Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lenry


Lenry
félisten

vao, kicsit nem figyelek oda és már meg is jelenik ez a játék? :) szuper

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2) LÁZ


LÁZ
addikt

itthon biztos bőven 30k felett lesz :U , nagyon várom, és meg is venném, de valszeg feltúrom a netet vmi olcsóbb forrásért :K

szerk. francia amazonon akciós is

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#3) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Collector edisön? Általában nem csak füzeteket tartalmazz meg egy bábút.. Vagy már kinőttem belőle? (Mint pl a Gta 5-nél is volt egy szép adag.)

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#4) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Ezeket mégis ki veszi?! Jó, mondjuk még egy Portal esetén megérteném (bár én akkor sem). De emlékszem arra az AC-s gyűrű marketing h@lyeségre (már elnézést, de nekem az), ami a végképp a "csúcsa volt ezeknek"...

Vagy 10 év múlva valami londoni "gamer ritkaság kaución" jó áron lehet ezeken túladni (tehát az unokáknak már megéri) és valami "műkincs" befektetés módjára működik a dolog?! :D :F :U

(Amúgy semmi bajom vele, akinek erre van pénze és igénye az vegye, de érteni akkor sem fogom...)

(#5) Tigerclaw válasza SunMount3r (#4) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nem egyformák az emberek. Még mindig jobb ha valaki csak pár kedvenc játékát veszi meg gyűjtői kiadásban, mintha valaki kórosan gyűjtöget mindenféle vackot, vagy csak nem tud megszabadulni a régi holmiktól.

Számomra ez az egyik legjobb játék és már régen várom a folytatást, de én csak egy normál verziót veszek és azt is lehetőleg csak digitális formában, mondjuk a Steam-en ha lesz.

A lényeg az hogy jön hamarosan és remélhetőleg marad a vizuális dizájn...illetve vagy kicsit hosszabb lesz mint az elődök, vagy jön utána még pár újabb rész.

Engem anno a történet, de azon felül is a helyszínek fogtak meg és a mindenhol tapasztalható kihaltság fogott meg. Mintha mindenhol csak múlt lenne, jelen nélkül.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Én nagyon várom, függetlenül a gyűjtői kiadástól, jó sokat kellett rá várni!

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#7) DrBubo77 válasza Tigerclaw (#5) üzenetére


DrBubo77
addikt

Ez a "mindenhol csak múlt lenne, jelen nélkül" megállapítás nagyon találó. Teljesen egyedi hangulatot adott a játéknak.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#8) Kvelstadt válasza Tigerclaw (#5) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én is imádtam az előző két részt. Azóta is felemlegetem ha ilyen stílusu játék kerül szóba.
Meg a gyűjtőibe is benne lennék de úgy hogy szobor+digit verzió.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.