Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lecs@


Lecs@
addikt

Lehetett volna ? :)

512 GB

(#2) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

jó döntés volt a végleges design
ezek eléggé semmilyenek

a 360nak ha lemegy majd az ára jövőre, akkor még jó vétel is lehet, egyre jobban tetszik:

(#3) jacis válasza Dr.Anonymus (#2) üzenetére


jacis
nagyúr

Én is megveszem majd.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

JUJJ, elég csúnyácskák voltak. Jó döntés volt a kerek kijelző :K

(#5) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A 3. (a feher) tetszik nekem, de azert a vegleges valtozat sokkal szebb.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) szabi820


szabi820
tag

Majd ha valaki megtud ròla győzni,hogy ez mennyire nagyon kell nekem akkor veszek egyet.Mert èn szemèlyszerint semmi èrtelmèt nem làtom neki.

(#7) Dr.Anonymus válasza szabi820 (#6) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

szerintem a legjobb okosóra ötlet idáig nem egy mobil gyártótól jött hanem a kairostól
még kicsit vastag, de egy hasonlónak örülnék

a mostani okosórákkal az a baj, hogy kevés hozzáadott értékük van, de mindemellett van viszont egy nagy negatívumuk:
1 nap alatt lemerülnek
ha az okosórákat a fenti videóban látható módon sikerülne ötvözni a normál órával, hogy az utóbbi külön elemről/akkuról megy, és így évekig elketyeg, mint ma is bármelyik óra
míg az okos-rész menne akkuról, és a kijelző átlátszó lenne, akkor ez a nagy negatívum eltűnne, és csak a hozzáadott érték maradna, onnantól kezdve meg szerintem sokkal többen érdeklődnének a téma iránt

[ Szerkesztve ]

(#8) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Még szerencse, hogy változtattak, bár nem mondanám a "kerek" formát egyedinek, inkább természetes.

Finn the human

(#9) Graphics válasza Dr.Anonymus (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez azért erős koncepció jelleg... Ezt a valóságban nem így kaptuk volna vissza.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) Dr.Anonymus válasza Graphics (#9) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

átlátszó kijelző évek óta van, szóval olyan nagyon durva akadálya nincsen

(#11) Graphics válasza Dr.Anonymus (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez igaz. :)

De szerintem ott is inkább layerekből áll a felület :D

Nekem a 360 bejön, ha jó áron lesz veszek, amúgy meg Xiaomi MiBand-et majd, vagy ha hoznak ők is egy okosórát.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) Dr.Anonymus válasza Graphics (#11) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

biztos ezek is csak matricák amiket egy bespeedezett kínai gyerek-munkás cserélget a másodperc tört része alatt :D

egyébként ha jól látom kapható is
lehet hogy Dubainban már a közértes hűtőpult is ilyenből van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) Graphics válasza Dr.Anonymus (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem azt mondtam, hogy matrica, hanem hogy layer-ezett a felület :) Tehát hogy egymásra épül...

De máskor magyarul írom :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) Dr.Anonymus válasza Graphics (#13) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

értem amit írtál, csak poénból írtam :P
nekem legalábbis elsőre ez ugrott be amikor anno láttam a videót: "jéé matricás üveg" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Nekem tetszik a középső proto, jöhetett volna!
A jelenlegi (tizenéves) karórám is szögletes, és digitális kijelzős. Ezeknél az új okosóráknál sokkal nagyobb probléma a bumfordiság (na meg az üzemidő persze).

(#16) -FreaK- válasza Dr.Anonymus (#10) üzenetére


-FreaK-
veterán

Attól függetlenül még mindig csak egy koncepció és szerintem igen messze van még a megvalósítástól, minimum jó pár év.
Annak a kijelzőnek azért kell ám elektronika meg vezérlés is, meg mögé aksi és SoC, antenna, miegymás.
Az óra mechanikája már önmagában egy elég méretes dolog, és ha még alá raknak egy használható méretű aksit is akkor egy bazi nagy bumfordi valami lesz a végeredmény.

Szóval ez így pont ebben a formában csak egy szép álom. Azért örvendetes hogy próbálják megvalósítani :)

(#17) Graphics válasza -FreaK- (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azért mondom, hogy az ott nem egy kész mechanika... Hanem egy a kijelzőn megjelenített grafika :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) petipetya


petipetya
nagyúr

Örülök, hogy végül nem ilyen lett hanem kerek. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#19) Simi87


Simi87
senior tag

valaki jól döntött. a képeken szereplő csodákra viszont bármelyik gyártó logóját fel lehetne tenni, annyira jellegtelen.

(#20) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Egy kis kedvcsináló ha még nem lett volna. [link] A dizájn elég jó lett. :B

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#21) Dr.Anonymus válasza tupacamaru (#20) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

azért én majd valszeg a fém szíjas verziót veszem majd meg, az az igazi

(#22) Dinsdale válasza Dr.Anonymus (#7) üzenetére


Dinsdale
tag

Nem sok értelme van egy koncepciót egy megvalósult termékhez hasonlítani.

