Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nunder


Nunder
őstag

Mennyire igaz, kicsit sarkos, de majdnem ez történik a mai játékok többségében. Egy az egyben BF3 fricska, de a név is találó - Dooty :D Kellemes volt így reggel.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#2) Youri


Youri
veterán

Szerintem nem csak BF3 fricska, hanem az egész FPS ipart figurázza, hogy mennyire le van tojva már a single player. Tisztelet a kivételeknek, amiből 1-2 van

RTX ON

(#3) atike


atike
nagyúr

Nagyon egyet tudok érteni a cikkel. És jó a videó... :) Call of DOOty... :)

(#4) Angel1981


Angel1981
veterán

Ez biztos valami nagy PC FPS rajongó csinálta! :C

(#5) Dany007 válasza Youri (#2) üzenetére


Dany007
veterán

Sajnos ez így van.
Annyi az oka talán, hogy ma már a multiból több pénzt lehet összehozni és a legtöbb embert a multi érdekli.
Nekem spec nincs időm multizni. Így én mindig csak a singl-t viszem végig. Azt is hosszú hetek alatt az időhiány miatt. De sajnos csak pár cím van ami megfelelő lehet. Azok is nagyrészben régebbi játékok.

Tehát részben a gyártóknak nincs túl sok okuk arra, hogy igényes Single részeket csináljanak. Másrészt így nekik is egyszerűbb könnyebb és több pénzt keresnek vele. =/

Az MW széria is ilyen. Gyakorlatilag 4 éve ugyan azt adják el más más bőrbe bújtatva ugyanazt. Ki tudja mindezt követni? :)
Régen kijött a Quake 3, és azzal játszottunk 4-5 éven át. Most meg évente jönnek az új részek, aztán kíváncsi leszek hol lesznek ezek 5-6 év múlva.
De nyilván így több a bevétel, mintha csak 3-4 évente adnának ki egy igazán jó játékot.

(#6) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Ez mennyire gáz, de mennyire igaz!!!

Mennyi éjjelt töltöttünk el mire minden pálya minden zugát bejártuk anno. De jó is volt!
386DX 40Mhz 4MB SIMM RAM :D, Trident 1MB VGA :D és PC SPEAKER! Úgyám!

[ Szerkesztve ]

(#7) keIdor


keIdor
titán

Nekem ebből az jön le, hogy lassan akkor ideje lesz abbahagyni az FPS-ezést, úgyis egyre unalmasabb mind, ráadásul egymástól lopkodják az ötleteket.
Valamiért a GoW3-at, Forza 4-et, Batmant eddig sokkal jobban élveztem és egyik se FPS.
Skyrim és Assassin's Creed is úgyis jobb lesz.
Jah: azért jövőre a Bioshock jóféle lesz, az is elég scriptelt lesz, de tele lesz új és érdekes dolgokkal, legalább nem háborús lesz.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

Szerintem azért nem feltétlen zavaró, hogy a single player kihalóban van. Az internet gyors elterjedésével már nincs is rá igény, hogy az ilyen jellegű játékokhoz egy játékos kampányt gyártsanak. Én se várom el. (Természetesen ebbe a kategóriába nem tartozik bele a Borderlands, Dead Island, Rage szerű RPG/FPS-ek).De itt ha RPG elemekkel kéne vesződni az már régen rossz. Ott egyébként nincs is ekkora linearitás.

Viszont, amit kiakartam ebből hozni, hogy eleve a multi részt is meglehetne csinálni színvonalasra, ha már az a játék fő eleme. Csak az a helyet, hogy már az is butul.
Azért érdekelne, hogy hol kell lázadozni, hogy vissza jöjjenek a régi játékok játékmenete, harcmodora. Természetesen új köntösben, mert azért a grafikus kártyák, grafikus motorok fejlődése nagy mértékben befolyásolja ezt az egész témát. Blablabla:) A többit értsétek hozzá:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#9) medvezsolt válasza keIdor (#7) üzenetére


medvezsolt
senior tag

hát igen, ha már be linearizálják, legalább legyen eredeti.

Egyébként ha nyitva hagynának minden folyosót meg úgy terveznék a pályákat mint régen, akkor veszett mód izzadnának a mai csúcsgépek is. Ezért vannak beszabályozva.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#10) djculture


djculture
félisten

bf3 sajnos multiba is egy hulladék perpillanat.Hiába a grafika mert az nagyon jó,ha mellette van háromszázezer bug.Csúszik a karakter mintha jégen járna meg van minden.

