Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sipike19


Sipike19
tag

Vikinges figurával nem lesz? :)

Sipi

(#2) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Se konyv, se semmi, csak egy szobor? Ez eleg szegenyes, a szobor minosege mondjuk lehet jo, de ez a renderelt brosurabol soha nem derul ki. Kezdik lejjebb adni a CE szinvonalat Ubieknal.

(#3) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

a PC-s vásárlók ebből a körből kimaradnak sajnos.

Miért csinálnak ilyet? Ezzel próbálnak rávenni, hogy PS4-et vegyél??? Vagy ennyire nem számítanak már a PC gamerek?

(#4) FullGas válasza DR01DMAN (#3) üzenetére


FullGas
aktív tag

Valószínűleg azért mert kb 2-3X annyian játszanak konzolon mint PC-n. Sokkal többet profitálnak a fejlesztők a konzolos játék eladásokból! Nincs torrent, nem az van hogy kipróbálom ingyen aztán meglátjuk. Ha valakit érdekel a játék konzolon megveszi, maximum eladja ha nem jön be, de megvette! Így inkább érthető módon már a cél platform a konzol lett! És sajnos túl nyomó többségben ezért kapnak a PC-sek optimalizálatlan bug halmazt, mert nem éri meg nekik energiát/pénzt fektetni abba hogy kis millió konfiguráción megfelelően fusson a játék.

(#5) DR01DMAN válasza FullGas (#4) üzenetére


DR01DMAN
aktív tag

Hát ezt sajnálattal hallom. Igen, sajnos a játékfeltörésekkel nagyon megkárosítják a fejlesztőket. :O

A figura nagyon jól néz ki, elfért volna a polcomon.

(#6) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Csak én látom úgy hogy ez egy női lovag?
Egyèbkèn nekem szamuráj szobor kellene és úgy is kellett volna kiadni hogy vàllasztani lehessen a 3 fajtàból.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7) Sipike19 válasza FullGas (#4) üzenetére


Sipike19
tag

"Valószínűleg azért mert kb 2-3X annyian játszanak konzolon mint PC-n."

Ezt mivel támasztod alá? :U
A PS/XB játékosok összesen vannak kb. annyian mint PC-sek, vagy még kevesebben.
Abban viszont egyet kell értesk, hogy konzolon nincs torrent, és ez meglátszik bár a torrent a nyugati országokban nem játszik nagy szerepet, sok helyen már büntetnek is érte.
Bár nem olyan nehéz átportolni egy játékot PC-re, vannak fejlsztők akik normálisan megcsinálják, és mégis tudnak élni belőle, a másik oldal mondjuk az FH alatt akkor már UBISOFT :DDD meg lese szarja csak nyeljük le valahogy az egyre drágább játékokat, és egyre nagyobb gépigényeket.

Sipi

(#8) FullGas válasza Sipike19 (#7) üzenetére


FullGas
aktív tag

Ez csak az én véleményem az eddigi látott néhány statisztika alapján. Csak egy példa katt.Természetesen csak ebből az egy játékból nem lehet levonni messze menő következtetést, de elég látványos különbségek vannak.
Persze rengetegen játszanak PC-n a mai napig, 15 évig nekem is az volt. De úgy gondolom hogy nem véletlenül helyezték előtérbe a konzolokat.

[ Szerkesztve ]

(#9) tuki2200 válasza FullGas (#8) üzenetére


tuki2200
senior tag

Arról nem is beszélve hogy a steamnek gyönyörű publikus statisztikai vannak, hogy milyen hardverekkel játszanak náluk..es világosan látszik hogy a játékosok 2/3-a a mostani játékokat is maximum mediumon ha tudja játszani azaz a közeljövőben az ilyen fórumokon található "atomreaktorral játszok" 0-10%-on kívül a játékosok döntő többségének nem 50ezres hw upgrade kellesz, aminél kiszámíthatóbb 6-8evre egy fix konzol csak egy vga áráért

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.