Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81) batabe


batabe
senior tag

Sziasztok, elsősorban porszivozasra szánnám a kicsikét, 1-2 kérdés :
- a forgó kefe hiánya nem hátrány? (nincs hosszú szálú szőnyegem)
- mennyire tanulékony? Ha a dokkoló helye nem változik, képes idővel könnyebben tanulni?
- szék lába közé beakadva képes kikeveredni?
Köszi

[ Szerkesztve ]

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#82) Degeczi válasza batabe (#81) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Tanulni? :F
Ez butarobot: ide-oda pattog, nem térképezi föl a szobát...
A dokkolót gondolom vmi jel alapján "látja" amíg azonos helyiségben van, egyébként falkövető módban próbálja megtalálni.

(#83) batabe válasza Degeczi (#82) üzenetére


batabe
senior tag

Csak mert valaki írta, hogy egy idő után hatékonyabban találta meg, de akkor lehet félre értettem

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#84) BomiBoogie válasza BomiBoogie (#80) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Illetve még egy kérdés:
kellene még egy dokkoló a másik szintre, ezt meg is találtam.

Viszont kellene hozzá hálózati adapter is, de azt nem árulnak külön.
Nem tudok hozzá valamilyen univerzálisat használni? :F

(#85) bloggiold válasza BomiBoogie (#80) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Ajánlott a lágyított víz használata, de nem kötelező. A környékünkön nagyon kemény a víz, ami gyorsan kinyír mindent(bojler, kávéföző stb.) Sima vizzel foltos száradás után, lány vízzel meg perfekt.
Az gáz, hogy a dokkolóhoz nem adnak hálozati töltőt, univerzális (multkor láttam pont a Lidilben) jó hozzá.

https://fontecone.blog.hu/

(#86) BomiBoogie válasza bloggiold (#85) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszi!

Meg is válaszolták:
Unfortunately, currently we do not sell power adapter for this item.

Thank you for your inquiry.

(#87) BomiBoogie válasza bloggiold (#85) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Mindig eszembe jut valami. :D

Ugye jól emlékszem, a víztartályba nem szabad mosószert is önteni, csak magára a rongyra lehet tenni? :F

(#88) Drakk


Drakk
tag

Ezt láttátok?
ILIFE V7S Pro:

[link]

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#89) FeRRaR1 válasza BomiBoogie (#87) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Én tettem folyékonyat, és nem volt semmi gondja, gondolom az a lényege hogy ne tegyél túl sokat, ne legyen sűrű tudjon csöpögni, meg ne száradjon foltosra, szóval kevés kell csak tényleg.

Drakk

Néztem, de nem tetszik az egy kefe miatt, viszont a pro nélküli V7 az egy pörgő kefe mellett rendelkezik szőnyeg tisztító hengerrel is, az érdekesebb számomra, bár lényegtelen mert amég a montani V5 tökéletesen szolgál biztos nem fogok pénzt kiadni másikért. [link]

[ Szerkesztve ]

(#90) bloggiold válasza BomiBoogie (#87) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Nem ajánlott és nem is kell vegyszer. Lágyított víz a titok,(nálam az autómosóban használt lágyított, ozmoszűrt víz van használva, ami eleve foltmentesen szárad) a makacsabb foltoknál(kávé,kakaó stb.) pedig szoktam kiönteni közvetlen a foltra plusz vizet. Ha nem látnám nem hinném el, hogy 3 deci vízzel milyen szépen felmos.

[ Szerkesztve ]

https://fontecone.blog.hu/

(#91) BomiBoogie válasza bloggiold (#76) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A szülőknek is megtetszett, írj majd még, ha van újabb kuponos akció! :C

Köszi mindenkinek a felmosós tapasztalatokat! :K

(#92) arcsin válasza BomiBoogie (#91) üzenetére


arcsin
senior tag

Én tegnap próbáltam és nem ment, ma próbáltam, működik a kuponnal. Ismerősnek lesz mert megtetszett neki a miénk :)

(#93) shift+ő


shift+ő
senior tag

Aldiban is fel szokott tünni ennek testvére felmosás funkció nélkül. A nagyobb változaton van alsó körkefe azzal jóvel hatékonyabb.

A robotguru.hu oldalon vannak tesztek.

