Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Hát... nagyon nem Nintendo-s. Egyrészről jó lenne egy vérfrissítés a palettába, hogy a mezei user is csettintsen, hogy igen, ez már high-tech, másrészről a legkonzervatívabb cég.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) oriic válasza Mister_X (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem konkrétan ez jut az eszembe róla:

[link]

:DDD

Live-Die-Respawn

(#3) tuki2200 válasza Mister_X (#1) üzenetére


tuki2200
senior tag

A Nintendo strukturalisan konzervativ ami nem zárja ki h innovatív legyen..ok azok akik tényleg megmernek kockáztatni valami ujjat minden generációban nem csak a nagyobb processzor/több memória kombot :) az megvan h mar 30 éve vr sisakkal is nyomultak? :)

[ Szerkesztve ]

(#4) Mister_X válasza tuki2200 (#3) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igen, megvan, akkorát estek, mint egy ház - bár az a harminc jól van húsznak is. Mozgásérzékelés (power glove) se állt távol tőlük.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5) tuki2200 válasza Mister_X (#4) üzenetére


tuki2200
senior tag

Megis itt vannak még mert mernek.. ha guritanak azzal vagy nagyot vagy semmit, szerintem ez az újítani való vágy minden generációban becsülendő, szóval nem értem az első hozzászólásod miért ne illene ez hozzájuk

(#6) ldave


ldave
félisten

Nem tűnik túl ergonomikusnak ez a megoldás.

A Slime draws near! Command?

(#7) Beri78 válasza oriic (#2) üzenetére


Beri78
őstag

:C

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#8) szupermacs válasza oriic (#2) üzenetére


szupermacs
veterán

Nekem Arnold.

Egyébként kegyetlen jó ötlet lenne, ha így csinálnák meg.

(#9) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Jaj de gagyi. Ki is dugom a nyelvemet. :P

(#10) Televan74


Televan74
nagyúr

Hát eléggé ronda.De az vigasztal,hogy úgy sem veszek NX -et. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#11) Defy94


Defy94
csendes tag

Ez mi? :D Nem tűnik valami kényelmesnek a fogása.

(#12) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hoppá:

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#13) cskamacska válasza oriic (#12) üzenetére


cskamacska
addikt

Akkor ez tényleg nem vicc! :Y

Most már csak az a kérdés, hogy ezt komolyan is gondolják, vagy csak egy proof of concept prototípus amit rég elvetettek?

tuki2200: Úgy könnyű innovatívkodni, hogy konkrétan nincs más választásuk, mert kiszorultak a kényelmes órajelnövelő táborból. ;] Úgy néz ki viszonylag elutasítóak az újítások iránt a játékosok, mozgásérzékelő őrület mikor a Wii-vel lecsengett, a későn érkező Move meg a Kinect már arccal hárította a murvát. Kinect sajnos kétszer is, pedig a hang és gesztusvezérlés kontrolleres kiegészítésében lett volna ráció.
Egyébként ha már kurrens újítás, ha az első generációs VR maszkok befutnak, de minimum nem buknak nagyot, akkor a Sony Morpheus mindenképp az élmezőnyben lesz közöttük(kiváló ár nem vészes kompromisszumok árán, fejlesztők meg a fix hardver és környezet miatt szénné optimalizálhatják a PSVR címeiket) Ez esetben a MS csúnyán hoppon maradhat, ha nem boltol nagyon hamar össze a konkurensekkel(Oculus összeborulás esélyes), az újító Nintendo meg ott állhat a második tapipad bukásával(a képen lévő cuccot nem gondolhatják komolyan :U ) újabb fél generáció hátránnyal. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.