Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah1976


twollah1976
őstag

Teszt lesz róla?

Egyáltalán hazánkban hivatalosan meg lehet majd vásárolni?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2) XuChi


XuChi
addikt

Ugye ez nem fog kigyulladni.... :D?

[ Szerkesztve ]

(#3) gerii


gerii
addikt

Tableteknél nem lenne célszerűbb Wh-ban kiírni az akku specifikációját?

(#4) #06658560


#06658560
törölt tag

Dupla akku, RAM és tárhely, kukázott kamerák, s jó is lesz.

(#5) hallador


hallador
addikt

7200u kicsit meleg lesz a cucc. Meg picit hamar fog merülni is. De nem néz ki rosszul a cucc.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#6) Dilikutya válasza XuChi (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az ilyen benyögések manapság égőbbek már, mint egy raklapnyi kigyulladt Note7...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) krx21 válasza Dilikutya (#6) üzenetére


krx21
nagyúr

Akkor android már nem lesz?

(#8) XuChi válasza Dilikutya (#6) üzenetére


XuChi
addikt

Már bocs, de szerintem még évekig fognak ezen lovagolni az emberek.....JOGGAL!!

(#9) macilaci78 válasza hallador (#5) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nahát, micsoda innovációt lehet elkövetni a küllemnél? Az egyik lapját a kijelző uralja, a másikat egy logó és egy optika, az éleire raknak 3 gombot, egy micro SD foglalatot, Jack, töltő, esetleg egy SIM tálca. Az újítás a káva nélküli kivitel lenne, de azt hogy fogod meg?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#10) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Nem hiszem hogy venti nélkül képes lenne lehűteni a cpu-t....bár ha a ház fémbl van és rá van vezetve a hő talán.De akkor meg hogy fogja az ember kézbe? :U

(#11) macilaci78 válasza XuChi (#8) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mindig lesz aktuálisan öngyulladó eszköz. Szerencsére ma már gyorsabban avulnak, mint ahogy a füst eloszlik. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#12) hallador válasza macilaci78 (#9) üzenetére


hallador
addikt

Max a kezedben marad a tablet nyoma, égési tünetek formájában, mert annyira melegedni fog :D

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#13) bteebi


bteebi
veterán

Ööö... most akkor hogy is van az, hogy OLED meg monitor? A 4 GB RAM tényleg lehet sovány, akárcsak az akksi is, de alapból nem tűnik rossznak. Az ára viszont tutira nem fog tetszeni, valószínűleg több mint 300k lesz.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#14) macilaci78 válasza hallador (#12) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szelfibot majd tartja. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15) Dilikutya válasza krx21 (#7) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egyik nem zárja ki a másikat. Az egy másik termékvonal, arra ott vannak az ARM chipes eszközök. Ez ugyebár x86, lényegében PC, a billentyűzetes tokkal közönséges laptopként is használható.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#16) Dilikutya válasza XuChi (#8) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy bizonyos réteg biztos. De vannak, akik a Barátok köztöt is nézik 20 éve, de azért nem ők a szellemi csúcsteljesítmények fokmérői. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17) doooo


doooo
veterán

Ekkora házba ilyen kis akku? :U
Egyébként jó, hogy elhagyják a Core M procikat... már a tavalyiba is hasonló kellett volna.

(#18) krx21 válasza Dilikutya (#15) üzenetére


krx21
nagyúr

Én várom... Amúgy a tablet Windows vs android témában mit érdemes tudni? Nekem most Sony tablet Z2-öm van... De ha mindenben jobb a Windows, akkor váltanék...

(#19) .mf


.mf
veterán

Magas TDP-s proci, alacsony kapacitású akku, és amennyiben nincs nagyobbra opció, kevés RAM és flash... Kapufa.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#20) Dilikutya válasza krx21 (#18) üzenetére


Dilikutya
félisten

El kell dönteni, mire akarod használni. Kellenek-e a Windows és az x86 architektúra képességei, mert ha nem, és egy érintős tartalomfogyasztó eszköz kell csak, én maradnék Androidon. A Windows 8-nak szerintem jobbak voltak az érintőképernyős képességei. De ki kell próbálni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#21) derive


derive
senior tag

Remelem nem a Note szeriabol ismeros akkut kapja ;]

(#22) XuChi válasza derive (#21) üzenetére


XuChi
addikt

Jajj, tök ciki màr ezzel poénkodni...., a kedved PH NAGYÚR fórumtàrs is leírta, hogy csak a panelszökevény, baràtokköztöt nézős, proliknak vicces ez. Nem kell felemlegetni többet. Teljesen rendben van, hogy a nagy nevű gyàrtók, élet kioltàsàra is alkalmas terméket dobnak piacra. Sőt, szerintem mint fogyasztóknak, még hálálkodnunk is kéne, hogy visszahívták őket és nem letagadták a hibát!!!