(#94) bloggiold válasza BomiBoogie (#91) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Kicsit drágábban van 139 dolcsi V5SEU a kupon kód, EU shop így van szállításdíj 12,5 dolcsi [V5S PRO]
Ha nem kell felmosás funkció akkor az Ilife A4S megfontolandó, HOME15OFF kupon, 170 helyett 145+12,5 szállítás, szintén az EU raktárból A4S
Nincs további költség (vám,áfa,béfa,kutyafüle).

[ Szerkesztve ]

https://fontecone.blog.hu/

(#95) julius666 válasza BomiBoogie (#91) üzenetére


julius666
addikt

GBHSC6 kupon él most is, csak úgy néztem, hogy ha egy gearbest accountról elhasználtad, ott nem használhatod többet. Én is pont most rendeltem ismerősnek is egyet, barátnő accountjáról. :)

Egyébként tegnap jött meg nekünk a kicsike, jobban szuperál, mint gondoltam. Hiába megy random össze-vissza, hibátlanra feltakarította a (szőnyeg nélküli) parkettás nappalinkat. Próbából toltunk egy felmosós második menetet is, de a rongy alig lett koszos, olyan szépen felporszívózott előtte. Mindenzt meglepően csendesen egyébként. Filmet persze nem néznék mellette, de ezen túl egyáltalán nem zavaró a hangja, hagyományos porszívóval össze sem hasonlítható.

Sajnos kábelek, zsinegek, illetve a vele kb. egy magasságú rések nagy ellenségei, ezeket nem veszi észre és komoly problémát okozhatnak. Kábelben rágurulva elakad, vékonyabb esetén könnyen rátekeredik a kefére, résbe (nálunk a nyitott erkélyajtó alja) meg ostoba módon beszorul és utána ész nélkül erőlteti a motorját.

Ha otthon van az ember észreveszi, hogy szenved a masina és megoldja, de időzített menetnél borzasztóan figyelni kell előtte ezekre, főleg, hogy ne legyen széthagyva semmi. Ez mindenképp negatívum.

(#96) BomiBoogie válasza julius666 (#95) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm, akkor megoldjuk mi is a rendelést! :K

Igen, jogos a kritika, nálunk az a taktika, hogy most 1-2 hétig figyeljük, és fokozatosan úgy rendezzük el a problémás tereptárgyakat, hogy robotporszívó-kompatibilissá alakuljon a lakás. :K

Szerk.: A V5 Próhoz nekem a korábbi, "GBHSC4" kód működik, nem a 6-os végű.

[ Szerkesztve ]

(#97) julius666 válasza BomiBoogie (#96) üzenetére


julius666
addikt

Én mindkettőt próbáltam, lehet rosszul emlékeztem, hogy melyik a jó. :B

Az a része engem sem zavar, hogy pakolni kell, legalább van egy kézzel fogható indok arra, hogy ne legyen rumli a padlón. :DDD Hogy a kábeldzsungelt megszüntettük a gép miatt, meg azt az 1-2 tengő-lengő szemetet kidobtam, amire azelőtt lusta voltam ("jó lesz valamire még"), határozottan élhetőbb lett a szoba.

Hasonló érzés, mint a mosogatógép, ami összességében olyan végtelen sok időt nem spórol (a tányérokból maradékot kivakarni, gépbe bepakolni, meg amikor megtelik esetleg átrendezgetni nem sokkal gyorsabb, mint elmosni őket kézzel), viszont a szanaszét felhalmozódó mosatlan edény effektus megszűnik teljesen.

Nekem az nem tetszik a kis porszívóban, hogyha tök véletlenül elöl marad valami (ami úgyis elöl fog egyszer), akkor időzített üzemmódban napközben otthon egyedül a gép lehet gajra vágja magát. Szóval hogy nem megáll az akadály előtt, hanem ész nélkül beszopja.

(#98) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

email only price: 128,99$ ILIFE X5 Smart Robotic Vacuum Cleaner - TYRANT GOLD 184137901

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#99) BomiBoogie válasza julius666 (#97) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Szóval hogy nem megáll az akadály előtt, hanem ész nélkül beszopja.

Ez biztosan jogos, nekem ez az első ilyen készülékem, szóval nem tudom, mit tesz ilyenkor egy tényleg fejlett változat.

Érzékeli a kábeleket és kikerüli őket? :F

(#100) oak válasza bloggiold (#1) üzenetére


oak
tag

Köszi, megrendeltem, remélem nem lesz bonyodalom. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.