Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GabN73


GabN73
addikt

Nah ezt jobban várom mint az X-ment vártam...sajna ütni fogja az x-ment :( de legalább még 1 überbrutáljó gammával játszhatok :)

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez igen komoly lesz...reméljük a vidibe nincs semmi túlzás :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

überbrutál!!!! :C

(#4) plus44


plus44
veterán

Nagyon komoly intro, must have!! :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5) gixivo


gixivo
tag

Ez milyen játék? :DDD
Valami Assasins Creed ft I Am Legend? ;]

Ismeretlen számot nem veszek fel! - PÜ-ben keress, ott gyorsabb!

(#6) P00By válasza gixivo (#5) üzenetére


P00By
nagyúr

Van benne vmi! :D

[ Szerkesztve ]

(#7) animoni


animoni
csendes tag

Huuuu....!!! Ezután semmi kétség! Must have, now...!!
Ugye nálunk is megjelenik? :F

Az este, ahogy feküdtem az ágyamban, és bámultam a csillagokat, arra gondoltam: hova a francba lett a tető?

(#8) Sirandrish válasza gixivo (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Remélem semmiben nem hasonlit az AC-re..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) winfier


winfier
senior tag

Jó kis introt sikerült prezentálniuk :C
Legalább ebbe is van izgalom :)

"Végy egy erős motort, akassz rá négy kereket, és te győzöl!" - Régi szép idők

(#10) GabN73 válasza Sirandrish (#8) üzenetére


GabN73
addikt

állítólag olyan lesz mint a Pókember 3

(#11) Sirandrish válasza GabN73 (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát én azzal mondjuk nem játszottam de az AC-n majd el aludtam...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Huhh, szerintem eléggé undorító a játék. Főhősnek is az az átváltozós figura tűnik, aki az alakulatot aprítja. Mégis milyen játék az ilyen, mikor az a játék célja, hogy levadásszuk magunkat (átvitt értelemben) embereket? (legalább is gondolom az egyenhruhások emberek voltak, nem majmok)

Jevons paradox

(#13) Sirandrish válasza Aprósólyom (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

:DDD:DDD:DDD
COD-ba pl nem embereket ölsz?
Vagy AC-ban? vagy Moha-ban? vagy az uj X-men-be?
Vagy úgy a gamek 90%ban?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) eddie17 válasza Aprósólyom (#12) üzenetére


eddie17
addikt

De az alakulat is levadászta a nőt, pedig az még normálisnak tűnt. Ezen nem kell fennakadni, erről szólnak a mai játékok.

A videóhoz: Szégyenre most látok erről a játékról videót, de hát ez egyszerűen marha jó :K
Nagyon hangulatosnak tűnik, remélem a játékmenet is ilyen lesz. :R

(#15) Xirtam


Xirtam
veterán

Adja magát! :C :C

(#16) E-Max


E-Max
tag

Remélem irányítása, storyja nem akkora sz@r mint AC, mert akkor egy petákot nem adok érte...
Egyébként Mirror's Edge AC-vel keverve hasonlót alkotna, ja és egy kis GTA IV térképen. :F
Autók vajon liszenszeltek lesznek, vagy ugyanolyan hamisítványok, mint GTA-ban? :DDD
Videó alapján látszik az S-Classe, kiváncsi vagyok, vajon a játékban is az lesz-e, számomra az ilyen apróságok is sokat jelentenek... :B

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#17) GabN73 válasza Aprósólyom (#12) üzenetére


GabN73
addikt

nem magunkat vadásszuk,vannak benne zombik is... csakhát ugye mutánsok vagyunk és minket vadásznak...
szerk.kocsik szt tuti nem lesznek megcsinálva....minek?:DDD élveznéd ha egy Lambo tetején ugrálnál eg tankkal?:DDD szívem szakadna ;]

[ Szerkesztve ]

(#18) Aprósólyom válasza Sirandrish (#13) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Addig oké amit mondasz, míg nem vizsgáljuk meg azt, hogy az ilyen stílusú játékokban általában a szörnyeket szoktuk vadászni emberi karakterrel, most meg fordítva van. Na ez abszurd! Az, hogy játszol egy terrorista-antiterrorista, vagy háborús játékkal, abban semmi különös nincs. szvsz

