Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) panki70 válasza Den Hadnagy (#20) üzenetére


panki70
csendes tag

Igaz..meg egy jó kis szint is van benne. Gyakorlatlan túrázóknak/öreg motorosoknak 30-45 perc a parkolóból a barlang bejárata. A csatolt görbe kb. a szívritmusom is lehetne, mire felértem.. De mindenképpen megéri. Különleges jelenség az a jégbarlang, hihetetlen, hogy a nyár közepén sem olvad.

(#22) csongi


csongi
veterán

Szep tura gratulalok!
Nem egy kapkodos motorozas volt az biztos.
A keleti vasaknak elismeresem, hogy gond nelkul vegigmentek.
Egy jol karbantartott es normalis hasznalat mellett szepen mennek, itt a bizonyitek.. :).
Mennyire jott ki az atlag fogyasztas?

(#23) Francia91 válasza csongi (#22) üzenetére


Francia91
veterán

90-es túratempó simán megvolt
5,1 liter/100 km-re jött ki az átlagfogyasztásom a teljes túrára számolva

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#24) Veatta válasza Francia91 (#19) üzenetére


Veatta
aktív tag

Rendeltem egyet innen

de a fúvóka készletet egyenlőre nem mertem berendelni, nem tudtam 100 % osan beazonosítani hogy melyik kell bele:
Ez
vagy
ez a fajta.

majd ha megjön, meglátom.

(#25) Francia91 válasza Veatta (#24) üzenetére


Francia91
veterán

Ezt vedd hozzá

Főfuvit is vehetsz éppen hozzá, de a BVF-é tökéletes bele, azonos a menete, a kialakítása pedig ne ijesszen meg, nekem is 120-as BVF főfúvókával megy ez a karbi

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#26) csongi válasza Francia91 (#23) üzenetére


csongi
veterán

Az egesz baratsagos.
Gyari atettellel?

(#27) Francia91 válasza csongi (#26) üzenetére


Francia91
veterán

Teljesen gyári az áttétel, egyedül a gyújtás és a karburátor nem gyári
A gyújtás Mecseki-féle optikai jeladós, elektronikus. A Tátra előtt pár héttel tettem fel, mert a gyári elektronikus gyújtásom gyújtóegysége (fekete doboz) elkezdett szarakodni, és biztosra akartam menni. De a gyárihoz lett készítve gyújtóegység azóta, így télen megy vissza a gyári Hall jeladós elektronikus gyújtás, abban jobban bízok.

Ez a Mecseki-féle optikai jeladós elektronikus gyújtás

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#28) csongi válasza Francia91 (#27) üzenetére


csongi
veterán

Igen, a keleti blokkoknak a gyujtas rendszeruk a leggyengebb pontja.

(#29) Veatta válasza Francia91 (#25) üzenetére


Veatta
aktív tag

Köszi, meg is rendeltem!

(#30) Francia91 válasza csongi (#28) üzenetére


Francia91
veterán

Az ETZ-k gyári elektronikus gyújtása egy nagyon is jó konstrukció. Egyedül a 30 éves NYÁK-kal és kábeleivel volt probléma. Megy vissza télen a gyári elektronikus gyújtás, egy új gyújtóegységgel.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#31) csongi válasza Francia91 (#30) üzenetére


csongi
veterán

Az, ameddig gyári értékekkel üzemelt ha jól emlékszem. Aztán a tuningnál már kellette valami update.
:)
A jaffák többet szenvedtek a gyújtás gondokkal, meg a p20 pancsik.

(#32) simonzé


simonzé
addikt

Nagyon jó kis kedvcsinalo cikk, köszönöm! Pont most keresgelek utiranyt a sajat gyártású teardrop traileremmel tervezett apa-fia turnemhoz. Mar latom, hogy hamarosan le fogom követni a turatok utvonalat. Alig várom! :)

I don't fit in. I fit out.

(#33) Veatta válasza Francia91 (#30) üzenetére


Veatta
aktív tag

Meg is jött, a karbi, még nwm szedtem szét, mi az a sok csőcsatlakozó rajta?

(#34) Francia91 válasza Veatta (#33) üzenetére


Francia91
veterán

A 2 szellőzőre kell csatlakoztatni 2 csövet, hogy pl mosáskor ne kapjanak vizet. Majd holnap küldök róla fotót
Amin alapból van egy vékonyabb cső, az úszóházból a levegő oldal fele, az a powerjet. Meg van ugye a benzincső csonkja. Azthiszem csak egy db vak csatlakozó van rajta mindössze

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#35) Veatta válasza Francia91 (#34) üzenetére


Veatta
aktív tag

Csak a szellőző nem volt világos, azt gondoltam, hogy olaj adagoló, köszi!

(#36) 8th


8th
addikt

(#37) Francia91 válasza 8th (#36) üzenetére


Francia91
veterán

Igen, olvastam :)
Velünk volt a Tátrában is Fuvaros :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#38) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Beindult az SzTC. :)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.