Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kemotox


kemotox
addikt

Hát pedig maga a felület elég szögletes lett :D
Nekem tetszik. Jó ez a szín is, meg nekem bejön a szögletesség is. Persze zöld-szürke lett volna az igazi, mint a régi Steam skin.
A kerek logó baromi jól mutat a TS, uTorrent, és Spotify mellet az értesítési sávon:P

Amúgy érdekes. Gondolom azért írtad most ezt a posztot, mert most jelent meg nálad az új logó/skin. Van akinél már egy hete ilyen, nálam pár napja. Érdekes :D

(#2) Grisák


Grisák
tag

Ugyanaz a flat design mint mostanában mindegy, csak kerek. Ha nem lenne színátmenetes akkor tetszene.

(#3) ZoliBen


ZoliBen
tag

Nem mindig találom meg elsőre a többi ikon között, de majd csak hozzászokok...

Néha szomorú az ember, de néha NEM!

(#4) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Milyen lett az új felület? Én témával használom, úgyhogy szívesen vennék egy screenshot-ot valakitől...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5) freeknight válasza tDr1v3r (#4) üzenetére


freeknight
őstag

Minimális változtatások történtek. Most már nem steril szürke az egész felület, hanem egy minimális kék színátmenet került az ablak bal felső részébe. Ezen kívül csak annyi, hogy minden "ikon" (profilképek, achievementek) az eddigi lekerekített helyett kaptak egy szögletes keretet. A játék/telepítés gomb szürke helyett kék lett, és szintén szögletes lett. Szóval én nem értem ezt a bejegyzést, mert az ikonját kivéve minden sokkal szögletesebb lett :D

Screenshotot meg most nem linkelek, mert nincs már erőm paintben kisatírozni a wallet egyenleget, meg feltölteni dropboxba ;] . De egyébként nem nagy nehézség visszaállítani az eredeti felületet. 3-4 kattintást, plusz egy steam restartot igényel és saját szemeddel láthatod a változást :D

(#6) tDr1v3r válasza freeknight (#5) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Tudom mennyi idő, de marha lusta vagyok. :D

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#7) II.Démonlord válasza freeknight (#5) üzenetére


II.Démonlord
tag

Mivel az ikon kint van a tálcán, így elég sokat látom. A belső felületet, meg nem nagyon max, míg elindítok egy játékot. Szóval az ikon ami a lényegesebb (legalábbis számomra). A belső meg korábban is elég szögletes volt. Talán s sok kocka miatt, aki használja :D

(#8) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Nekem tetszik. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#9) vimes


vimes
senior tag

Nekem tetszik, bejön ez a szín, de amúgy semmi extra.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#10) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Nekem nem tetszik egy hét után se, de szerencsére úgyse az ikonnal játszok. :D Csak néha még mindig nem találom elsőre az óra mellett, úgy megszoktam a régit.

Sent from my keyBoard

(#11) hardline


hardline
senior tag

Kicsit sem tetszik. Nekem semmi bajom nem volt a "régi" logóval, kifejezetten tetszett. Most sokszor csak keresem az ikont...

(#12) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Nem igazán tetszik. Szerintem sokkal jobb volt a régi, az még bele is illett az összképbe.

Nyugodj békében Integra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.