Jevons paradox

(#19) Sirandrish válasza Aprósólyom (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szvsz teljesen mindegy hogy miben ölünk, ha embert ölünk.
Igazából nem is azt kell nézni hogy mit ölsz...hanem hogy van egy speckó képességekkel felruházott valami amit irányitva romba dönthetsz egész városokat..vagyis egy jó részét..
Egyébként nem feltétlenül csak embereket kell majd ölni ugyanis sok esélyük nem lenne ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Ezt odatették, hatalmas gratuláció... :C :C :C
nagyon szép a graf, látványos, az biztos....ha nem túloztak a srácok....akkor fantasztikus lesz.
Hajrá, hajrá :C :C :R :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#21) sirdond


sirdond
őstag

hú,engem megfogott ez a video
végre egy játék ami játszhatónak tűnik

(#22) Exhodus


Exhodus
tag

Tetszetős, remélem nem bukik el az irányításon vagy a bugok halmazán...

Benedico omnes armaturas! Benedico digitabula et brachiales, cataphractes atque pectorales!

(#23) Ice!?


Ice!?
őstag

Túl szép, hogy igaz legyen.

(#24) Prof01


Prof01
veterán

Jóféle! ;]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#25) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

"Túl szép, hogy igaz legyen." Én is ettől félek... :U

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#26) Mans20


Mans20
addikt

Ezt a videót már múltkor láttam,egy másikba meg a gameplayt ami egy agyatlan hent nek nézett ki,azért majd kiváncsi leszek rá.

(#27) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Not bad! :)

Sic Parvis Magna

(#28) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Itt az említett gameplay videó.

Én még nagyon régen hallottam a játékról, azóta igazából nem érdekelt. Most megnéztem ezt a két videót, és nálam ezek alapján év játéka várományos. Fergeteges!!!

Már, ha egyszer lesz megint gépem... :O

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#29) E-Max válasza TazLeacher (#28) üzenetére


E-Max
tag

Videóról elnézve az irányítása egy trágyadombhoz hasonlít, de nem rossz.
Bár a trailer alapján százszor jobbnak tűnt. :(

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#30) D1Rect


D1Rect
félisten

Ejha! :C :R :DD

(#31) Rebell


Rebell
senior tag

Mikorra várható ez a Game?
És megjelenik Pc-re is? :F

(#32) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Trailer-eket már tudnak csinálni az kiderült a Darksector, Dead4Left, és az ehhez hasonló gyenge vagy közepes játékokból is.
Nem fűzök hozzá nagy reményeket, de ne legyen igazam.

(#33) Depression


Depression
veterán

Bár most nem tudom megnézni a videót, de bízom benne, hogy kellemes meglepetés lesz. Ha élményben olyan lesz, mint a wolverine, akkor tuti nyerő nálam.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#34) Quiksilver válasza Depression (#33) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

hogy hogy nem tudod megnézni?

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#35) Depression válasza Quiksilver (#34) üzenetére


Depression
veterán

Mobilon netezek, ritkán jutok gép elé. Bocs, ha félreérthető volt.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#36) Quiksilver válasza Depression (#35) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Ja vagy úgy.. :) azt hittem magával a lejátszással volt gond, elő szokott fordulni.

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#37) combi27


combi27
csendes tag

Én már letöltöttem a játékot, elmondhatom ne túloztak a trailer grafikájával...meg a gépigényel sem...:(
nekem P4 3.0 HT-s procim van 1 giga memóriával, Geforce 7300 GT-s DDR3-as 256-os kártyával, full garafikán csodaszép, de nem lehet vele játszani...minimum grafikán, 800x600-ban azért még élvezhető...
Mondjuk én Windows 7-en próbáltam, lehet XP-n kicsit gyorsabb lenne..

Combi

(#38) combi27


combi27
csendes tag

ja, látom nekem van a hozzászólók közül a leggagyibb gépem.... :O

Combi

(#39) combi27


combi27
csendes tag

E-max cuccait számolgatom.....
a gépe a legolcsóbb helyen 750 ezerbe kerül..de ebbe nincs benn a vízhűtő, mert annak nem találtam az árát...

A hi-fi-jében csak a 4 JBL hangfal 1.6 millió...., az összes cucc értéke kb.: 2 millió 700 ezer forint...
A második PC-t már nem számolom...(olyan párszáz ezrecske lehet, max 3 :D )

Mindezek ellenére egy 200 lovas Volvócskája van mindösszesen új árán 10.8 millióért?
Minimum BMW 730D illene ide, vagy Merci S osztály, vagy Lexus..vagy valami nagyobb( Bugatti Veyron :DD )....

Combi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.