Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zsoccc


Zsoccc
senior tag

Nemsemmi idomokat rajzoltak a készítők a lányokra az biztos.

(#2) Móci


Móci
addikt

Az animében is a szakadó ruhákon, meg az idomokon volt inkább a hangsúly... legalábbis szerintem.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#3) rviktor25 válasza Móci (#2) üzenetére


rviktor25
aktív tag

nekem hiányzik az anime-ben látott "zöldhajú csaj megerőszakolja a kékhajú csajt".... tök jó minigame lehetett volna :D

amúgy Lineáris Algebra órán, 4.padsorban elég jól elszórakoztunk vele haverokkal :) (igaz, hogy a zh-n nem is tudtam ezt az anyagrészt xD)

[ Szerkesztve ]

Chiwasuu!!!

(#4) Cythyel


Cythyel
senior tag

Én csak az első anime sorozatot láttam, de abban több ruhaszakadás volt mint történet...

(#5) Móci válasza rviktor25 (#3) üzenetére


Móci
addikt

Na azon valóban jót lehetne szórakozni. XD
Kár, hogy hasonló 'durvább' jelenetek nincsenek áthozva ilyen formában.
Nem az extra ruhákért, hanem a pucérságért lehetne verekedni...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#6) v.tom


v.tom
őstag

Szeretem ezeket az animékat. Minden női szereplőnek iszonyat lökhárítói vannak, kb a teljes testtömegük 1/3-a... De hát ezért jó nézni. :D

(#7) Cythyel


Cythyel
senior tag

Ha ennyire a lökhárítókat akarod bámulni egy animében, akkor ajánlom figyelmedbe az Eiken-t. ott már-már külön szállító alkalmatosság is kell, nehogy orra essenek...

(#8) rviktor25 válasza Cythyel (#7) üzenetére


rviktor25
aktív tag

te jó isten, ezekhez képest egy dinnye babszemnek nézz ki xD

Chiwasuu!!!

(#9) v.tom válasza Cythyel (#7) üzenetére


v.tom
őstag

Utánanéztem. Ez brutális. :Y

(#10) L3zl13 válasza Cythyel (#7) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Semmi bajom a fanservice-szel egy normál mangában/animében, de ez nagyon sz@r... :(

Aki hülye, haljon meg!

(#11) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Ikki Tousen? Lehetne finn is. :) Ez az a játék, amivel soha nem fogok játszani. De cikk tetszik, király a végén a box. :R

Móci: Fontos ilyen aláírást beraknod? :(((

[ Szerkesztve ]

(#12) Cythyel válasza rviktor25 (#8) üzenetére


Cythyel
senior tag

Hát nah, ilyen is van :D

vtom: brutális, de 1* nézhető, szerencsére én még csak részleteket láttam belőle...

L3zl13: mivel ez nem egy normál manga/anime :DD ez az abnormalitás miatt lett megcsinálva. Azt az éles határt feszegeti ami az egészséges ecchi(fanservice) és a hentai között van.

(#13) Móci válasza WonderCSabo (#11) üzenetére


Móci
addikt

Burzsoá Nyugdíjasok refrén... de lehet nézek valami mást, többször szóltak érte.
Váltottam is.

A nagy mellek... valaki lessen bele a Dragonautba. Ott is van tejbár rendesen. :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#14) WonderCSabo válasza Móci (#13) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Én is megtaláltam az albumot, látom abból idéztél, így picit más a dolog, de még így is sértő lehet sokak számára. Örülök, hogy leszedted, ez az alapelvekben is benne van.

(#15) rviktor25 válasza Móci (#13) üzenetére


rviktor25
aktív tag

te jó ****** azt a sorozatot elkezdtem nézni, mert jónak tűnt...aztán az 5.résztől kezdve már csak azért néztem meg, mert sajnáltam, hogy letöltöttem és még csak meg se nézem :)

Chiwasuu!!!

(#16) Móci válasza rviktor25 (#15) üzenetére


Móci
addikt

Azt nem mondtam, hogy jó is, csak azt, hogy tejbár, de nagyon. Jobban, mint az itt feltüntetett játék. Aki nem hiszi, nézze meg a képet! :D
Én 4 részt bírtam belőle, a rózsaszín nyál kiégette a monitort, meg a szemeimet.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#17) Cythyel válasza Móci (#16) üzenetére


Cythyel
senior tag

Nyeh, az a kép nekem inkább a WitchBlade-re emlékeztet, balfent és jobbszélen mintha teljesen Masane-t és Maria-t látnám viszont. Nem lehetetlen hogy ugyanott készült mind2 anime...

(#18) nrgia


nrgia
őstag

Borzal-macskák!!! :))

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.