Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#181) Elux válasza Silent77 (#178) üzenetére


Elux
tag

A 7-nek az egyik előnye, hogy a portartálya sokkal nagyobb (300ml helyett 750ml), így ritkábban kell üríteni. Ezenkívül a szőnyegre is jobb a keresztben lévő forgókefe miatt. A 8-as pedig minden napra be lehet programozni. Az 5-ösnek ez egy nagy hibája, hogy csak időpontot lehet programozni, így minden nap ugyanabban az időben porszívózik, még hétvégén is.

(#182) Silent77 válasza Elux (#181) üzenetére


Silent77
veterán

Teszteltem, egyáltalán nem jobb. (Van mindkettő, és még pár)
Portartályt amúgy is ürítem ha végzett.
V5S pro sokkal jobban leküzdni az akadályokat, szőnyeget mint a V7S.
8-at még nem teszteltem, de mint írtam, akkor már Xiaomi.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#183) BomiBoogie válasza Elux (#176) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Szóval annyira nem jelentenek nagy ugrást ezek a számok, sőt, inkább különböző verziók, bizonyos dolgokban erősebbek csak.

Ha jobban szeretnél, akkor, ahogy írták, valamiben lépj feljebb, pl. vegyél olyat, amelyik útvonalat tervez és nem csak dodzsemezget össze-vissza. :D

Én V5S Prót használok már lassan egy éve, biztos vannak jobbak, de ahogy írták előttem, azért a robotporszívók korlátai mindegyikre érvényesek, tehát azért a takarítást egyikkel sem fogod teljesen megúszni. :DDD

(#184) Elux válasza BomiBoogie (#183) üzenetére


Elux
tag

Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat. Egyre jobban tetszik a Xiaomi 2.gen változata.

(#185) derrik


derrik
őstag

[link]
....esetleg tudható, hogy ez mely gyártó/típus.??

(#186) Silent77 válasza derrik (#185) üzenetére


Silent77
veterán

Kinézetre Blitzwolf.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#187) derrik válasza Silent77 (#186) üzenetére


derrik
őstag

...az lesz! Aneten olvastam, hogy minden Aldis cucc át matricázott Ilife és érdemes megvenni. Hiába kerestem fotó alapján azok között nem találtam nem véletlenül még hasonlót sem.
Mennyire lehet ez ajánlott ezen az áron?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.