Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) marilllyo


marilllyo
veterán

Ez open world játék? Mert ha nem akkor nem valami szépséges... :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#2) oriic válasza marilllyo (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem az.

Live-Die-Respawn

(#3) D.Orion


D.Orion
veterán

Mivel nálam a grafika mindig másodlagos volt, sőt sosem tudtam megszeretni a csilli-villi szép játékokat így nekem bejön. Tetszik a fegyverek "nehézkes" kezelése is. Az viszont egyértelmű, hogy a piacon ezzel a látványvilággal nem fog sokáig tündökölni, 13-14K-t nem ér.

(#1) marilllyo: Nem lesz a Day-Z "ellenfele az tuti. :D

[ Szerkesztve ]

(#4) Mozso26


Mozso26
senior tag

Szép szürke. :W

(#5) oriic válasza D.Orion (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, a grafika nem minden én is ezt mondom. Csak a játék jelenleg ezer sebből vérzik. És ez már béta, ez után már a végső kiadásnak kell jönnie. (gyatra animáció, ugyanolyan ellenfelek, a hangok nekem nem tetszenek, a futás sokszor olyan mintha egy gyorsított Benny Hill show-t néznék)

Live-Die-Respawn

(#6) davidsone


davidsone
addikt

jól állna neki egy PC ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#7) jim bcs válasza oriic (#5) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Na pont ez a lényeg, szépen összefoglaltad :DDD

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#8) fornettisuti


fornettisuti
veterán

$10-os kategoria ebben a formaban

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9) jim bcs válasza fornettisuti (#8) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Sörrel együtt :D

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10) oriic válasza jim bcs (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Drága sör lesz az akkor. :D

Live-Die-Respawn

(#11) jim bcs válasza oriic (#10) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Kelleni fog, hogy megemészd a grafikát :D

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#12) Crytek


Crytek
veterán

Hová süllyedt a Crytek. Ez nem méltó hozzájuk ekkora ocsmányságot hogy tutak elkövetni ha xbox one csak ha nem. Ha nem tudnám hogy xbox one rácsodálkoztam volna, hogy 360-ra még készítenek játékot.
Okádék :(

Remélem pc-n szebb lesz,mert ez sovány.

Next PC Upgrade: 2022

(#13) #41133696


#41133696
törölt tag

America's Army ugrott be róla, olyan 2007-ből :D

(#14) ribizly


ribizly
veterán

Sajnos azt kell mondjam, hogy az utóbbi két videó, amit láttam róla beigazolta amitől féltem: olyan mint az első része. Gyakorlatilag semmi olyat nem tud, amit akár a free2play FPS-ek ne tudnának, sokszor még jobban. Pontosan olyan "iparosmunka", mint az első rész. Sajnálom, pedig elég ígéretesnek tűnt az első videók alapján... De nem lehet minden sikeres. Ha valami csoda folytán mégis lesz valami élvezet benne, akkor majd valami olcsó megoldásban szerválok hozzá egy kulcsot, vagy megnézek egy demo-t... vagy egy youtube videót... ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#15) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

a tucatszar szó jutott elsőre eszembe a videó után.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) pomorski


pomorski
őstag

Hát nemtom, hogy ki hogy van vele, de nekem a sima Homefront sem jött be (PC-n próbáltam). Most, hogy belepillantottam a videóba, nem is igazán jött meg a kedvem ehhez az új Homefront-hoz sem. Nyomasztóan szürke.

(#17) #41133696 válasza pomorski (#16) üzenetére


#41133696
törölt tag

Arra még rá lehetett fogni, hogy a THQ nem éppen pénzbősége áll a háttérben...

(#18) Crytek válasza #41133696 (#17) üzenetére


Crytek
veterán

Semmi gond nem volt vele ,többször is végigvittem .Lazán verte az utolsó Medal of Honornak csúfolt játékokat pl ami mögött azért nem filléres már csődbe ment cég állt...

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#19) #41133696 válasza Crytek (#18) üzenetére


#41133696
törölt tag

Optimalizálatlan volt, aminek köszönhetően nagyobb volt a gépigénye mint a Battlefield 3-nak, ami azért nem ugyanazon súlycsoportba tartozott vele. Na meg ugye, a Homefront erősen réteg játék volt.

(#20) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ilyen látvánnyal simán jöhet PS2-re és Xbox 1-re is. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#21) marilllyo válasza pomorski (#16) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezt akartam mondani amúgy, hogy miért várja/várta mindenki ezt a játékot? Annyira nem volt meggyőző az előző rész sem.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#22) #52815360


#52815360
törölt tag

Szebb mint a Division.

(#23) oriic válasza #52815360 (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

;] :DDD Ahogy érzed.

Jelzem, hogy élőben kicsit még rondább ez, mert jobban feltűnik a texúra pop-up, és az animáció silánysága. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#24) Luck Dragon

Hát ez olyan tucat játék..semmi új nincs benne.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#25) Neoteric


Neoteric
addikt

Hát ha azt mondanátok, hogy ez vmi 2006 körüli játék, simán elhinném.. Egyedül a story érdekes számomra, mert ez a hódító koreás vonal még kevésbé van lerágva.

PSN: ne0teric_sAN

(#26) jim bcs válasza #52815360 (#22) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

:DDD Jjjaj, mennyi szeszes italt fogyasztottál?

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#27) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Hát nem vmi szép, de nem értem ezt a közfelháborodást, be volt ígérve h vmi Crysis lesz vagy mi? Amúgy nyugodtan egy Black ops 3 mellé lehet tenni aztán vizslatni, hogy ugyan a cod hol lenne szebb, szerintem közel ugyanaz a szint, ott mégse megy ez a sárdobálás.

Amúgy egyetértek azzal, hogy egy tucat FPS játékmenetét és hangulatát hozza.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#28) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Ebben a részben cod klón multiplayer nem lesz csak ez a coop változata a singlenek.

természetesen ezért elindult a bojkott a játék ellen nohomefront.com

/s

(#29) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nem látom túl sok értelmét multit rakni ebbe a játékba, az első részt is a sztori vitte el. Főleg, hogy 1000+1 jobb multi FPS van, nem hinném, hogy túl sokan leállnának ezzel tolni, semmi pluszt nem nyújt a bejáratott játékokkal szemben.

Az első rész sztorija nekem bejött, főleg a változatos helyszínek miatt. Simán alázza a BF vagy COD single részét.

[ Szerkesztve ]

(#30) exec79


exec79
tag

nagyon nyomjatok ezt, pedig az elodje is egy majdnem jelentektelen x+1 volt.

(#31) oriic válasza exec79 (#30) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

AZ első részt a multi mentette meg rövid időre.

Live-Die-Respawn

(#32) ribizly válasza oriic (#31) üzenetére


ribizly
veterán

Kb. Bár a balance terén komoly gondok voltak. Én egyébként egészen élveztem volna, de ami a leginkább elvette tőle a kedvemet az a fegyverek hangjának "modellezése" volt. A Cod-okban is lehet kivetnivalót találni, de a BF3 óta egy kicsit megugrott nálam is az igény a jól szóló audióra. Annyira kiábrándító, hogy a mostani videóban ugyanazt az élettelen hangot adják ki a fegyverek az új részben is. Mintha nem akarnák, hogy bármi is arra utaljon, hogy ez egy 2016-os game... Szomorú. :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.