A Forza3 textúrái élesebbek, a pályák részletesebbek, és nincs minden a láthatatlanságig széjjelmosva, a horizont és az ég nem üres, és lehetne még sorolni. Illetve ezt a grafikát a Forza3 fix 60 fps-el tudja.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#13) BalaNce87 válasza heihachi (#12) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát azt észrevettem hogy ez a videó nem HD, az összehasonlításos képeket láttam, de a képek szinte mindig nagyon elvannak találva, de a játékban megse közelíti azt a minőséget. Szóval trailereket, képeket nagyon tudnak csinálni a készítők, de a játék fix hogy nem úgy fog kinézni.

[ Szerkesztve ]

(#14) alien_ válasza BalaNce87 (#13) üzenetére


alien_
őstag

Szvsz ebben az esetben pont a promo anyag nem ad vissza semmit a játékból.

Swarm is coming.

(#15) Dale


Dale
aktív tag

Megjelent, meg is vettem a Limited Edition dobozt amiben extraként jár egy enyhén súlyos fém kulcstartó meg egy 2GB-os SanDisk pendrive F3 design-nal, az írási sebessége nagyon jó. A játék klassz, bár lehet hogy hiba volt a career móddal kezdenem és úgy tolnom, a gyengusz autókkal átverekedni magam a tömegen nem olyan jó móka. Mert persze a végéről indulok, miért is ne. :) Nem sokat tudok egyelőre mondani róla, színesebb mint a Forza2 és vezetni hasonlóan jó benne, bár az utóbbi napokban a PGR4-et toltam végre újra és ahhoz képest szokatlan. Na megyek, megkeresem benne a Nürburgringet és csapatok egyet valami jobb géppel. :)

https://enginedesigns.net

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.