Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Ildikó

Hozzászólások

(#41) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kedves ismeretlen barátaim!

Ahogy tildy mondja, tényleg kell az a pofon az élettől. Talán segít, hogy a többit kicsit könnyebben elviseljük. Sajnos tele van az élet pofonokkal, másfélékkel is, ahogy Rossi barátunk említette.

Nem öregszel, Viszlát barátom, csak két lábbal állsz a földön. Én hajlamosabb vagyok elmélázni, és ahogy mondtam más alkalommal, a mesék világában élek.
Szobám falai eltüntek, egy varázslatos erdőben ülök, valahonnan sejtelmes zene szól. Koboldok, manók vesznek körül, izgatottan lesik kopácsoló ujjaim, és noszogatnak, hogy írjak, csak írjak. Róluk is fogok mesélni egyszer, de térjünk vissza a történethez.
Nos, könnyen kitalálható, hogy az a srác én voltam. Közel 44 éven keresztül szégyelltem magam azért, mert képtelen voltam Ildikóval megfelelőképp bánni. Egyszerűen éretlen voltam, bár ez nem ment fel semmi alól. Kikövetkeztethető, hogy írásommal ennek az ártatlanka kamaszlánynak szeretnék némi elégtételt nyújtani. Ezért az idealizálás, megérdemli.

Buddhha: Talán mégis leírhatnád. Nagy súlytól szabadulnál meg.

area_51: Köszönöm.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Ildikó
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.