(#23) tupacamaru válasza Dinsdale (#22) üzenetére


tupacamaru
veterán

Koncepciótól azért kicsit több lehet...[link]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#24) Dr.Anonymus válasza Graphics (#17) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

nem grafika, az egy mechanika az átlátszó kijelző alatt

(#25) B1T3


B1T3
addikt

Kár, hogy a kijelző alsó részén ott az a fekete sáv. Ha a következő generációban az eltűnik, nálam is szóba jöhet. :)

(#26) Dr.Anonymus válasza B1T3 (#25) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

esetleg a kicsit kisebb kijelzős, de nagyobb akksis LG R-en is el lehet gondolkozni:

(annak nincs levágás az alján)

[ Szerkesztve ]

(#27) -FreaK- válasza Dr.Anonymus (#24) üzenetére


-FreaK-
veterán

Szerintem arra gondolt, hogy még csak képernyőn, grafikaként létezik. De lehet hogy tévedek :)

(#23) tupacamaru: jelenleg még csak az. Gyűjtenek rá pénzt, hogy megcsinálhassák, ambiciózusak, nem mondom, de még megvalósíthatatlan szvsz.

(#28) B1T3 válasza Dr.Anonymus (#26) üzenetére


B1T3
addikt

Tudom, cserébe nagyobb a pereme, és egyébként is a Moto-féle letisztultabb dizájn áll közelebb hozzám. Egyelőre úgyis várom, mi sül ki az okosóra mizériából, aztán remélhetőleg lesz az én igényeimnek is megfelelő, mire rászánom magam, hogy válasszak egyet. :)

(#29) halkow


halkow
őstag

még jó hogy nem ilyen lett

Alcatel onetouch idol2s the king

(#30) Dr.Anonymus válasza B1T3 (#28) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

B1T3:
igen, a moto tényleg szebb

-FreaK-:
ja, ok, akkor benéztem, bocsi :B

(#31) #65577472


#65577472
törölt tag

Azért az nem semmi, hogy ez a förtelem a Moto-nál csak az első prototípus volt, a Sony meg így kiadta a SW3-at

(#32) dlaj válasza Dr.Anonymus (#30) üzenetére


dlaj
őstag

Igen a Moto tényleg szebb (egy fokkal és csakis fémszíjjal).
Viszont, ha jól tudom, arról csak akkor lehet időt leolvasni, aha a másik kezeddel megbabrálod. Az LG pedig folyamatosan jelzi az időt. És egy óránál ennek így kell lenni.

(#33) Parallaxis


Parallaxis
addikt

Amíg magyarul nem tud a rendszere, addig itthon nem sok mindenre használható egy ilyen eszköz.

(#34) Dr.Anonymus válasza dlaj (#32) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

szerintem ha jövőre nem dobják utánam 20 ezer forint alatti áron a Moto360-at (nem fogják :D) , akkor megvárom azt amíg a fent linkelt koncepció/termék tényleg valósággá válik elfogadható méretben
mert tényleg kell az hogy egy óra mutassa az időt
és ne csak egy napig...

(#35) dlaj válasza Dr.Anonymus (#34) üzenetére


dlaj
őstag

Előrendelheted, karácsonyra meg lesz!

(#36) Dr.Anonymus válasza dlaj (#35) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

"valósággá válik elfogadható méretben"
- most még szerintem túl vastag :B

(#37) -FreaK- válasza dlaj (#35) üzenetére


-FreaK-
veterán

Elég nagy összeget mernék feltenni rá (ha lenne) hogy ebből semmi nem lesz idén, de még jövőre sem. Egy termék életében ilyenkor már működő prototípusokat kellene mutogatni, sőt.. egy működő prototípustól az út a sorozatgyártásig még azért igen hosszú, nem 2-3 hónap. Ne legyen igazam, de még mindig azt mondom hogy ez csak egy szép álom :)

(#38) Csapoati válasza Parallaxis (#33) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem a leendő vásárlók java része tud angolul. A beszédfelismerés meg sajnos egyik platformon sem magyar.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#39) Flind válasza #65577472 (#31) üzenetére


Flind
senior tag

Nekem is pont ez jutott eszembe.

(#40) dsr


dsr
senior tag

Jobb így :))

(#41) skyli válasza Dr.Anonymus (#26) üzenetére


skyli
senior tag

Kinézetre nekem még mindig ez az lg tetszik a legjobban :R

(#42) phanze válasza jacis (#3) üzenetére


phanze
aktív tag

Én is!:)

(#43) dilajoska1 válasza Dr.Anonymus (#7) üzenetére


dilajoska1
őstag

Gondolom ezt egy egyedi mechanikus szerkezettel álmondták meg + még elektronika is kerülne bele ezért az ára az egekben lenne. Valószínü ezért soha nem lesz belőle kézzel fogható dolog. Ha csak nem a gazdag embereknek fogják gyártani.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#44) dilajoska1 válasza dilajoska1 (#43) üzenetére


dilajoska1
őstag

Visszavontam mindent. Elvileg Miyota szerkezet lesz benne és azt írják hogy jövőre már kézzel fogható lesz. Mondjuk az ára drágább mint a normál okosóráknak de én sokkal többre tippeltem.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#45) Hgovi


Hgovi
aktív tag

Alakulnak.

Üdv Hgovi

(#46) Luck Dragon

Jó ötlet volt a kerek formavilág, mint ezek a rondaságok. :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.