Hirdetés

2020. november 26., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) svensson

svensson
félisten

Miért 170, miért nem 107? :D

https://hardverapro.hu/apro/msi_gtx_1070_quick_silver_8g_oc_keresem_2/friss.html

(#2) PetX

PetX
aktív tag

Nagyon szép deszka, mondjuk fentről a második PCI-E 1x csatinak sok értelme nincs, a 16x -os foglalatba menő kártya hűtője miatt és a felső sorba eső VRM rész hűtője elég közel esik a proci foglalathoz (ebből a döntött képből legalábbis úgy jön le nekem).

[ Szerkesztve ]

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#3) Hendil

Hendil
csendes tag

Csak én érzem úgy, h ez a sata3 már vicc egy új alaplapon? Tessék már duplázni!

(#4) MiklosSaS

MiklosSaS
nagyúr

Szep kis lap. Kozep kategoriaban szerintem allni fogja a sarat.

En kivancsi vagyok majd az M/XPower es a Gaming 7/9 lapokra :)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#5) svensson válasza Hendil (#3) üzenetére

svensson
félisten

Hogymi? Mit duplázzanak hova?

A címből egyébként kimaradt egy g betű. :)

https://hardverapro.hu/apro/msi_gtx_1070_quick_silver_8g_oc_keresem_2/friss.html

(#6) Mokó

Mokó
aktív tag

Wow de tetszetős.Még a fekete házba is beengedném (nálam full black minden,kivéve vga az sötétkék.).

(#7) shteer válasza svensson (#5) üzenetére

shteer
félisten

mit nem értesz? 12Gbps SATA4-et akar ;]

(#8) Móci

Móci
addikt

Szép a lap, ebben a színösszeállításban elfogadnék egy matx deszkát... ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9) KaiotEch

KaiotEch
veterán

Szép, szép, de jó lenen ha nem szerepelne rajta a gaming, meg a sata csatik el lennének forgatva...

"Ha akarok venni egy terméket az alzánál (JBL GO 2) ami 9.990 Ft, akkor ehhez még kell vennem valamit, hogy 12.000 Ft legyen?" by oszy || "Fixen gépbe rögzített vinyót ne nevezzünk már tárolásnak, az max átmeneti tár." by Dr. Akula

(#10) TESCO-Zsömle válasza svensson (#1) üzenetére

TESCO-Zsömle
félisten

Nem azért, mert a Peugeot levédette típusjelzésre az összes 3-jegyű számot, aminek 0 van a közepében?

Man sorteras, komformeras, till den gråa massans träl / Accepterar, konsumerar, existerar utan själ

(#11) #68237056 válasza svensson (#1) üzenetére

törölt tag

BKV copyright...

(#12) svensson válasza TESCO-Zsömle (#10) üzenetére

svensson
félisten

Mi? Ez komoly? :D

shteer... :DD

(#13) TESCO-Zsömle válasza svensson (#12) üzenetére

TESCO-Zsömle
félisten

Véresen komoly. A legendás Porsche 911 azért nem 901 lett, mert akkor már le voltak védve. A Peugeot 1929 óta használja a középen nullát tartalmazó 3-jegyű azonosítót.

BTW levédették a 4-jegyűeket is, aminek mindkét középső jegye 0. Hivatalos trade mark mindkettő.

Csak azt nem tudom, hogy ez ide is érvényes-e, vagy csak a civil kereskedelemre bocsájtott autókra vonatkozik a védelem.

[ Szerkesztve ]

Man sorteras, komformeras, till den gråa massans träl / Accepterar, konsumerar, existerar utan själ

(#14) Goblin12 válasza TESCO-Zsömle (#13) üzenetére

Goblin12
őstag

Samsung Galaxy Note 3 N9005 Per? ;]

(#15) snecy20: Jah, azt hittem azt már kigyomlálták. Viszont mi az afehér keret a PCI-E körül? :S

[ Szerkesztve ]

(#15) snecy20

snecy20
veterán

2015-öt írunk és lesz rajta PCI foglalat? Valahol meglepő is, meg jó is. :)

A nyájimmunitás fele már megvalósult. Birkák vagyunk. - „Nincs arra jogod, hogy túlélj egy járványt.” - Aweriot (koronavírus topik)

(#16) Duracellm...

Duracellm...
veterán

inverzben jobb lett volna, kicsit depresszív ;]

(#17) svensson válasza TESCO-Zsömle (#13) üzenetére

svensson
félisten

Hülye Pözsó. :D

(#18) TESCO-Zsömle válasza svensson (#17) üzenetére

TESCO-Zsömle
félisten

Pont annyira hülye, mint a malacos ital, a coca-kóla. :P

(#19) Scholes9 válasza Hendil (#3) üzenetére

Scholes9
nagyúr

És mégis minek? Gyorsabban bootol majd a rendszer? :DDD :U

(#20) idegen lény válasza TESCO-Zsömle (#10) üzenetére

idegen lény
őstag

Szerintem ez nem auto. Nincsenek kerekei.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem! Zuckerberg vagy Elon Musk vagy a fiuk lesz az Antikrisztus, a következő amerikai elnök, később a Föld teljhatalmú vezetője.