[ Szerkesztve ]

(#11) anulu


anulu
félisten

aki meg nem multi miatt akarna FPS-ezni, mert nincs kedve platformtól függetlenül a nemegyszer cheater vérpistikékkel szórakozni, az meg nagy ívben le van xarva. a single részek amúgysem hosszabbak egy bővített demonál.

a DLC mánia meg a másik fele.

MW3 és BF3 is uaz a scriptelt hulladék. a multija meg egyiknek sem érdekel.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) keIdor válasza medvezsolt (#8) üzenetére


keIdor
titán

Pedig lenne, a jövőben (1-2 éven belül) nekem se lesz már időm multizni, de a játékokról nem szeretnék lemondani, lévén itthon más nem köt le, így Single-re lenne igény.
Különben is a multiban is annyira széthullott már a közösség, hogy nincs is különösebben értelme komolyabban venni. Sok a kemper, cheater, mindenki szarik a másikra, így meg nem kell ez.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#13) _ak_


_ak_
addikt

Szörnyű, de tényleg ezt az irányt követi a többség. Persze nagyon fontos, h a kiskoru vérpistike is élvezze a játékot. Be kell etetni, az alsó korosztályt, különben hamar kihalna pár franchise.

Még szerencse, h divatba jöttek a konzolok. Komolyan mondom, minőségibb játékok szinte csak azokon jelennek meg exkluzívok ként. :(

"Elkeseredésemben" pont nem is olyan régen, eladtam az asztali gépet, meg az xboxot is. felesleges porfogók jelenleg. Talán ha kint lesz a GTA 5 és vagy a Hal-Life következő része. ;]

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#14) Addaminator


Addaminator
csendes tag

Én kifejezetten örülök, hogy valakinek van ideje ilyen jó kis videóanyagot csinálni, nem kevés iróniát és humort belevinni.
Köszönjük szépen, szép munka!! :R

"Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja."(Albert Einstein)

(#15) medvezsolt válasza keIdor (#12) üzenetére


medvezsolt
senior tag

hát mondasz valamit:). De tényleg. De valahogy, én úgy vagyok vele, hogy szeretek haverokkal, vagy akár értelmes idegenekkel, a lényeg, hogy társaságban lődözni.
Tehát nagyon ajánlom, hogy helyre rázódik ez az egész egyszer. De hogy mi volt a mozgató rugója ennek a negatív változásnak, akkor szívesen elbeszélgetnék !Értelmesen!

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#16) Silenzio


Silenzio
addikt

Szerintem mindkettő egyformán szar, úgyhogy bár a videó szellemes, sok értelmét nem látom. A Doom csak sport, tökéletesen jellemzi a kora 90-es évek hangulatát. Invenciózus technológia, de egyedül a 3. dimenzió volt az, amiben újat mondott, egyébiránt olyan volt, mint egy 2d-s shoot 'em up a megelőző 10 évből. Mi lenne, ha a kettő legjobb tulajdonságait ötvöznék? (költői kérdés, szerintem megtették már: Halónak hívják az illetőt, és AZ legalább jó)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#17) hoeerny válasza kriszpontaz (#6) üzenetére


hoeerny
tag

Egyetértek. Engem sokszor az zavar, hogy futószalagon jönnek a gamék (igaz több fejlesztő is van mint régen), gyakran gyengébb minőségben is, és egyszerűen nincs idő arra, hogy egyet-egyet igazán kipörgessen az ember vagy újrajátsszon, mert már egy másik érdekli. Elég sok jó game ment feledésbe valószínűleg e miatt is.

(#18) sto1911


sto1911
veterán

Ilyen van Quake-esben is :DD

(#19) vanye


vanye
senior tag

Ez a videó tökéletesen szemlélteti az FPS-ek "evolúcióját". Ha visszamegyünk a FarCry-ig, a Crytek első (egyesek szerint egyetlen :DDD) nagy dobásához, ehhez a techdemónál azért jóval többet nyújtó FPS-hez, akkor látható, hogy az ott felbukkanó átvezető videók egyáltalán nem akasztják meg a játékmenetet, nem akarnak teljes körű "mozis" élményt adni. Ahhoz ugyanis túlságosan rövidek. A sztori alakulását azonban jól szolgálják; főleg, hogy nem botlunk beléjük minden egyes pálya előtt/után. Úgy vélem, ennél a pontnál már nem kellene továbbmennie egy számítógépes játéknak, hiszen akkor már egy teljesen más medialitás talajára téved.
A HL2 egy megint más megközelítését adta a "mozis" FPS-eknek, ott ugyanis a játék saját motorjával, magában a játékban pörögtek az átvezetőnek szánt "kvázi-videók". Itt élésen soha nem vált el egymástól az akció a filmszerű jelenetektől, mivel nem volt éles törés a valódi akció és aközött, amikor mi, játékosok egyszerűen csak statisztáltunk az eseményekhez. Ez volt a másik remek módja a "még-nem-mozifilm-de-még-FPS"-játékoknak. Mindkét megoldás rendben van szerintem, és mindkét variáns még azt a szintet képviseli, amikor még tolerálható a filmszerűség egy-egy játékprogram esetében.

