Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tim82


Tim82
nagyúr

Én pedig hősiesen visszatettem a polcra a büdös dezodort, és levettem egy DENIM spray-t. Egyszer élünk, a rohadt életbe.

Máskor ne Denim-et vegyetek, hanem Nivea for men-t, ha láttok. Olcsóbb is, valamint a Denim igenis büdös. Nem azonnal, hanem pár óra után érdekes "műanyagszaga" lesz... nem igazán "izzadásgátló".

Sikerült nekem is a lehető leglényegesebb részlethez hozzászólnom! :C

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2) daninet


daninet
veterán

hamisítatlan guga.. kellett már mint a falat kenyér növelni a színvonalat.. :R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#3) capulet75


capulet75
addikt

Van nekem is jó asszonyom,kedves ,figyelmes,és elviseli a hülyeségeimet.Cserébe szeretem,oltalmazom,tisztelem.Még "csak" 5 éve vagyunk együtt de ha nem lenne,szegény lenne az életem nélküle.Akinek van az becsülje meg nagyon mert a jó asszony ritka mint a fehér holló.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4) atike


atike
nagyúr

Az én feleségem is jó feleség, bár az is tény, hogy a "szék karfája" effektust nem nagyon szereti. Magyarul emiatt azért csak-csak szólogat, hogy ugyanmár, ennyi rendet én is tarthatnék... :) De ezt a cikket tutira elolvastatom vele... :) Grat, jó írás!

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csak ennyit: :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Lenry


Lenry
félisten

hát ez valami hatalmas volt :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) mephi666


mephi666
nagyúr

nagyon nagy írás ismét :R

denim spré helyett én meg mondjuk az axe click dry kenegetős izzadásgátlót ajánlom... :) hajlamos vagyok én is az izzadásra és tusolás után, ha besprézem magam, az kb fél óráig tart... viszont ez akár egész nap is... nem hittem soha az ilyen reklámszövegnek, de tényleg még estére sem izzadok le ettől... ez kivételesen bevált :) ha hazaérek, akkor én is képes vagyok random lepakolni a ruháimat a gépig vezető útvonalon... általában nadrág+pulcsi megy az ágyra vagy a székre... a zokni meg a gép környékén vagy az ágy mellett landol :) (jó meleg van panelban és mezítláb szeretek mászkálni...) nálunk szerencsére nem nagyon szokott ilyenből balhé lenni, hogy minden szanaszét van...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) Pallli


Pallli
tag

Örömmel olvastam az írást, és gratulálok nektek, szeretnék én is ilyen boldogságban élni! :C :C :C

We like our RAM like we like our women - fast and cheap

(#9) yolan


yolan
őstag

Erre mondaná a papa a kérges tenyerét széttárva, hogy fiam ez a boldogság.
Köszönöm guga, ismét egy nagyszerű írás, és csak magamat tudnám ismételni, mint a jó férjnél. Jó rólatok ilyeneket olvasni, ez pedig, hogy a feleséged is ír, és hasonló stílusban mint te. Nagyon kellemes. :R

Egy pici hiba: Ezek ilyen időskori zsémbek, rigolyák, amiből egyre több lesz.
Vam még ilyen, a 3310-es Nokiám

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#10) Jamby18


Jamby18
senior tag

A bal oldali fiad, nagyon hasonlít rád :)

(#11) tildy


tildy
nagyúr

Ugyanúgy ledoboma ruháim a lakásban random, de főleg székkarfára, mint guga.
Azt hiszem nem szeretnék feleséget:D:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Mint mindig: :C :R . Jól esett olvasni, pláne így "reggel". :DDD

(#13) guga


guga
Közösségépítő

Üdv! Köszi mindenkinek az olvasatot :D később tudok csak fórumozni.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#14) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Guga...Te vagy a PH-nak a Philip K. Dick-je...

Hihetetlen, ahogy írsz szomorúságról, boldogságról, életről, halálról, megváltásról...minden tiszteletem!

Szeretnék én is ilyen boldogan élni... :)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Kellene egy egyezményes "teli szájjal ne olvasd" grafika rá... Mert majdnem ráköptem a monitoromra a röhögéstől a kakaót... :)

Az ecet egyébként jó zsíroldó (nyilván annyira nem, mint a mindenféle enzimes meg egyéb mosogatószerek), autóba nyári ablakmosónak kiváló.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#16) PHM


PHM
addikt

Köszönöm! :R
Jó érzés volt olvasni, mint mindig.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#17) talmida


talmida
Közösségépítő

Jópofák vagytok. :DDD Sok boldogságot kívánok mindkettőtöknek. :K Az asszony kedvéért azért megeröltethetnéd magad egy ölelés erejéig..minimum heti 1x :DDD ..ennyi romantika igazán nem ütne csorbát a férfiasságodon. :DDD

IN GOD WE TRUST!

(#18) JanR


JanR
addikt

Haat, ezt nem hiszem el! Nagyon jo lett ez is, koszi :DDD
Kovetkezo az 'Ilyen egy jo gyerek' cimet kapja? ;]

(#19) Varoz


Varoz
őstag

Helló!

Hát ezt nem tudom meg állni szó nélkül. Nagyon jó írás, igaz hosszú, de érdemes volt végig olvasni. :R Tisztelet!
Pár dolgot én is tapasztaltam, szüleimnél. pl: itt is mindig anyám talál meg mindent

Üdv: Varoz!

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#20) guga válasza Varoz (#19) üzenetére


guga
Közösségépítő

Reggel jön a következő írás ;] :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.