[ Szerkesztve ]

(#23) -Skylake- válasza XuChi (#22) üzenetére


-Skylake-
addikt

Genetikusan vagy ilyen (es ide irj be egy neked tetszo szot), vagy ezt csak valahogy sikerult kifejlesztened ? Csak azert kerdezem, hogy mikor meglatom a neved el tudjam donteni, hogy hibaztathatlak e teged vagy sem (nyilvan ha genetikus, arrol nem tehetsz).

Tudod amugy Dilikutyanak igaza van am (pedig en csak Senior tag vagy ha mar ez a szint :) ), at kellene gondolni, hogy ph vagy index meg hir24. Csak az a gyarto nem hibazik aki nem csinal semmit. Alma ugyan ugy elbaszott rengeteg mindent, az nvidia X80 beleegett a slotba ha inditottal egy starcraftot, a vw-t a vilag osszes penzere megbasztak olyat csalt. Es ? Ha most ezt minden kurva nap leirod, akkor teljes lett az eleted ? Elbszta a samsung ? Igen. Mindenki tudja ? Mindenki. Innentol ennyi, tudjuk hallottuk, tudomasul vettuk es lehet tovabb menni. Az, hogy emberek meg mindig ezen poenkodnak az szamomra csak azt jelsnti, hogy az unalmas eletukben ez jelenti az elfoglaltsagot. Gondolom te is valami ilyesmi srac lehetsz.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#24) Dilikutya válasza XuChi (#22) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hibás volt? Hibás. Elismerték. El. Visszahívták? Vissza. Visszatérítettek? Vissza. Robbant már fel iPhone? Robbant. Nem kell ebbe belelátni semmit. Töltőn eddig sem volt javasolt magára hagyni semmit. És vannak, akik a visszahívás ellenére sem cseréltették ki, őket nem tudom sajnálni, ha leégnek, bár erre azért nem sok esély van az eladott darabszám és a kigyulladt akkuk arányát tekintve. Az első visszahívás előtt 35 esetről volt szó, nyilván a másodiknál sem százas nagyságrendről.
Tényleg csak a panelproliknak vicces, mivel önmagában nem vicces dologról van szó, nyilván ezeknek sose volt Samsung eszközük, csak jól esik valami szarságot beböfögni.

Erőszakos tervezés, trehány tesztelés, ez egyértelműen a Samsung felelőssége, de ez bármelyik gyártóval előfordulhat, mivel az akkumulátorok is tervezési hibásak voltak, olyat pedig bármelyik gyártó beépíthet. De a kigyulladt darabszám még a Note7 eladásainak is csak jelentéktelen hányada volt, és számold össze, hány eszközt értékesít évente a Samsung. Az összdarabszám hasonló arányában akad problémás iPhone vagy Huawei is biztosan. Szóval unalmasak már ezek a poénosnak hitt beböfögések minden Samsung hírnél, mert még ott is megjelentek, aminek akkuja sincs.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#25) krx21 válasza Dilikutya (#20) üzenetére


krx21
nagyúr

Ezért kérdezem, mert csak internet, youtube, tehát általános tartalom fogyasztás a cél...
A windows-nak ebben az esetben mi lenne a hátránya? Többet fogyaszt?

(#26) Dilikutya válasza krx21 (#25) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ki kell próbálni. Nem a fogyasztás a gondom vele, csak amennyit én tableten láttam a Windows 10-ből, az alapján kissé nehézkes a használata. Annak is, meg a Windows 8-nak is, utóbbi jobban optimalizált érintő kijelzőre. Eleinte azt hittem, a csempe jó érintő kijelzőn, de azért az nem úgy van. Szerintem. Ez tényleg olyan, hogy ki kell próbálni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#27) szucsi1962 válasza twollah1976 (#1) üzenetére


szucsi1962
csendes tag

Hivatalosan, először, a tűzoltósággal kell szerződést kötni. Eddig javítási tapasztalataim során, biztosan állíthatom, hogy Windows 10-el szalonnát lehet rajta sütni. Ezt még megspékelhetjük egy jó hőszigetelő tablet tokkal. Bármilyen jó kis gép lehet, nem fogja túlélni. Ezt teszt nélkül is lehet tudni. Már az X5-ösök is sorba meghaltak , és ennek egy oka van, a nehézkes hőleadás. Lemerült akkuval töltőre teszed, , Windows frissítés, 3D játék egyszerre: The end, conyec, annyi. Brrrr... :W

[ Szerkesztve ]

üdv, szücsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.