Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Def26


Def26
félisten

Nem bírnám megszokni. Főleg a lövöldözős játékot.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2) norbi19884


norbi19884
tag

Hát, ez elég gagyi.

(#3) danikollar


danikollar
őstag

Szerintem nem rossz, de ehhez már elég "kő" gamernek kell lenni!

(#4) Buster17


Buster17
addikt

A lövéskor a berezgés tetszik, a többi nem nagyon. Talán még a hóesés.

(#5) Televan74


Televan74
nagyúr

Az elgondolás nem rossz, csak a kivitelezéssel vannak még problémák.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekes, a múltkori topicban meg mintha mindenki istenítette volna. :DDD

(#7) Def26

Ej de várom május 21-et, utána mindenki box-ról fog beszélni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7) Def26 válasza oriic (#6) üzenetére


Def26
félisten

Azóta mindenkinek szimpatikusabb a ps4 miatt a sony. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Ha már úgy is kell hozzá projektor, nem egyszerűbb egy projektorra kötni az Xboxot, nem pedig bohóckodni egy TV-vel meg egy projektorral? A hóeséses rész, meg egy-két effekt szerintem enyhén hányinger keltő hosszú idő után.

(#9) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Én ezt üres falra rakott TV-vel jobbnak vélném..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Szerintem ez egy nagyon jó cucc...
Szerencsére a szobám kb alkalmatlan egy ilyen kütyühöz...mert ha nem lenne még meg kéne vennem :K

ledgeri Szerintem direkt mutatták be így..nem hiszem hogy sok embernek lenne külön "fala" a konzol mellé..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) batai15


batai15
félisten

Király! kicsit tovább fejlesztve elég durva lenne!

(#12) do3om válasza kriszpontaz (#8) üzenetére


do3om
addikt

Ezt én sem értem, semmi értelme nem látszik, akinek van projektor nehogy már ne legyen üres fala-vászon hogy az egészet azon nézze ne egy kis szar TV-n.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#13) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

múltkori hír nem láttam de nekem ez pont így tetszik. pont azért mert nem egy falra van rá vetítve azaz nem nagyobb képet kapok hanem szobám tárgyait hálózza be a játék.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#14) ledgeri válasza Sirandrish (#10) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Tudom, tudom....

Csak most jutott eszembe, hogy lehet, hogy problémák lesznek a projektor "Szóró-" és a játékos látószögének különbségéből...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#15) oriic válasza batai15 (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mire gondolsz?

Live-Die-Respawn

(#16) batai15 válasza oriic (#15) üzenetére


batai15
félisten

Ugye ott van annál az fpsnél fehér vonalakkal a további terület.
Ezt kellene kicsit valósághűbbé tenni.
Vagy pl az autos játéknáé nem csak fényhatásokat is , hanem valamivel tovább lehetne vinni a valóság érzést .

(#17) oriic válasza batai15 (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De pont az a lényege hogy nem sima kivetítés, tehát nem a konkrét valóságot vetíti ki pluszba. Ahhoz elég lenne egy normál projector is.

Live-Die-Respawn

(#18) batai15 válasza oriic (#17) üzenetére


batai15
félisten

De így nekem zavaró. Hogy szemem sarkából látnám a vonalakat.
Legjobb meg oldás aza bf3 szimulátor lenne.

(#19) tolgyesiak


tolgyesiak
csendes tag

5 perc után tuti elhánynám magam!

(#20) oriic válasza batai15 (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az drága mulatság. :D

Live-Die-Respawn

(#21) batai15 válasza oriic (#20) üzenetére


batai15
félisten

Hát igen! de előnye is van! mozog az ember! :)

(#22) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Az komoly, hogy SuperTuxKart-tal demózzák... :DDD

Csak az a kár, hogy ezt az én szobámban elég macerás lenne kivitelezni...

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#23) MasterMark


MasterMark
titán

Nagyon jóóó. :DDD

Amúgy aki itt nem ért:
Ehhez nem kell FullHD full extrás projektor. Egy alacsonyabb felbontású kevesebb tudású egyszerű projektor is megteszi, hiszen itt minden homályos lehet, mindent perifériában látsz, ez egy fajta kiterjesztés.

Gondolom én ez a projektor Kinect-el lesz egybeépítve, sokkal nem is lesz nagyobb. (A mobilos mini projektorok pl nem nagy, nagyobb optikával és fényerővel bőven elég.)

A teljes és fél kiterjesztés nem tetszik.
Az amikor csak lövések, vagy kontúrok, robbanások stb látszanak, na az az igazi.
Meg az autós fény trükközés is nagyon komoly.

Hó, eső meg ilyen környezeti hatások is jöhetnek.

Na várjuk azt a bemutatót. Remélem valami olcsóbb konstrukcióban meg tudják csinálni.

Kinectel kombinálva (nem úgy mint most, ami csak beméréshez kell, hanem a normális) nagy dolgokat lehetne ebből kihozni.

Ezzel nagyot lehetne ütni, véleményem szerint ennek több értelme van, mint a "mégjobb grafika" meg "húdejó rombolhatóság".

Switch Tax

(#24) MasterMark


MasterMark
titán

Ja igen, azt még hozzátenném, ha jól értelmezem a videót, ezt egy külön program fogja számolni ami "hozzáfér a forráskódhoz".
Na ezt szerintem nem így kéne. Opciónak maradhatna, a nem kompatibilis játékok felkonvertálására. De szerintem a fejlesztőknek kéne ezt megcsinálniuk rendesen, azt amit ők gondolnak, úgy ahogy ők gondolják.

Ja amúgy a kompatibilis játékok tokjára is van ötletem, olyan lesz mint a mostani Kinect-es csak mondjuk narancs színű tokkal, és narancs sávval ahol: Better with IllumiRoom, vagy: Better with IllumiRoom and Kinect (és akkor a narancs csík vége átmenne lilába).

Switch Tax

(#25) fusmester


fusmester
csendes tag

A berendezés még meg is lenne, de valahogy ez nekem már túl 'geek' :)

(#26) Jander válasza MasterMark (#24) üzenetére


Jander
senior tag

Szerintem a forráskód hozzáférést úgy kell érteni, hogy a fejlesztőknek kell külön gyártani a tartalmat ehhez. Nincs olyan szerkezet ami képes lenne arra, hogy bármilyen játék forráskódjához hozzáférve megoldja ezt a kivetítést.

Ha ez nem lesz horribilis áron adva, és támogatni fogják rendesen játékokkal, nálam eldőlt a következő generációs konzol vétel.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#27) nrgia


nrgia
őstag

Ha nem lesz túl borsos az ára akkor én vevő vagyok rá... :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#28) oriic válasza nrgia (#27) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na igen, jelenleg ez a legnagyobb kérdés. Az ár.

Live-Die-Respawn

(#29) b. válasza Jander (#26) üzenetére


b.
félisten

Bent van a videóban a működési elve. letapogatja folyamatosan a kinecttel karöltve az objektumok kontúrjait, piros pöttyökkel mutatják hogy érzékeli folyamatosan a tv képernyőjén látott képet. A hóesés meg a lövés , hasonló effektek, kb a dulashock funkciónak felelnek meg, hasonló módon támogatják majd a játékok.nekem nagyon bejön.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.