Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Ha S855 lesz akkor biztos vétel lesz. Persze nem azonnal.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Úgy gondolom, ez lehet az alapja a következő munkatablet verzióknak.

Kell az a toll.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3) zsoltti válasza AS (#1) üzenetére


zsoltti
senior tag

jah, jo lesz levaltani a tab s 8.4et nekem is mar, bar fozott rommal jol teszi dolgat meg mindig :)

(#4) Noukoum válasza AS (#1) üzenetére


Noukoum
veterán

Szinte biztos hogy az lesz benne:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#5) Teal'C


Teal'C
addikt

Nem lét kérdés de erre miért nem fért rá a jack???

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#6) troviko


troviko
senior tag

És a Samsung megalkotá a Surface-t... oh wait...

https://www.oldtech.hu/

(#7) troviko válasza Teal'C (#5) üzenetére


troviko
senior tag

Mert plusz 1 dollár gyártási költség... inkább zsebre rakják azt is.

https://www.oldtech.hu/

(#8) borand válasza Teal'C (#5) üzenetére


borand
aktív tag

És a másik, hogy mennyi lét eleme van egy tableten a hátlapi kameráknak? Ki fog fotózni egy ekkora géppel? Szerintem felesleges ezekbe a több kamera, elég lenne egy fő kamera és egy jó előlapi.

(#9) dse válasza borand (#8) üzenetére


dse
tag

[link]
;)

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#10) tepenzed


tepenzed
őstag

Emlékszem anno kb 120 ezerért vettem a Galaxy Tab S 10.5 táblagépemen, azóta nem tudtam mire leváltani. Oké, az ipad PRO többször vonzott, de annyi pénzt nem szánok rá, gép árában van.

A 4 hangszóró miatt a multimédiás fogyasztásom ez nagyon jól kiszolgálná, de gondolom ez is 200 ezer felett lesz.

(#11) Prien válasza tepenzed (#10) üzenetére


Prien
addikt

Én is így vagyok, a Tab S 10.5-öt nem tudom mire lecserélni. Vagy nagyon drágán lehetne csak.

A kevés is több a semminél.

(#12) BabMester


BabMester
senior tag

Az egyedüli kérdés az ára, engem netezni/filmezni teljesen jól kiszolgálna a Tab S5e, de ha ez megáll 200ba, akkor rámegyek erre, ha nem, marad a Tab S5e. Rendkivul jol sikerult mind2 eszköz.

(#13) Noukoum válasza BabMester (#12) üzenetére


Noukoum
veterán

Szerintem s4 árban fog nyitni minimum.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#14) dse válasza BabMester (#12) üzenetére


dse
tag

én is ezen 2 között vacillálok
pár hete makkant meg a jó öreg P605 (Note10/2014)

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#15) BabMester válasza Noukoum (#13) üzenetére


BabMester
senior tag

Elvileg annyi lesz mint az S10e, logikus lenne, mert ugyan az a vas. Annak örülnék mert 1,5-2honappal megjelenés utan mar 200alatt volt az ára.. :)

(#16) Noukoum válasza BabMester (#15) üzenetére


Noukoum
veterán

Mert az s10+ alatt nem ez a vas van? Persze lehet csodára várni. Ja és a mobil árcsökkenés picit más mint a tablet.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#17) BabMester válasza Noukoum (#16) üzenetére


BabMester
senior tag

Nem. :) Pedig ugy tűnik hasonlóan csökken, Tab S5e LTE is van mar 350€-ert, a wifis MO.-n is 110 korul.. :)

[ Szerkesztve ]

(#18) vicze válasza BabMester (#12) üzenetére


vicze
félisten

Azt vedd figyelembe hogy bukod az ujjlenyomat olvasót, kisebb az aksi és 100-150g plusz.
Így megéri a közel dupla árat?

(#19) BabMester válasza vicze (#18) üzenetére


BabMester
senior tag

Nekem volt Tab S5e-m, előrendeltem, csak kellett az ára másba, innen tudom, hogy jelenleg eleg lenne az is nekem. De a SD855-öt, a +4GB RAMot, meg a ceruzát egybevéve, nekem megérné azt a +90 pénzt.

Az a helyzet, hogy az S10-emen is ~2GB RAM korul szokott szabadon lenni mar most, S8-am volt elotte amit egyaltalan nem ereztem lassunak vagy kevésnek, mégis egymás utan használva szignifikáns különbség van sebességben a kettő között, és ugye a Tab S5e/Tab S4 egy kvázi S8, a Tab S6 meg egy S10e

[ Szerkesztve ]

(#20) vicze válasza BabMester (#19) üzenetére


vicze
félisten

Elég valószínűtlen, hogy 10GB-s verzió lesz, így max 8-as lesz, a 6-os S5e-hez képest, de annak meglesz a felára is.

(#21) BabMester válasza vicze (#20) üzenetére


BabMester
senior tag

6GB-ot írnak sammobilon, a nap végére kicsit nehéz a matek, bocsi :DDD szóval +2GB na, az én Tab S5e-mbe 4GB volt :D

[ Szerkesztve ]

(#22) vicze válasza BabMester (#21) üzenetére


vicze
félisten

De abból is van 6GB-s opció, nyilván jóval olcsóbb, mint a S6 lesz.

(#23) AS


AS
félisten

240 szerintem tuti lesz sajnos, és még azt sem mondanám hogy a LTE vagy a sima verzió...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#24) Austin F.


Austin F.
tag

Úgy látom, visszatértek a retardált elrendezésű fizikai billentyűzethez, amivel nem lehet ölben tartani a gépet, hanem csak asztalon tudod vele használni. :(

~ ~ ~ Rólam: https://logout.hu/blog/austin_f/index.html ~ ~ ~

(#25) zsoltti


zsoltti
senior tag

Már a Samsung boltokba ki van téve, meg lehet nyomkodni, de megvenni még nem lehet

[ Szerkesztve ]

(#26) zsoltti válasza AS (#1) üzenetére


zsoltti
senior tag

Elorendeltem a 256gb lte-set ,de nincsen keszleten, :( varhatok 2honapot

(#27) geezer válasza BabMester (#12) üzenetére


geezer
aktív tag

Csak annyit tudok segíteni, hogy nekem már volt Tab S2, S3, de most mondom azt az S5e-re, hogy média fogyasztásra, főleg videó TÖKÉLETES. Penge vékony, nulla káva, frankó kép arány, jó négyes hangszóró, hosszú üzemidő...
Netflix, Amazon prime, YouTube premium és nem érdekel ha késik a gépem vagy az orvosnál várni kell 3 órát :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.