Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GhanBuri Ghan


GhanBuri Ghan
őstag

És ennek lesz az ellenfele a 6S Plus? Egy betű is milyen sokat számíthat :)

(#2) Lecs@


Lecs@
addikt

5.5 ' - al várós is lehet ( ne ) nekem akár. De el tudom képzelni a kezdő árképzését + / - 1000 Euro. Samsung is Iphone módra eldurvult. Viszont a szerviz meg süllyed lefelé....Csoda hogy S6 sem úgy fogyott ahogy tervezték :U

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#3) babkukta


babkukta
senior tag

Ilyen lesz a Galaxy S6 Plus...ki gondolta volna :U

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel, Tibi

(#4) autox3c válasza babkukta (#3) üzenetére


autox3c
tag

Szerintem ezt kizárólag az ázsiai piacokra fogják vinni

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#5) Lecs@ válasza babkukta (#3) üzenetére


Lecs@
addikt

Rosszul aludtál ? :U :F

512 GB

(#6) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Vicc, hogy Plus a neve, de a hardver gyengébb.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Kár volt időt pazarolni erre a cikkre. ;]

Megyen!

(#8) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Kicsit elgondolkodtam.
Kezeljétek fenntartással még csak egy kávét ittam :DD
De lehet hogy van értelme.....
Ez félúton lesz nagyjából az S6 és a Note5 között.
Szükség nem hiszem hogy van rá de így már talán érthető.
Vagy.....a Note-ból nem lesz Edge....

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#9) Halkow.


Halkow.
senior tag

100k - ért jöhet a magyar piacra, amúgy meg minek? csak az s6 eladási számát csökkentenék.

(#10) jacis


jacis
nagyúr

Az ára erősen durva lesz.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#11) KonZumo


KonZumo
tag

Most nem a kotekedes kedveert, de ez egy s6 edge es csinaltak rajta egy dpi changet azt kesz.

"Láttok, hallotok? Ha igen, miért nem?"-Booog

(#12) Csapoati válasza CptAdamica (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na ja, ez lehet egy sima S6 Edge is, csak 1,2-szeres zoommal. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) macskea válasza M5Norbi (#8) üzenetére


macskea
őstag

Szerintem lesz abból, hülyeség lenne nem csinálni, inkább az lehet majd a különbség, hogy az marad egy oldalas (mégis hasznosabb), és top hardverrel szerelt, míg ez meg inkább csak egy puffasztott SGS6, inkább azokra a piacokra, ahol a méret a lényeg.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#14) M5Norbi válasza macskea (#13) üzenetére


M5Norbi
őstag

Igen én is így gondolom,lesz abból is.
Csak ötletelgettem.
Az sem kizárt hogy ez mondjuk csak bizonyos helyen/országban/szolgáltatónál lesz majd megtalálható.
Ahol nem kell a Note de "kicsi" az S6.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#15) blagolf


blagolf
senior tag

Kijelző méretben plusz, hardverben erősen mínusz. :C

Üdv, Zoli

(#16) Tomi_Ohl válasza Plazmacucci (#6) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

A Samsung már csak ilyen, egy ideje a Plus és a Neo neveket is a gyengébb variánsokra használják. Hogy mondjak két példát: Core Plus és Note 3 Neo.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#17) Kékes525 válasza Plazmacucci (#6) üzenetére


Kékes525
félisten

Igen, valamivel jobbnak kellene lennie. :K

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#18) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Saját SoC -al nem jobban járt volna a Samsung? :U Nekem ez így érdekes. A Plus most egyértelműen a méretre vonatkozik. 32 GB csak? Lehet ez microSD-s változat :U Ha nagyobb lehet belefért a vízállóság. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#19) Csapoati válasza pusszycat (#18) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Lehet, hogy nem tudnak elég saját SoC-t gyártani.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) big-J válasza pusszycat (#18) üzenetére


big-J
őstag

Én is erre gondoltam, 7420 kevesebbet fogyaszt, meg gyorsabb is, mint a 810, és saját gyártmány. Erre jönnek a 808-al, ami kevesebbet fogyaszt de lassabb. Viszont az ár ugyanúgy az egekben lesz. Nem hiszem megéri ilyen döntések meghozatalakor az a 10 dodó, amit az SoC-n megspórolnak, úgy, hogy kihajítanak egy erős selling point-ot.

(#21) Csapoati válasza big-J (#20) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Max a geekeknek selling point, a többségnek fingja sincs róla, hogy mi hajtja a telefonját. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#22) big-J válasza Csapoati (#21) üzenetére


big-J
őstag

Már nem annyira úgy működik ez mint régen, szinte mindenki aki ilyet vesz, a neten lóg, pár százezernél azért véleményt keres róla, lehet ez hozzáértő, vagy review, és kiderül miben spórolnak. Ehhez nem kell geek legyél, viszont az embereknek egyre több geek lesz a környezetében akihez fordulhatnak.
Szerintem sokkal nehezebb szart eladni ma, mint pár éve. Arányaiban egyre kevesebb ember számára jön az egyetlen technikai javaslat a media markt eladótól. :D

[ Szerkesztve ]

(#23) Csapoati válasza big-J (#22) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát nem tudom, ahány értelmes ember van a környezetemben, egyiknek se volt dunsztja se a SoC-okról (pedig van mindenféle ember a társaságban). S ne feledjük: az átlag mindig rosszabb, mint amit feltételezünk. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.