Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Kb. lex@rom, inkább a szerverek legyenek stabilabbak / elérhetőbbek! :K

Szerk.: Egyébként nem rossz.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#2) myckey válasza AxBattler (#1) üzenetére


myckey
veterán

Van gond, néha napján, vagy bármi kellemetlenség?

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3) drotsztyuart válasza myckey (#2) üzenetére


drotsztyuart
tag

Azon kívül, hogy lassú mint a szén? (gigás net mellett ahol 800-850 mega az átlag)
Semmi különös.
Illetve ha az baj, akkor meg csak az van.
(steamről 50 giga 10-12 perc ps store min 3 óra, de a days gone a tavaszi akció alatt 1 napig települt). :U
Az a szegény zx81 ami kiszolgálja az egészet nagyon túlterhelt sokszor, de hát ez van, a sony egy kis szegény cég.
(vagy csak olyan fillérbaszók, hogy a nintendó mellet ok vanak a szó magyarazázataként a lexikonban) :DD

[ Szerkesztve ]

(#4) myckey válasza drotsztyuart (#3) üzenetére


myckey
veterán

Az jó :D

Elég is....pláne hogy minden gamet Storebol tervezek, Digital masinához.

Csak alakul...

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5) drotsztyuart válasza myckey (#4) üzenetére


drotsztyuart
tag

Nem veletlenul talaltak kia tavolrol letoltes elinditast.
Reggel elinditod a buszon telorol a letoltoest es este mire hazaersz mar fent lesz akar az "exe" is...
Komolyan, lemezrol gyorsabb felrakni barmit.

(#6) myckey válasza drotsztyuart (#5) üzenetére


myckey
veterán

Jóh. Egész jól hangzik :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#7) Raysen623


Raysen623
addikt

Ide is beette magát ez a szögletes minimalista faszság. Nekem nem tetszik annyira.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#8) adamssss válasza drotsztyuart (#3) üzenetére


adamssss
veterán

Szerintem valtozo. Nekem pl a days gone-t 30-40 p alatt telepitette. De volt ellenpelda is. Amugy az utobbi idoben en elegedett vagyok a sebesseggel.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#9) hunluki válasza adamssss (#8) üzenetére


hunluki
senior tag

Előző helyen ahol laktam giga/giga net volt, ott panaszkodtam volna hogy néha nem a leggyorsabb a store, pedig madzaggal volt a routerre kötve a ps.
Jelenleg 100 megabitért fizetek 3x annyit és mindig kihajcsa :D

(#10) Agyrák666


Agyrák666
aktív tag

Olyasmi mint az xbox store. Gagyifos

(#11) Wlac


Wlac
Ármester

Tényleg a sebességgel van a gond, nem a dizájnnal. Tegnap éjfél körül böngésztem az akciós játékok között, és az egyik screenshotjait nem töltötte be percek alatt sem (de a videókat késlekedés nélkül indította). 500 megás UPC.

“The wha-"

(#12) Silenzio


Silenzio
addikt

Pozitív változás is van? Mitől fícsör a PS3 címek kikerülése?

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#13) Ctrl+Alt~Del válasza AxBattler (#1) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Eleg regi a mostani felület mar azert....

W | W | H | W | W | W | H

(#14) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Azt, hogy jó szar. :DDD Gondolom még kereső, sötét mód, meg szűrés sem lesz.

The Truth is out there...

(#15) hunluki


hunluki
senior tag

Esetleg a leakciózott játékokat a leakciózott áruk szerint ha lehetne rendezni, that would be really nice...

(#16) szabakaa


szabakaa
aktív tag

Undorító lassú a szerver, a játékok csigaként vanszorognak le. Hogyha a net tud alap esetben 15 megabyte/s, akkor sem hoz a PS 3nal többet. Undorító gagyi.

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#17) arty


arty
veterán

a store lassusága egy dolog... de az eddigi kliensek (ps3-4) 10 éves lemaradásban voltak - eddig. most meglehet a 20 év is, ha nem lesz előrelépés a ps5el... (2006->2026)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#18) Renok


Renok
senior tag

Az csak engem zavar, hogy a Whislistet teljesen eltüntette a Sony az új felületen a desktop és a mobil verziókból?
Én nagyon mérges vagyok most emiatt. Szépen visszafelé fejlődünk. :W

Sőt, én a konzol shop felületén sem találom a Wishlistet.

[ Szerkesztve ]

(#19) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Nálam még mindig a régi store van lál. Szerintem a sony tudja, hogy az újat nem csippantom. :DDD

The Truth is out there...