Stern des Südens!

(#20) Lenry válasza sto1911 (#18) üzenetére


Lenry
félisten

szerintem a Quake-s jobban is sikerült.
de ez se rossz.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21) medvezsolt válasza hoeerny (#17) üzenetére


medvezsolt
senior tag

hát ez az. Több a fejlesztő. Egy adott fejlesztőnek sokkal több lett a konkurenciája, hogy letudja nyomni őket, gyorsabban kell elő rukkolnia valamilyen játékkal. És a gyorsaság átgondolatlansághoz vezet.
Régen nem volt ennyi konkurencia és ráértek kiagyalni mindent. De ma már megszokták ezt a tempót és nem is engedhetik meg maguknak, hogy lassítsanak. Így jártunk. Rohanó világban élünk, ahol a legkisebb kihal.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#22) medvezsolt válasza vanye (#19) üzenetére


medvezsolt
senior tag

na és ezek a játékok (Far Cry és HL2) még nem is voltak "annyira" régen. Ergó nem értem, miért és hol romlott el a gépezet.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#23) DeFranco válasza keIdor (#7) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Azért előtte a Hard Resetet próbáld ki. Van belőle demo. Old-school single-only FPS, meglepően korrekt grafikával (indie fejlesztőhöz, és olcsó nyitóárhoz képest).

Meg is venném, ha a forrásom visszajelezve, hogy jóárasítva beszerezhető-e.

(#24) imibogyo


imibogyo
veterán

Csak azt nem értem, hogy ha ennyire nem tetszik senkinek az irány, akkor miért nem teszünk ellene valamit. A legtöbb akár kis stúdió is így indult. ;)

Én otthon vagyok Unity3D-ben, Cryengine-ben, meg Unreal Engine-ben is valamennyire. Ezek mellé pedig elboldogulok a 3DS Max, Maya programokkal is. Tehát a "világ" elkészítése megy. Már van is egy félkész játék világom, amit anno egy Oblivion jellegű játékhoz kezdtem el készíteni. A terep adott hegyekkel, gyönyörű vízzel fákkal, mindennel.

És mindezt munka és suli mellett a szabadidőmben. Szóval nem egy halva született ötlet ez, egyáltalán. :N

Viszont én nem tudok se Java-ban, sem Unreal script-ben, sem C#-ban programozni, tehát ilyen emberekre lenne szükségem magam mellé, akik segítenek ezt a világot "mozgatni".

És ha már vagyunk jó páran akkor egy jó sztorit is össze lehet dobni, akár közösség szerűen is. Hasonló módon mint most a közösség javaslatai által fejlesztett autós játékban a C.A.R.S.-ban. :K

Na ki akar játékot készíteni? Senki? Gondoltam. Egyszer már ezt megpróbáltam itt. :(

(#25) keIdor válasza DeFranco (#23) üzenetére


keIdor
titán

Láttam már, nekem annyira nem jön be.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#26) kriszpontaz válasza medvezsolt (#8) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Lehet hogy Te személy szerint nem szereted a Single player módot, én kifejezetten annak örülök ha egy játékot egymagamban is végig vihetek, és úgy is kerek a sztori. Személy szerint Én a másik oldalt képviselem, rühellek multizni, may Coop módban helyi hálóban. Ezért is szeretjük pl. a Borderlands-et.

Valahogy az az érzésem hogy mostanában elég egy jókora parasztvakítás a grafikával, onnan már mindegy milyen a játék tényleges értéke, mert úgyis megveszik.

Sokszor tapasztalom hogy egy gagyi Indie játék nagyobb élményt nyújt mint az agyoncsicsázott mai FPS-ek.
Bevallom, a mai napig előveszem a DOOM szériát, mert az még olyan amilyennek lennie kell, sőt, ez a Quake szériára is elmondható (I.-II. talán még a IV is).

Sajnálnám ha a multi végleg elnyomná a single részt. Vannak olyan játékok, mint pl. a Mass Effect, ahol pont az volt a jó benne (eddig, mert ugye a 3ban már megint ott a multi) hogy single-ként király játékélményt nyújtott.

