Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Érdekesnek tűnik a "koncepció", ha jó lesz a hangulata, biztos számíthat "támogató bázisra", - bár engem annyira nem nagyon fogott meg a dolog, lehet, hogy ma már ennél a "húdejó, hogy mászkálhatunk az időben" story-nál több kell?...

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#2) konas


konas
senior tag

Nem olyan rossz a graf..Nem tudom :F

(#3) HarapósKutya válasza konas (#2) üzenetére


HarapósKutya
tag

sztem meg pont az nem nagy cucc, bár ahhoz képest, hogy 50 embert is megjelenített ahhoz képest nem rossz.

Jó próbálkozás csak el ne rontsák!

www.halivud.hu

(#4) mcmike


mcmike
őstag

Meglepően jó az alapkoncepció, de nekem valahogy úgy tűnik hogy a Wolfenstein-hez hasonlóan könnyen "agyaggalamb lövészet"-té fajulhat a dolog. Amiben valljuk be, nem túl sok kihívás van... :U

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#5) Khaal


Khaal
őstag

Kipróbáltam a demot, nem volt rossz. Technikailag nem egy nagy szám, a kinézet átlagos és ennek ellenére be-beszaggatott max részletességen. A történet ígéretesnek tűnik és van egy hangulata annak amikor egy hightech géppityuval javítasz a haderők arányán az amerikai polgárháború idején pl :D .

(#6) twollah


twollah
nagyúr

Nekem tetszett a jatek demoja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.