Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Tették?
Végeszakadt ennek a munkának?:)
Mellesleg én is szívesen foglalkoznék gyerekekkel (hivatásból), annak ellenére, hogy fiú vagyok és 20 éves! :))

when the sun shines, we'll shine together

(#2) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Milyen hirtelen lett vége. :))

Szerk.: Közben látom, hogy továbbírtad. :D

[ Szerkesztve ]

(#3) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Ehm, igen... Édesanyám is kb. 22 éve nem dolgozik, mióta megszülettem. Az nagyon rég volt már, most 42 éves, 8 osztállyal (mert a negyediket nem fejezte be családi okokból a középiskolában), 5 gyerekkel egyedülálló anyaként, sehol nem alkalmazzák. És még más gyerekeit is utálja, szóval az ilyesmi jellegű munka is kizárva. :D Az ízületei fájnak, a gyomra fáj, így a takarítást sem bírja huzamosabb ideig. Mindezek miatt erősen depressziós is. Nehéz így...

Neked viszont gratulálok, hogy végül találtál munkát - milyen típusút?

[ Szerkesztve ]

(#4) ijjájom válasza Crystalheart (#3) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Hát tudod 2009-ben bolti eladói sulit végeztem el és most egy kis boltban dolgozom alkalmazottként. Egyszemélyes, mármint egyszerre csak egy eladó van ott, mindent én csinálok olyankor. Nagyon tetszik, szeretem csinálni, de nagyon fárasztó is. A legfárasztóbb, hogy ha délelőtt megyek, akkor 4.20-kor kelek. Ilyenkor fizikai fájdalmam van.
Sajnálom Anyukád, nagyon nehéz az élet, én is jobbat képzeltem, de sajnos hasonló cipőben járok, mert a gimit én sem tudtam befejezni, mert az első házasságomban munka mellett csináltam, csak a volt férjem elfelejtett a gyerekért oviba menni, stb.
Mindenesetre az én izületeim is nagyon oda vannak, de ez van.
Remélem Anyudnak sikerül azért valamit találni.
De a bolt mellett egy-két jól fizető takarítóst is megtartottam.

[ Szerkesztve ]

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#5) Crystalheart válasza ijjájom (#4) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Köszi, de már nem hiszem, mert kb. minden embert utál már, a depresszióval jár. o.O Nagyon szépen kézimunkázik, talán az országban senki sem készít szebb gobelint és frivolitást, de ez manapság pont Magyarországon a legkevésbé kelendő, és egyáltalán nem éri meg eladni. Én tanulnék tovább, de a család most elvárja tőlem, hogy dolgozzak, és adjam föl az álmaimat. Nem tudom még, hogy mi lesz, talán sikerül egy olyan munkát találnom, amit ha minden szabadidőmet feláldozok, tudok iskola mellett is csinálni, így gyakorlatilag az összes kötött munkaidejű lehetőség kilőve.

(#6) moonlight115


moonlight115
tag

Ez nagyon tetszett. Más gyerekeire vigyázni nem kis munka, és nagy felelősség. Rengeteg energiád van. Gratula. :C :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#7) EczkE válasza moonlight115 (#6) üzenetére


EczkE
addikt

Napi régész.

Asszem mindenféleképpen!

(#8) moonlight115 válasza EczkE (#7) üzenetére


moonlight115
tag

pssszt....
napirégészvadász!

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.