[ Szerkesztve ]

(#27) DeFranco válasza keIdor (#25) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mi volt vele a gond?

#29: akkor lehet várok még vele, pedig az értékelések is jók voltak róla [sad]

[ Szerkesztve ]

(#28) keIdor válasza DeFranco (#27) üzenetére


keIdor
titán

Nem az én világom. Ha nem ragad magával a történet vagy a hangulat, akkor megette a fene.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) kriszpontaz válasza DeFranco (#27) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nem rossz, de az sem az igazi, hamar beleunsz.

(#30) kapeti07


kapeti07
senior tag

Én időhiánya miatt már csak multizok. Mert van úgy hogy a játékot egy hétre szünetelnem kell, és a Single játékoknál elvesztem a fonalat. Emlékszem annó a Half-Life 2-t, a Stalker-t, FEAR-t és a Witcher-t (utóbbi nem FPS) újrakezdtem vagy 6szor.

Egyébként szerintem a játékok színvonala 2005 óta esett nagyot, és a legnagyobb ütemben akkor mikor kiadták az első DLC-t.
Igaz előtte is volt "kiegészítő lemez" de azért lényegesen többet kaptunk a pénzünkért.

Xbox: kapeti

(#31) keIdor válasza kapeti07 (#30) üzenetére


keIdor
titán

A legnagyobb különbség az volt a DLC és az Expansion Pack között, hogy utóbbinál nem darabolták fel az eredeti játékot azért, hogy utána még pénzért eladják a maradékot.
Lásd Mafia 2. A DLC miatt tették tönkre a történetet. Ha Expansion időszak lett volna a Mafia 2 idejében is, akkor egy sokkal jobb játékot kaptunk volna.

DeFranco: Nézz bele. Nekem nagyon nem "adja".

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#32) Vistaboy válasza sto1911 (#18) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi, betettem azt is. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#33) medvezsolt válasza kriszpontaz (#26) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Lehet, hogy így lehetett érteni a fogalmazásom. De nem egészen ezt akartam írni. Mégegyszer: OLYAN játékokban ahol a multi a lényeg, OTT nem gond a singli hanyagolása. Viszont akkor tisztességgel gyártsanak hozzá megfelelő háttértartalmat, jó fegyver balance-ot, érdekes pályákat, stb. Az ILYEN játékokban abszolút nélkülözhető a singli pléjer. Főleg ez amiket manapság bele raknak.

Szó sincs arról, hogy én nem szeretem a singli playert. De a multira kihegyezett játékokban fölöslegesnek találom.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#34) kriszpontaz válasza keIdor (#31) üzenetére


kriszpontaz
veterán

+1. Így igaz. A Mafia 2 szinte agyon lett csonkolva.

(#35) sto1911 válasza Vistaboy (#32) üzenetére


sto1911
veterán

Oromomre szolgalt :D

(#36) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Amíg a cod és társai ilyen eladásokat produkálnak ez nem fog megváltozni,sajnos el kell fogadni. :U

DLC-ket meg elvből nem veszek/vennék.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#37) medvezsolt válasza kapeti07 (#30) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Indítsunk petíciót a DLC-k ellen.:) Ne egy félkész játékot egészítsenek ki DLC-kkel, hanem egy korrekt igényes játékot toldjanak meg kiegészítő lemezekkel. (Jó oké, a mai internetes világban a lemezek jelentősége is kihalóban van, ez nem baj, de akkor töltsünk le 3-4 gigás DLCket csak legyen meg a megfelelő mennyiségű tartalom!!)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#38) bLaCkDoGoNe válasza medvezsolt (#8) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Aha. Ha te "nem várod el", akkor ne legyen single player. Okos. :U

Pedig egy jól megírt vagy hangulatos történetű FPS (pl. Bioshock, S.T.A.L.K.E.R.) által nyújtott single élményt semmilyen multis zúzda nem tud pótolni vagy helyettesíteni. Nyilván ezzel sok munka van és a készítők részéről fantáziát is igényel, az pedig - úgy tűnik - kezd kikopni nem csak a játékiparból, de a filmiparból is.

Arról nem is beszélve, hogy szerintem nem egy, nem két ember van, aki játszani pl. szeret, de idővel nincs túlzottan eleresztve, nekik (nekünk) a multi nem megoldás egyrészt az időhiány miatt, másrészt kocajátékosoknak sokszor nem okoz élményt a multi, a megfelelő gyakorlat hiányában.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#39) medvezsolt válasza bLaCkDoGoNe (#38) üzenetére


medvezsolt
senior tag

De a Stalker és a Bioshock alá ne is rakjanak multit mert az Singliben jó. Félre értettél..