(#20) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Tök jó, hogy végre nem az a nagy piactér lesz, hanem egy csomó nem pdaillő dolgot kitettek a kliensből. Marketing szempontból ez sztem egy nagyon fasza store lesz, mert ha megnézem, igen agresszívan használják a vásárlás ösztönzésére. A régi oldalakon sok feleslges adat is volt (jogi-remote play stb stb...) Szeró fronton, élmény fronton a vége felé már egészen elfogadható volt a sebessége is (akiknem használták a PS3-nintendo valamelyik modern storet azok nem tudják hogy mi a csiga lassú).


Összességében számomra hasonlít egy kicsit a mostani trendeknek megfelelő desigra, ha kukacosdoni akarok, akkor a Microsoft terméklapjaira is emlékeztet.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#21) arty válasza Renok (#18) üzenetére


arty
veterán

régen konzolon egyáltalán nem volt wishlist....

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#22) Lackooo84 válasza arty (#21) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Régen konzol sem volt....

The Truth is out there...

(#23) myckey válasza Adam_Shepard (#20) üzenetére


myckey
veterán

Jó hogy valami pozitívumot is olvasok, már kezdett elmenni a kedvem a digital kiadástól. :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#24) Lackooo84 válasza myckey (#23) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A játékok letöltése ugyanolyan kínszenvedéses lassú szar lesz, majd meglátjátok... :D

The Truth is out there...

(#25) Renok válasza arty (#21) üzenetére


Renok
senior tag

Aha.
És most örülnöm kéne, hogy megint nincs, vagy mire gondolsz?

(#26) arty válasza Renok (#25) üzenetére


arty
veterán

megint?
pont ezt furcsálltam: volt valaha konzolon wishlist?!

csak mert a fórumtárs kereste és nem találta - szerintem sose volt, csak weben. ezekszerint továbbra se lesz a gépen, mert minek is emlékeztetni a vásárlót, hogy vásároljon az el-elfelejtett címekből :D (esetleg kedvezménnyel rávenni, hogy vegyemármeg)

prók ezek a japók :R

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#27) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Nem a kinézete számít, inkább jó játékok legyenek rajta.

(#28) Renok válasza arty (#26) üzenetére


Renok
senior tag

Ja értelek.
Igen, mintha nem kéne nekik a pénzem.. :DD

(#29) Adam_Shepard válasza myckey (#23) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Szerintem szörnyű sokaknak az itteni hozzáállása a dolgokhoz. Meg sem jelentek még a gépek, nem ismerjük a letöltés sebességét, hogyan installálja a cuccokat, de már megy a sírás.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#30) myckey válasza Adam_Shepard (#29) üzenetére


myckey
veterán

Én maradok optimista az ügyben.
Majd ha látom a tapasztalatokat, akkor is ráérek szörnyülködni, addig meg remélek ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#31) Lackooo84 válasza Adam_Shepard (#29) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Van PS4 PRO-m meg 1Gbps netem, szóval jó ideje ismerem a PSN letöltési sebességét... :U

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#32) szabakaa válasza Adam_Shepard (#29) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Talán jogunk van a pesszimizmusra a PS4 birtokában több évnyi szenvedés után...

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#33) Adam_Shepard válasza szabakaa (#32) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Jogod megvan, de tök felesleges.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#34) hunluki


hunluki
senior tag

A webes felület az katasztrófa, remélem ez még lesz fejlesztve. Semmi szűrési lehetőség, akciókat kivágja és nézegesd át az összeset, se rendezés stílus/korhatár/ár alapján. Nagggggyon remélem hogy ezt nem gondolják komolyan állandóra.

(#35) arty válasza Adam_Shepard (#29) üzenetére


arty
veterán

Szerintem röhej, hogy a ps3-ps4 után vannak itt még olyanok, akik bármiféle pozitív szemlélettel képesek a ps5re tekinteni, hogy namajdmost, most tuti megcsinálják.

Aztán jönnek az első beszámolók az új webstore-ról, ami egy határ szenny még egy pushsquare szerint is, de te továbbra is jössz itt a hurráoptimizmusoddal :D

Persze, ha kellően nagy fanboj vagy, biztosan meg tudod majd ideologizálni magadnak, hogy miért is jó neked, amikor a sony MEGINT hülyére vesz/vett :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#36) Lackooo84 válasza arty (#35) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hagyjad, az ilyeneknek koptathatod a szád, felesleges... :DDD

The Truth is out there...

(#37) myckey válasza Lackooo84 (#36) üzenetére


myckey
veterán

Nekem fgm sincs a PSStore meg bármi PS kapcsán ( gondolom a PS1 tp nem játszik :DDD )
Szóval én pozitívan állok hozzá és megtartom egyelőre a hurráoptimizmusomat.
Okok ? :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.