Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sztanozs


sztanozs
veterán

Az azért elég meredek kijelentés az ISACA részéről, hogy több tucatnyi (főkent) orosz és ukrán bank érintett SWIFT-érintettségű csalásban...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#2) Unimátrix válasza sztanozs (#1) üzenetére


Unimátrix
csendes tag

Ez is csak politika van mögötte némi szándék mint Rodolfó Nézd a kezem mert csalok.

[ Szerkesztve ]

(#3) S-eye


S-eye
senior tag

Remélem nem a Privat vagy az Oschadbank.

(#4) ripla válasza sztanozs (#1) üzenetére


ripla
őstag

mit vártál a balkántól? ott ez a természetes, és azt nézik ki maguk közül aki nem csinálja. megjegyzem, magyarország is efelé halad...

(#5) Bluesummers


Bluesummers
őstag

Kevin D. Mitnick :) (=social engineer).
El se hinnè az ember, hogy nagyon apró, de precíz infókkal mit lehet a másikból kiszedni...

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#6) pomorski válasza Bluesummers (#5) üzenetére


pomorski
őstag

Ő az aki "A rendszer ellensége"?

(#7) Bluesummers válasza pomorski (#6) üzenetére


Bluesummers
őstag

Jah, elolvastam a könyvét. Röviden: hogy lesz rablóból pandúr. De ő az etikai hekker közé tartozik, akit a vágy hajt, nem a pénz. Ezt olvastam, nem ismerem őt, szóval plz nem megdobálni engem virtuális dislike-okkal, nem istenítem a gyereket, csak olvastam...! :)

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#8) pomorski válasza Bluesummers (#7) üzenetére


pomorski
őstag

Én csak a filmet láttam.

(#9) sztanozs válasza Bluesummers (#7) üzenetére


sztanozs
veterán

Etikus, nem Etikai, de én is el-etiKUSSolok :D

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#10) kymera válasza Bluesummers (#7) üzenetére


kymera
senior tag

Akkor ő like-kereskedő ? :D

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#11) Teplic


Teplic
tag

szemfényvesztők 2-t megnézem amint nem csak kamerásan lesz fent :)

(#12) pomorski válasza Teplic (#11) üzenetére


pomorski
őstag

Ha egy hozzászólást rossz helyre írsz be véletlenül, utána még szerkesztheted...

(Örülök, hogy sikerült megnézni a Szemfényvesztők 2-t. Melyik Woody Harrelson-nak szurkoltál?)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.