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#40) kapeti07 válasza medvezsolt (#37) üzenetére


kapeti07
senior tag

La a DLC-kkel !! :)

Xbox: kapeti

(#41) Televan74


Televan74
nagyúr

Sajnos erről a vásárló is tehet. Ha nem lenne ekkora eladási példányszám, akkor talán nem próbálnák eladni ugyanazt a játékot, kicsit jobb grafikával és más körítéssel.
Előbb teszem fel a gépre a BF1942 -t,és hanyagolom a BF vagy a COD legújabb üdvöskéjét.

Szerk.: Legyen DLC , csak ne egy fegyvert vagy egy ruhát akarjanak elsózni 5$ -ért. :B

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#42) hoeerny válasza medvezsolt (#37) üzenetére


hoeerny
tag

+1 :D

(#43) hoeerny válasza kriszpontaz (#26) üzenetére


hoeerny
tag

Single az kell, hogy legyen. Korrekt sztorit csak ott lehet csinálni.
Én néha Mortal2-zni szoktam DosBoxban :D

(#44) Ilsyde válasza IreN!CuS (#36) üzenetére


Ilsyde
őstag

Igy van. Osszedobnak nehany uj modellt, skint, palyat meg ket uj fegyverhangot aztan kesz is az uj tucatfos. Akar harom havonta is ki tudnanak adni egy uj CoD-ot vagy barmilyen klont de akkor szagot fogna a nep.

(#45) hoeerny válasza imibogyo (#24) üzenetére


hoeerny
tag

Ez azért elég szép, grat hozzá. Én csak a Max-hez értek valamennyire.

(#46) pereces


pereces
tag

Nincs időm a multira ezért csak singlevel játszok ... ?

Multi elé le lehet ülni úgy, hogy csak tíz percet játszol hetente de még így is kerek a történet mert ugye a következő kör is előröl indul, akkor sincs gond ha félbe hagyod.
Gyakorlatilag bármikor ismételhető ezért nem kell hozzá sok idő. Ezzel szemben az egy játékos módnál nem teheted meg hogy megszakítod és kihagysz néhány napot mert kiesel a történetből / elfelejted ki kivel volt stb. Én imádom a stratégiai játékokat mint pl. a civ vagy a total-war sorozat de annyira időrablóak hogy manapság nem játszom velük. Másik dolog az "úgyis nyernék" érzés, na ilyen multiban nincs mert egy mecs sohasem ismétlődik.
Casuálkodni sokkal jobb a multi, a single időmilliomosoknak való.

(#47) imibogyo válasza hoeerny (#45) üzenetére


imibogyo
veterán

És látod mennyi az eredménye. Ugyanezzel próbálkoztam már vagy 5 hónapja is. De semmi eredmény. Most el kezdtem én Javascript-elni. Hogy legalább az inventory működjön. :D

Amúgy nem vagyok egyikben sem profi sőt, de annyira azért mennek, hogy tudjak bennük haladni. ;)

Godlike79 :R
Remélem egyszer sikerül valamit letennem az asztalra.

[ Szerkesztve ]

(#48) DeFranco válasza pereces (#46) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha naponta 10 percet multizol, nem sok sikerélményed lesz. Golyófogó meg a legritkább esetben szeretne lenni az ember. Én tök jól elvagyok a napi max fél-egy óra játékkal single-ben, és nem tart 60 másodpercnél tovább felvenni a fonalat.

(#49) kriszpontaz válasza imibogyo (#24) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Pozitív felszólalás és irigylésre méltó programismeret, és elszántság! Szívesen segítenék, csak én Civil3Dben vagyok otthon, annak meg semmi köze ehhez :(. Szerintem simán tudnál publikálni valamit ha melléd állnának páran.

Sok sikert ha esetleg alakulna valamerre a dolog!

(#50) Ruga válasza Nunder (#1) üzenetére


Ruga
csendes tag

Rossz irányba vagdalkozol, nem a BF-et kellene emlegetni hanam inkbb a cod szériát. A BF2-ben pl nem is volt single, tisztán multira készített játék max botok ellen tolhattad egyedül. Az, hogy a BF3-ba tettek single kampányt az csak a piac "igénye" nyomása hatására történt, nameg a sok okostojás az alapján ír tesztet, riportot. Egy BF-et szerető játékos aligha tolja végig a kampányt, nem azért vette. De ettől még lehet szórakoztató ha szkriptelt interaktív mozinak fogod fel.

Lehet-e barátság férfi és nő között, és ha igen, miért nem? (Karinthy)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.