Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szpeti40


szpeti40
addikt

"eddig is volt lehetőségünk diktálni (magyarul pont nem)"
Watch4-en megy a magyar diktálás GBoard-al. :K

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#2) jacis válasza szpeti40 (#1) üzenetére


jacis
nagyúr

Pont erre akartam én is reflektálni, hogy miért is ne menne.
Csodálom, hogy ennek az infónak nincs a birtokában a MA.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3) Badboys válasza jacis (#2) üzenetére


Badboys
őstag

Remélhetőleg ezen is marad a sok haszontalan és törölhetetlen undorító WF és semmire sem használható appok.

(#4) ultrasound


ultrasound
tag

Tessék mondani, hol itt az eget verő újdonság? :F

(#5) jacis válasza ultrasound (#4) üzenetére


jacis
nagyúr

Jogos a kérdés. Az a pár új számlap is elég gyér ahhoz képest hogy az Apple mennyi gyári számlapot kínál a saját órájához.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6) thboxx


thboxx
aktív tag

Lehetne mondjuk olyan fícsőr is benne, hogy kapok értesítést az órára, ha feltöltött a telefonom? :F
Az pl hasznos is lenne... :U

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#7) ShadowX válasza thboxx (#6) üzenetére


ShadowX
őstag

Persze, ahogy sok másik user által igényelt feature is lehetne, de ez nem így megy... :N

(#8) szpeti40 válasza thboxx (#6) üzenetére


szpeti40
addikt

Én már annak is örülnék, ha újra felismerné a biciklizést, ahogy Watch4 előtti órák tették :U

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#9) juuzer


juuzer
addikt

Én még mindig visszasírom a Tizent. :(

Vamos a la playa.

(#10) Badboys válasza jacis (#5) üzenetére


Badboys
őstag

Ezt nem értem már megint az apple. Tisztelt fórumtárs megszámlálhatatlan FW van Tizenre és SGW4 re is aki keres talál ezt kár volt ide írni. Ugye nem hasonlítjuk a két rendszert. Azt pár 100 ezer forintér veszed míg a samut lényegesen olcsóbban. Emiatt semmivel sem rosszabb a samu. Nem védem a samut mert nem igazán a kedvencem, de muszályból azt használom. Tehát kis millió FW ét találni amura is.

(#11) jacis válasza Badboys (#10) üzenetére


jacis
nagyúr

Igen viszont egy csomó dolgot nem tudnak. Pl stressz szintet egyik sem tud kijelezni csak a gyári. Van amelyik még pulzusszámot sem tud. Ami nem gyári nagyrészt egy tákolt vacak.
Egyébként nem kell a Samsungot velem szemben védened, mert évek óta Samsung telefonjaim vannak meg egy GW4-et használok.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#12) thboxx válasza ShadowX (#7) üzenetére


thboxx
aktív tag

Sajnos... bezzeg az új számlapok...

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#13) rajd


rajd
tag

Lenne 1 hetes üzemidő és pont nem érdekelnének az új számlapok meg funkciók. Álom + kéz + bili...

(#14) Exelsior válasza rajd (#13) üzenetére


Exelsior
senior tag

Vagy lehetne 2 meg nem ártana a sok szaggatást és akadást megszüntetni. Ennék még a Oppo watch is fürgébb volt. :( IOS-röl tértem vissza. S22 ultra nagyon jó lett de a watch 4 apple watch után nagy csalódás sajnos.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.