Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jocek91


jocek91
aktív tag

Nem semmi mit kihoztál ebből a régi vacakból respect!. Amikor ilyen moddingolós írásokat olvasok mindig megjön a kedvem de panelban elég nehézkes a barkácsolás. :DDD

(#2) Day 'n' Nite válasza jocek91 (#1) üzenetére


Day 'n' Nite
aktív tag

Hát panelban tényleg nehéz körülményes :) Az ember elővesz egy fűrészt, aztán rájön hogy csak átlósan fér el vele a szobában, de akkor meg nem tudja mozgatni :DD

Nagyon profi munka, főleg tetszik hogy nem egy 50 ezres gépházból hoztad ki ezt az eredményt. :R :R

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#3) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem a vandál biztos gomb tetszik a legjobban! ;]

⭐ Stella

(#4) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Jól sikerült, grat! :C

(#5) Gude


Gude
senior tag

Igényes munka :C

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#6) banhammer


banhammer
veterán

Ügyes vagy!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) zuchy


zuchy
őstag

Jó lett, nekem tettszik. Vannak benne frappáns megoldások, ötletek. :R

PC-STYLE.hu

(#8) Apone33


Apone33
őstag

Grat, nagyon jó lett! :C

Play Hard!!!

(#9) Victoryus


Victoryus
addikt

Gratulálok! Jó, hogy egyre több moddingos is van a Logouton!

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#10) Engineer086


Engineer086
Modder

Köszönöm a dicsérő szavakat, örülök, hogy tetszik Neketek is! :)
Jobban szeretem ezeket a régi házakat átalakítani egyrészt azért, mert ezekben még van anyag, nem rezonálnak be, nem nyeklenek meg egy kis farigcsálástól, másrészt kihívást érzek abban, hogy ilyen régi házakat alakítsak át a mai kornak megfelelően. A harmadik ok pedig az, hogy nincs pénzem drága házakat megvenni, ezeket a régi vasakat meg nem is sajnálja úgy az ember :)

[ Szerkesztve ]

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#11) Apone33 válasza Engineer086 (#10) üzenetére


Apone33
őstag

Anno volt nekem egy régi chifi házam, na abban volt anyag rendesen.

Play Hard!!!

(#12) valkesz93


valkesz93
csendes tag

Hali grat a munkádhoz nagyon szép lett. De észre vettem egy hibát az első oldalon a képek alatt kétszer szerepel ez a bekezdés "A gravírozandó minta kinyomtatása után nekiálltam a munkának..."

(#13) Bari válasza Engineer086 (#10) üzenetére


Bari
Modder

Szia

Csak a MTH-n mondottakat tudom ismételni, hogy nagyon szép kis házikót moddoltál, nekem kifejezetten tetszik, hogy a plexi betét felkanyarodik a tetőre és a megvilágított plexi is nagyon pöpec lett. Szerencsésnek érzem magam, hogy élőben is láthattam.
Kíváncsi vagyok az utódjára. Lassan itt a jó idő, dremelt a kézbe és moddingra fel.

Üdv: Bari

(#14) Srodney


Srodney
senior tag

a pci slotba kompatibilis takarólemezen lementem hídba! xD extraorbitális tisztelet! ezért a melóért! :R :R :Y :C ;]

(#15) Lewzke


Lewzke
őstag

Szép lett. :C
Ne haragudj, ha már említetted de honnan származik a szimbólum?

(#16) joecontra


joecontra
addikt

Jó lett. :K

Üdv,
J

(#17) Engineer086 válasza Srodney (#14) üzenetére


Engineer086
Modder

Megtisztelsz Srodney!

Lewzke: A logó egy szálloda prospektusán található, amelyet egy olaszországi nyaralás során gyüjtöttem be :D

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#18) Diablo18


Diablo18
senior tag

azta mindenit
nem semmi gratulálok és irígykedem ilyen érzékek hogy lehetnek :) én béndzsa vagyok :D

valaki nekem is ki hozhatna valamit a thermaltake junior házamból némi összegért(munka díj) és az anyag költségért :R

(#19) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Grat, ez nagyon kemény lett :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#20) KillHates


KillHates
nagyúr

Nagyon szép! Gratulálok :C :R
Számomra csupán a két Noctua venti csúnya színe szúr szemet, de tudom a szponzorok hatalma...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#21) enginev3.0


enginev3.0
félisten

A videokártya, és takarólemez nagyon brutál. Nagyon állat lett. Egyébként használhattál volna passzívhűtést is a kártyára, még dobott volna rajta, ha eltűnik a nagy venti :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#22) Engineer086 válasza KillHates (#20) üzenetére


Engineer086
Modder

Köszönöm!
A Noctua sajnos nem tud arról, hogy én az ő ventillátorukat használom a házban. Nem szponzori okok, hanem pozitív tapasztalat miatt használom őket :)

enginev3.0: Egy időben én is gondolkoztam azon, hogy passziválom a kártyát, de aztán meggondoltam magam. Egyrészt azért, mert amúgysem hangos a hűtés, másrészről meg pénzem se nagyon volt arra, hogy lecseréljem.
A ház utódjába talán már passzív fogja hűteni a kártyát.