(#21) hemaka

hemaka
nagyúr

Jól néz ki.

(#22) gantum

gantum
aktív tag

elődjét majdnem megvettem, de összehasonlító tesztekben eléggé leszerepelt.

A GAMER PC nem attól GAMER, hogy te játszottál rajta. :D http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gantum // PÜ = Gyorsabb válasz!

(#23) Prosector

Prosector
addikt

Szep lap, de mar nalam mar ott bukó lenne, h nincsenek elforgatva a sata portok.

(#24) Renok válasza snecy20 (#15) üzenetére

Renok
senior tag

Azt én sem értem, "picit" fölöslegesnek tűnik.

(#25) Miki-B

Miki-B
senior tag

Akkor se kéne msi... :DDD

(#26) KaiotEch válasza Miki-B (#25) üzenetére

KaiotEch
veterán

Abszolút nem rosszak az MSI lapok, nekem volt Z68-as és nem volt vele bajom.

"Ha akarok venni egy terméket az alzánál (JBL GO 2) ami 9.990 Ft, akkor ehhez még kell vennem valamit, hogy 12.000 Ft legyen?" by oszy || "Fixen gépbe rögzített vinyót ne nevezzünk már tárolásnak, az max átmeneti tár." by Dr. Akula

(#27) Loresz válasza Miki-B (#25) üzenetére

Loresz
tag

Oldalra kell az a sata port......ki a fene akar már égbe nyúló sata kábeleket látni.....

Loresz_Hun Hackintosh építés!!!

(#28) Dr. Akula

Dr. Akula
nagyúr

Fajin, de mondjuk el tudnám képzelni ezt s2011-ben is, hogy mindig 1-2 generáció lemaradásban legyenek azok. Vagy ebbe rakjanak 4 channelt meg 6 magot, oszt jóvan...

[ Szerkesztve ]

(#29) klrz válasza Loresz (#27) üzenetére

klrz
tag

Nem rosszindulatból, de vannak ám olyan SATA kábelek, aminek a csatlakozója el van forgatva 90 fokkal!!-igy gyakorlatilag ugyanott vagy, mint az egyenes kábellel, kifordított csatlakozó aljazattal!! :W

Krisz

(#30) Vesa

Vesa
addikt

Szép lap, végre kilépünk a piros/fekete vonalból...már nagyon untam...

(#31) -Skylake- válasza Vesa (#30) üzenetére

-Skylake-
őstag

A feher az uj piros :) gémeronli

i'm not a slave to a god that doesn't exist , i'm not a slave to a world that doesn't give a shit.

(#32) Vesa válasza -Skylake- (#31) üzenetére

Vesa
addikt

Idővel adhatnak hozzá festéket is, és mindenki olyanra festi amilyenre akarja...

(#33) snecy20 válasza klrz (#29) üzenetére

snecy20
veterán

Hiába, ebben az esetben, amikor a portok az alaplap síkja felé néznek, használhatatlanok. Ha oda is lehet őket tuszakolni, a kábel abnormálisan elhajlik. Úgyhogy sokra nem menni a 90 fokban elforgatott csatlakozóval....

A nyájimmunitás fele már megvalósult. Birkák vagyunk. - „Nincs arra jogod, hogy túlélj egy járványt.” - Aweriot (koronavírus topik)

(#34) DR|FTK|NG

DR|FTK|NG
veterán

Hol van róla a kígyó? :U

[ Szerkesztve ]

(#35) roedie válasza snecy20 (#15) üzenetére

roedie
senior tag

Jó látni, hogy nem kukázzák a PCI foglalatot! Jó öreg X-Fi Elite Pro hangkártyámat dobhatnám ki. :B

Origin, Battlenet: Szedi90

(#36) mekker válasza Vesa (#32) üzenetére

mekker
őstag

Vagy inkább matricakészletet. Akkor lehetne Hotwheels piros, méregzöld, vagy hópárduc fehér is.
E örö' e bódottá', hogy megjelent még egy 50 ezres lap.

8" fölött szinte a gyomrodban érzed a zenét

(#37) TESCO-Zsömle válasza mekker (#36) üzenetére

TESCO-Zsömle
félisten

Átérzem a helyzeted... Én is egy 150 ezreset vártam... De majd az Asus...

(#38) Iampityu

Iampityu
csendes tag

Drága kiscsillag...sok helyen olvastam hogy jönnek felfelé, de nagyon sokszor megszívattak már közvetve.
Tényleg jók most vagy csak mendemonda/marketing????

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.