[ Szerkesztve ]

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#23) Moddingboy válasza Engineer086 (#22) üzenetére


Moddingboy
Modder

Végre megérkezett a folytatás :) Jó kis írás lett és örülök, hogy élőben is láthattam ezt a remekművet :)

Ha esetleg valaki élőben is meg szeretné tekinteni, akkor lehetséges, hogy a Veletech 2012-n lesz rá alkalma?

http://www.facebook.com/pages/Moddingboy-Mods/293405150688776

(#24) Engineer086 válasza Moddingboy (#23) üzenetére


Engineer086
Modder

ÓÓÓÓ, hát az jó lenne:) Szivesen megmutatnám a gépem ezen a rendezvényen.

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#25) xstyle


xstyle
tag

Írigylem az időd, a türelmed és az összeszedettséged (mivel 3 a magyar igazság)

Értékelést nem kérek és nem adok. Köszönöm a megértést.

(#26) madaraszf válasza banhammer (#6) üzenetére


madaraszf
aktív tag

UP! Szép munka! :R

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#27) nemethati


nemethati
senior tag

Grat a munkádhoz, szép, igényes lett a végeredmény. Szeretem amikor valaki ennyire maga csinál mindent, nem pedig ilyen buy'n go elvet követ :C

(#28) KillHates válasza Engineer086 (#22) üzenetére


KillHates
nagyúr

Mea culpa :R Azt hittem ezért "szín-idegen"-ek a ventilátorok. Le a zégert, és máris mehet a keretére a fekete! ;] (a lapátokhoz azért én sem nyúlnék :B)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#29) Alchemist


Alchemist
addikt

Ez a ház szerintem gyönyörű! :R :R

Más: a napokban néztem az Iron Sky ajánlóját... eszembe jutott, hogy a steampunk-náci stílus akár a moddereket is megihletné... de a történelmet ismerve ettől bizony tartózkodni kéne (önkényuralmi jelképek kategória).

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#30) Engineer086


Engineer086
Modder

xstyle, madaraszf, nemethati, Alchemist: Köszönöm, örülök, hogy nektek is tetszik!

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#31) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Amit ki lehetett ebből a házból és dolgokból hozni, azt ki is hoztad, grat!:K

(#32) manoarc


manoarc
senior tag

Gratula , szép , igényes , ötletes munka.
Gondolom este napszemüvegben játszol :D

{。^◕‿◕^。}

(#33) Engineer086 válasza manoarc (#32) üzenetére


Engineer086
Modder

Black Dragon: Köszönöm!

Manóarc: :)) Szerencsére nem kell napszemüveg, a ledszalagok elhelyezésénél ügyeltem arra, hogy ne égessék ki a szemem, kellemes derengő fény hagyja el a házat.

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#34) (V) ó k u s


(V) ó k u s
tag

Szép munka! :R
Már csak egy Tron kiadás kellene mellé. :)

"Nem kérlek légy enyém örökké, mégis hozzád szól dalom, úgysem élhetünk örökké, egy percig lennék oltalom."

(#35) Apika


Apika
Közösségépítő

Gratulálok a munkádhoz! :C

(#36) jones965


jones965
Modder

Gratuláok!

Időszerű volt már a munka befejező stádiumának a publikálása. Szép munka. :K

(#37) Engineer086 válasza jones965 (#36) üzenetére


Engineer086
Modder

Köszönöm!
Hamarabb is megtörtént volna, csak tanulmányaim miatt nem sok időm volt foglalkozni vele.

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#38) kovy79 válasza Engineer086 (#37) üzenetére


kovy79
őstag

Ebből a cikkből is eltűntek a képek. Szerintem keress valami normális szolgáltatót nekik! :U

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#39) D.Va válasza jocek91 (#1) üzenetére


D.Va
senior tag

Hidd el panelban is lehet moddingolni... Én már csak tudom. :)) Bár a moddingos szobába a kupitól belépni sem lehet... ;]

Am a ház élőben még jobb... :U

Grat mégegyszer kolléga! :C

(#40) Csygusz


Csygusz
tag

Nem semmi a viskó, nagyon tetszetős. :C
Az előlap festésénél érdemes mindig próbálni, hogy mennyire fér össze az adott festékkel. Az, hogy az alapozó (füller) szétkúszik rajt, az azért van, mert az a műanyag nem tetszik neki, ezért egyszerűbb megoldás a műanyag alapozó felfújása és utána alapozni, festeni, vagy több vékonyabb rétegben megfújni az ilyen műanyagot, keresztben, hosszában, és a két átlóban. Az esetek többségében így már el lehet tüntetni az ilyen hibákat. Fényező fújta az én házam, tőle tudom ezeket a dolgokat :D

Az ígéret szép szó, ha megtartják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.